Polské Tatry, Hotel Bachledowka*** s wellness, polopenzí a krásným výhledem na Tatry

Odpočinek, klid a čerstvý vzduch na vás čeká při pobytu v hotelu Bachledowka. Z moderního tříhvězdičkového hotelu si můžete vychutnat krásný panoramatický výhled na polské a slovenské Tatry. Hotel je ideálním místem nejen pro rodinnou dovolenou s dětmi, ale i pro pobyt s přáteli. Příznivci zimních sportů a aktivní dovolené jsou díky okolí hotelu také vítáni.

Dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek vám poskytnou pohodlí během vašeho pobytu. Všechny pokoje jsou vybaveny balkonem s krásným výhledem na okolí. Pokoje disponují vlastní koupelnou a televizí. Samozřejmostí je i bezdrátové připojení k internetu. Pokoje jsou vybaveny dřevěnými prvky, které dělají ubytování ještě útulnější.

Strava pro vás bude přichystána v podobě polopenze. Snídaně i večeře se budou podávat formou bohatých bufetových stolů. Špičkoví kuchaři vám připraví nejen místní regionální jídla, ale i moderní mezinárodní kuchyni.

Wellness zóna uprostřed krásné přírody nabízí jedinečný zážitek. Hostům je k dispozici vnitřní zážitkový bazén s gejzíry, masážními tryskami a především s panoramatickým výhledem na okolí. Wellness zóna je dále vybavena parními lázněmi, suchou saunou s aromaterapií a bylinné koupele. Na hotelové hosty čeká také moderní vířivka.

Návštěvníci také mohou doplnit energii během jedné z relaxačních procedur. V blízkosti se nachází hned několik ski rezortů, například ski rezort Budz nebo lyžařské středisko Suche. Pokud by vám nestačilo hotelové wellness, můžete navštívit i termální lázně, například lázně Chochołów.
Hotel se také stará o ty nejmenší hosty, pro které je připraven dětský koutek.

  •  V případě pobytu během státních svátků se ceny mohou lišit.
  • Pro skupiny Vám rádi připravíme individuální nabídku.

Více informací na telefonu nebo e-mailu CK Metal.

Dětské ceny:
V sezoně od 16.5. 2018 - 21.12.2018:

  • 0 - 6,99 let - zdarma
  • 7 - 11,99 let – 790 Kč/ noc
  • 12 let a více – jako dospělá osoba

Zakopane
Pokud máte rádi krásnou přírodu v náručí hor, Zakopane je místem přesně pro vás. Přes zimu nabízí skvělé možnosti lyžování a dalších zimních sportů, podívat se tu můžete i na známé závody ve skocích na lyžích. Přes léto jde o perfektní lokalitu pro nadšené turisty a cyklisty nebo jen pro ty, kdo se rádi nadýchají opravdu čerstvého vzduchu.

 

Termální lázně Bukovina
Užijte si teplé vody a radovánek v termálních lázních Bukovina. Místní voda o teplotě 30-38 °C se získává z hloubky 2,4 kilometrů, působí příznivě na nejrůznější kožní, kloubní i srdeční onemocnění. Užít si ji můžete v několika vnitřních a venkovních termálních bazénech, nechybí ani toogány a atrakce pro děti i dospělé. V areálu je i rozlehlý saunový svět, ve kterém nastartujete metabolismus i úspěšný den. Lázně jsou otevřené každý den od 9:00 do 22:00 hodin. Celodenní vstupenka pro dospělého vyjde na 69 zł (asi 420 Kč), přikoupit si můžete i vstup do saunového světa za 10 zł (asi 60 Kč).

 

Kasprowy Wierch
Kasprowy Wierch je jedním z nejnavštěvovanějších vrcholů Tater. Až nahoru se můžete nechat vyvézt lanovkou, potom si už jen užijete nádherný výhled nejen na polskou část známého pohoří. V nadmořské výšce téměř 2000 metrů naleznete také restauraci, ve které se můžete občerstvit a dát si něco dobrého na zub.
 

Vlastimil Š.:
„Hotel Bachledowka jsme navštívili poprvé. Byli jsme mile překvapeni, úroveň všech služeb je na vysoké úrovni. Velmi dobré jídlo včetně regionálních pokrmů. V celém hotelu vysoká čistota. Klidné prostředí mimo hlavní silnice.“

29. dubna 2018

Martin P.:
„Velmi pěkný nový hotel na hřebeni kopce s neomezeným wellness. Příjemně teplý bazén, vířivka a sauna. Příjemný personál a velký výběr chutného jídla (bufetové stole). V cene jsme měli také biliard. Zhruba 400 metrů se nachází kostel.“

3. dubna 2018

Bronislava T.:
„Krásný hotel a klidní prostředí. Ideální pro odpočinek. Fajn snídaně a v restauraci se dá také dobře najíst.“

12. února 2018

Načítám varianty