Karpacz, hotel Gołębiewski**** blízko českých hranic s vodním parkem Tropikana a polopenzí

Uprostřed polských Krkonoš, hned pár kroků od populárního lyžařského centra Wangiem najdete příjemný čtyřhvězdičkový hotel Gołębiewski. Po celodenním lyžování si můžete odpočinout ve vodním parku Tropikana se saunovým světem. Z hotelového balkonu si navíc můžete vychutnat výhled na polskou stranu Sněžky. Hotel se totiž nachází hned u česko-polských hranic

Po příjezdu se ubytujete v pohodlných dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Moderně vybavené pokoje disponují vlastní koupelnou se sprchovým koutem a fénem na vlasy. V pokoji dále naleznete televizi, telefon, trezor. Samozřejmostí je i bezdrátové připojení k internetu. Z balkonu si pak vychutnáte výhled na Sněžku z polské strany. 

V hotelové restauraci na vás bude čekat bohatá polopenze formou bufetových stolů. Profesionální kuchaři vám připraví nejen tradiční pokrmy polské kuchyně. Zavítat můžete také do Zelené restaurace, kde vám profesionálové připraví jídla evropské kuchyně při romantické atmosféře ve svitu svíček. V hotelu nechybí ani elegantní kavárna s vodopádem a noční klub.

Součástí hotelového komplexu je rozlehlý vodní park Tropikana s tobogany a saunovým světem. Ve vodním světě najedete 25 metrový plavecký bazén, rekreační bazén s vlnobitím, bazén s hydromasážními tryskami a dětské brouzdaliště. Odpočinout si můžete v několika vířivkách s různými přísadami nebo v saunovém světě. V něm najdete nejen suchou a parní saunu, ale i solnou a ledovou jeskyni s odpočinkovou zónou. V létě se můžete slunit na letní terase s výhledem na hory. Najdete zde také plavecký bazén i venkovní brouzdaliště. Ve vodním parku si můžete navíc vybrat ze široké nabídky relaxačních procedur jako jsou masáže nebo si zacvičit v místní posilovně.
  

•    V případě pobytu během státních svátků se ceny mohou lišit.
•    Pro skupiny Vám rádi připravíme individuální nabídku.


Více informací na telefonu nebo e-mailu CK Metal.


Dětské ceny:
V sezoně od 28.3. 2018 - 20.12.2018:
•    0 - 5,99 let - zdarma
•    6 - 11,99 let – 50%
•    12 let a více – jako dospělá osoba
 

Ski & Sun Świeradów Zdrój
Přes léto turistika a cyklistika uprostřed krásné přírody, přes zimu lyžování a běžkování, to je Ski & Sun Świeradów Zdrój. Zábava pro celou rodinu plná pohybu čeká na každého, kdo upřednostňuje aktivní odpočinek. Lanovkou vyjedete pohodlně až tam, kde se otevírá krásný výhled do krajiny polských hor.

Wielki a Mały Staw
Dvě největší ledovcová jezera na polské straně Krkonoš leží v nadmořské výšce 1225 m n.m. a 1183 m n.m. Teplota vody v nich nikdy nepřesahuje 14 °C, je jantarově zbarvená a svými vlastnostmi připomíná alpská jezera. Kotle nad oběma jezery patří spolu k nejdokonalejším útvarům celého pohoří. U břehu Małeho Stawu stojí chata Samotnia a dostat se sem je možné po modré z Karpacze. Také část červené trasy přes planinu Równia pod Śnieżką vede nad jezery, můžete si tak vychutnat celou krajinu s vodními plochami.

Zámek Książ
Na strmém skalnatém ostrohu se tyčí impozantní stavba původem ze 13. století. Zámek Książ je třetím největším v Polsku a někdy bývá přezdíván "Polské Versailles". Opevnění původního hradu po staletí chránilo před nájezdy armád českých panovníků, byl však dobyt husity. Na konci 18. století byla stavba přeměněna na zámek v rukou rodu Hochbergů a prošla rozsáhlou rekonstrukcí. Zavítejte sem na prohlídku a uvidíte na vlastní oči okouzlující interiéry salónků či rytířského sálu. Jedna prohlídková trasa vede barokní částí zámku, druhá středověkou renesanční částí.

Radek T.
„Krásný hotel s výhledem na Sněžku, v okolí uvidíte jen hory. Luxusní služby, čistý bazén a několik vířivek. Animátoři se postarají o zábavu dětí. Hotel je navíc v krásném městečku. Moc se nám líbilo.“


15. září 2018 


Radka M. 
„Luxusní hotel. Jak všichni píší, tak i já se připojuji, že nám chyběla platba kartou v bazénu. Aquapark nám ale vše vynahradil. Super vyžití pro děti... Super vychytávky, které by se jistě u nás ujaly - hodinky na šatnu a osušky v ceně. Určitě zavítáme znovu. Z bazénu byl navíc krásný výhled na Sněžku.“


13. července 2018 


Aneta N. 
„Asi ten nejmajestátnější a největší hotel, jaký jsem kdy viděla. Spatřily jsme ho dokonce až z vrcholu Sněžky. Právě To byl důvod, proč jsme se tam vydali. Velká nevýhoda je nemožnost platby kartou v bazénu.“


24. května 2018 
 

Načítám varianty