Ladek Zdrój, renovovaný Zamek na Skale**** se zámeckým wellness a polopenzí

Renovovaný čtyřhvězdičkový hotel Zamek na Skale blízko českých hranic vám poskytne unikátní zážitek s odpočinkem i krásnou přírodou. Díky jedinečnému ubytování v zámeckém prostředí si vychutnáte nejen dobovou atmosféru, ale i komfort odpovídající čtyřhvězdičkovému hotelu. Těšit se můžete také na originální zámecké wellness nebo prohlídku zámku s průvodcem.

Hotel nabízí elegantní ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Komfortní pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem. Pokoje jsou zařízeny dobově zařízeny a tak si budete moci užít pobyt na zámku se vším všudy. 

Strava bude během vašeho pobytu zajištěna formou polopenze. Snídaně bude podávána formou bufetu, večeře rovněž formou bufetu nebo servírovaného menu podle obsazenosti hotelu. Tradiční polské pokrmy i mezinárodní jídla si vychutnáte třeba na zimní zahradě s výhledem na hory a řeku. Na kávu a dezerty připravené místními cukráři si zajděte do zámecké kavárny.

Odpočinek a klid se vydejte hledat do zámecké wellness zóny, která je ukryta v katakombách. Najdete tu bazén, vířivku a parní lázně. Hotel také nabízí relaxační procedury jako je hydroterapie nebo obličejovou kosmetiku. Připraveny jsou také dvě SPA místnosti pro procedury v páru. Hotel je tedy vhodný i pro romantické výlety ve dvou. 
V jedné zámecké komnatě si také můžete zahrát kulečník. Příznivci aktivní dovolené se jistě rádi projedou na kánoji na přilehlé řece.
 

•    V případě pobytu během státních svátků se ceny mohou lišit.
•    Pro skupiny Vám rádi připravíme individuální nabídku.


Více informací na telefonu nebo e-mailu CK Metal.

Dětské ceny:
V sezoně od 28.3. 2018 - 20.12.2018:
•    0 - 5,99 let - zdarma
•    6 - 11,99 let – 50%
•    12 let a více – jako dospělá osoba
 

Glucholazy
Glucholazy je starobylé středověké město se zachovalou historickou zástavbou. Dominantu tvoří kostel svatého Vavřince se dvěma mohutnými barokními věžemi a s velmi cenným, bohatě zdobeným, pozdně románským vstupním portálem. Zaujme rovněž blízké obdélníkové náměstí s torzem lípy z roku 1648 a kamenná gotická věž horní brány.


Ladek-Zdrój
Polské lázně Ladek-Zdrój mají bohatou 750 letou tradici a patří k nejstarším lázním v celé Evropě. Lázně se pyšní svými léčivými prameny, které obsahují radon. Najdete je v krásné oblasti Zlatých hor. Návštěvníci lázní si dopřávají koupele, které mají spoustu příznivých účinků na lidský organismus. Především jsou pak nápomocné při kornatění tepen či nedokrvení organismu.


Międzygórze
Międzygórze je sice malá vesnička, ale nachází se tady víc zajímavostí, než byste vzhledem k její velikosti čekali. Pokud se například vydáte po stezce Marianny Orańskiej, minete bývalý mlýn, Mariánské skály, bývalý evangelický kostel, slavný vodopád Wilczki i dům nad vodopádem. V Międzygórze najdete i stezku v oblacích a směrem po proudu Wilczki přehradní nádrž z počátku 20. století. V zimě oceníte moderní lyžařský areál Černá hora (Czarna Góra), kde vás čeká víc než 10 km perfektně upravených sjezdovek.
 

Johana S.
„Velmi příjemné místo pro krátký víkendový pobyt. Klid, dobré jídlo a přátelská polsko-ukrajinská služba. Čistý pokoj a atrakce v podobě návštěvy historického hradu, krásné večerní vystoupení, koupání v bazénu nebo relaxace v lázních. V okolí je také spoustu zajímavých míst.“


8. května 2018 


Libor H. 
„Skvělé místo na relaxaci a odpočinek od ruchu okolního světa. Stylový interiér, zajímavá historie zámku. Ochotný personál a skvělé jídlo.“


4. května 2018 


Artur A. 
„Krásně umístěný hotel. Klid a ticho. Je to ideální místo pro ty, kteří hledají odpočinek. Snídaně formou bufetu také velmi dobrý, čerstvé a chutné jídlo. V pokoji plochý televizor, bohužel jen se šesti kanály. Wi-fi pokrytí není všude úplně dobré. Uznání si zaslouží živé koncerty, sólista, který hraje na kytaru a zpívá, se příjemně poslouchal. Oblast je vhodná pro cyklistiku i pěší turistiku. Personál hotelu byl zdvořilý. Celkově doporučuji!“


26. dubna 2018 

Načítám varianty