Duszniki-Zdrój, Werona Spa **** s luxusním wellness a SPA centrem a polopenzí

Čtyřhvězdičkový hotel Werona Spa je ideální volbou pro všechny, kteří si na dovolené chtějí užít příjemnou rodinnou atmosféru. Hotel se navíc nachází jen pár kroků od městských lázní. Odpočiňte si v hotelové SPA zóně nebo při procházkách na čerstvém horském vzduchu.

Hotel nabízí ubytování v pohodlných dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Příjemné pokoje disponují vlastní koupelnou se sprchovým koutem a fénem na vlasy. V pokoji dále najdete televizi, telefon a bezdrátové připojení k internetu. 

V hotelové restauraci na vás bude čekat bohatá polopenze formou bufetových stolů. Na výběr budete mít typickou polskou a oblíbenou italskou kuchyni. Příjemnou atmosféru v restauraci doplní hudební doprovod, který přímo vybízí k tanci. 

Ve vybavené hotelové SPA zóně se vám podaří zapomenout na každodenní starosti. Uvolnit se můžete třeba ve vířivkách nebo saunovém komplexu. Vyzkoušet můžete také minerální koupele a masáže. Pro ty nejmenší zkušený personál připravil speciální wellness rituály. Werona SPA je jedno z nejpopulárnějších wellness center v dolním Slezsku. Hotelové wellness využívá i léčivé minerální prameny z Duszniki-Zdróje. Svého času si do tohoto lázeňského městečka jezdil odpočinout i polský skladatel Chopin. 
 

•    V případě pobytu během státních svátků se ceny mohou lišit.
•    Pro skupiny Vám rádi připravíme individuální nabídku.


Více informací na telefonu nebo e-mailu CK Metal.

 

Dětské ceny:
V sezoně od 28.3. 2018 - 20.12.2018:
•    0 - 5,99 let - zdarma
•    6 - 11,99 let – 50%
•    12 let a více – jako dospělá osoba

Kudowa-Zdrój
Pár kilometrů od česko-polských hranic leží lázeňské město Kudowa – Zdrój, ideální místo pro odpočinek. Do sytosti si tu užijete procházek po městě s typickou lázeňskou architekturou. Městu dominuje lázeňský park na úpatí hory Góra Parkowa, u kterého můžete rovněž navštívit pavilon s léčebnými prameny, které se používají ke koupelím i pitným kúrám. Za zmínku stojí i další atrakce města jako skanzen s větrným mlýnem, kostnice nebo Stezka mizejících řemesel, kde se můžete seznámit s mlynářským a kovářským řemeslem nebo si v hrnčířské dílně vyrobit keramický suvenýr.


Národní park Stolové hory
Jediné tabulové hory v Polsku nabízejí turistům dech beroucí výhledy a nezasaženou přírodu. Pokud plánujete vyjet do Stolových hor, můžete svůj výlet začít třeba v osadě Karlov, která je turistickým centrem parku. Můžete tu zaparkovat, posilnit se na cestu nebo se poradit s průvodcem. Pokud se vydáte přímo nad osadu Karlov a zdoláte výstup po schodech mezi skalami, ze skalní terasy se vám otevře výhled na Broumocko, Policko i Krkonoše. K dalším atraktivním cílům Stolových hor patří nepochybně také Bludné skály, skalní labyrint.


Skanzen Pstražna
V kopcích za Kudowou leží skanzen Pstražna, muzeum lidové kultury pohoří Sudet. Ve skanzenu můžete navštívit roubenou zvonici, větrný mlýn nebo kovárnu. Jako správní poutníci a cestovatelé nezapomeňte nahlédnout také do zájezdního hostince. V létě tu můžete také ochutnat domácí chléb upečený v originální peci. Pokud byste měli ještě hlad, stavte se v nedaleké smažírně ryb, kde si pochutnáte na čerstvých rybích pokrmech. Můžete tu nahlédnout i do tajů rybářského řemesla a rybu si samu ulovit.

Konrád S.
„Velmi pěkné zařízení. Přátelské služby, velmi čisté, útulné pokoje, velmi chutné snídaně.
Doporučuji!“


3. září 2018 

 

Lenka K.
„Snídaně velmi bohatá a vynikající, obsluha v restauraci ochotná. Postel příliš měkká, ale to nehodnotím, jiným může vyhovovat. Do polských lázní jezdíme rádi, jsme vždy velmi spokojeni. Vřele doporučuji, není co vytknout.“


30. července 2018 

 

Ivana L. 
„Krásné ubytování,čisté a klidné.Kuchyně naprosto luxusní,obsluha milá a vstřícná.Určitě všem doporučuji,nemáme jedinou připomínku.“ 


12. dubna 2018 
 

Načítám varianty