Jižní Polsko, klasicistní hotel Orient Palace*** s wellness a polopenzí

Tříhvězdičkový hotel Orient Palace z konce 18. století kombinuje klasicistní prvky a jemný orientální styl. Užijte si odpočinku a pohody v klasicistním zámečku s wellness zónou jen kousek za Vratislavou, ve kterém zakusíte atmosféru orientu, ať už díky interiéru nebo chutím indické kuchyně. 

Hotel poskytuje ubytování v komfortně vybavených dvoulůžkových pokojí s možností až dvou přistýlek. Pohodlné pokoje s koloniálním indickým nábytkem jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchou a vysoušečem vlasů, LCD televizorem, telefonem a balenou vodou. Samozřejmostí je i bezdrátové připojení v celém hotelu. 

Stravování bude během vašeho pobytu zajištěno formou polopenze. Snídaně se budou podávat formou bufetových stolů. Na večeři bude servírováno tříchodové menu, vybrat si můžete ze tří variant. V hotelové restauraci ochutnáte nejen tradiční polskou kuchyni, ale i indická jídla s orientálním kořením přímo z Indie. Všechny pokrmy jsou připravovány z lokálních a sezónních produktů, proto jsou vždy v té nejlepší kvalitě. V suterénu hotelu najdete hotelový bar s příjemnou atmosférou, ve kterém můžete posedět nad drinkem nebo skleničkou vína. 

Po dlouhém dni si odpočinete ve zdejší hotelové wellness zóně navržené tak, aby celé vaše tělo dosáhlo klidu a rovnováhy. Ve wellness zóně najdete plavecký bazén, parní a finskou saunu. V masážní místnosti zařízené v indickém stylu si za zvuků relaxační hudby a vůní éterických olejů můžete vychutnat jednu z nabízených relaxačních ájurvédských masáží pro harmonii a vyloučení toxinů z těla.

•    V případě pobytu během státních svátků se ceny mohou lišit.
•    Pro skupiny Vám rádi připravíme individuální nabídku.


Více informací na telefonu nebo e-mailu CK Metal.

 

Dětské ceny:
V sezoně od 1.6. 2018 - 23.12.2018:
•    0 - 3,99 let - zdarma
•    4 - 11,99 let – 590 Kč/noc
•    12 let a více – 790 Kč/noc
 

Vratislav
Zhruba pětadvacet minut jízdy autem od hotelu se nachází jedno z nejstarších polských měst, Vratislav. Metropole Dolního Slezska a zároveň čtvrté největší město Polsko láká turisty na zajímavé památky, kulturní vyžití i dobré jídlo. Při procházce historickým centrem můžete navštívit třeba Tumský ostrov, barokní aulu Leopoldina, gotickou radnici, Piastovský pivovar a mnoho dalších architektonických skvostů. Odpočinout si můžete třeba v Japonské zahradě 

Lehnice 
Neopomeňte zavítat ani do třetího největšího města Slezska, do metropole mědi Lehnice. Ve městě můžete navštívit vévodský zámeček nebo Muzeum mědi, který připomíná rozlehlé měděné doly v okolí města. U města, na Lehnickém poli se také odehrála bitva, kterou svedl Jindřich II s Tatary. Přestože sám Jindřich v bitvě padl, pomohl zastavit tažení Tatarů do Evropy a změnil tak evropské dějiny. Více informací o bitvě se můžete dozvědět i v místním muzeu. 

Národní park Stolové hory
Jediné tabulové hory v Polsku, vzdálené asi hodinu a půl jízdy autem od hotelu, nabízejí turistům dech beroucí výhledy a nezasaženou přírodu. Pokud plánujete vyjet do Stolových hor, můžete svůj výlet začít třeba v osadě Karlov, která je turistickým centrem parku. Můžete tu zaparkovat, posilnit se na cestu nebo se poradit s průvodcem. Pokud se vydáte přímo nad osadu Karlov a zdoláte výstup po schodech mezi skalami, ze skalní terasy se vám otevře výhled na Broumocko, Policko i Krkonoše. K dalším atraktivním cílům Stolových hor patří nepochybně také Bludné skály, skalní labyrint.

Václav J. 
„Velmi příjemné prostředí, milý personál, skvělá kuchyně. Akorát poněkud více chlóru v bazénu.“


4. května 2018


Jiří J. 
„Vše v pořádku. Pěkné ubytování a skvělá indická strava.“


18. dubna 2018 


Lucie H. 
„Vše skvělé! Jídlo, wellness. V centru jste za 15 minut.“


15. února 2018 

Načítám varianty