Zalakaros, atraktivní hotel Mendan **** s neomezeným vstupem do termálního wellness a polopenzí

Hotel Mendan Magic Spa & Wellness **** se nachází v srdci města Zalakaros a nabízí opravdový balzám pro vaše tělo i mysl. Hotel leží vedle populárního komplexu termálních lázní Gránit Thermal & Medical Spa, které nabízí relaxaci na 5000 m2. Pokud se vám ale nechce nikam chodit, jistě oceníte širokou nabídku wellness procedur přímo v areálu hotelu. Těšit se můžete na wellness s termálními bazény, vířivkami, saunami a masážemi.

V komfortně zařízených pokojích se nachází minibar a trezor, vlastní koupelna je pak vybavena fénem. V pokojích je taktéž televize a připojení k Wi-Fi.

Hotelová restaurace nabízí bohaté stravování formou polopenze . Snídaně i večeře probíhají formou bufetu. Můžete si vybrat, zda dáte přednost světové, nebo tradiční maďarské kuchyni. V hotelu můžete také ochutnat lahodná místní i zahraniční vína.

Ve wellness části hotelu nechybí klasický nebo termální bazén, potápěčský a dětský bazén a vířivka. K dispozici je taktéž saunový svět, ve kterém si můžete vybrat z mnoha aroma saun, mezi kterými nechybí například vůně medu, máty, čokolády, Piňa Colady, citrusů a mnoha dalších. Světelné efekty zaručí, že se vaše relaxace stane opravdu nezapomenutelným zážitkem. Milovníci masáží ocení jejich širokou nabídku, ve které nechybí například ajurvédské a tradiční thajské masáže.

•    V případě pobytu během státních svátků se ceny mohou lišit.
•    Pro skupiny Vám rádi připravíme individuální nabídku.
•    Akce mohou být množstevně omezeny.


Více informací na telefonu nebo e-mailu CK Metal.

 

Dětské ceny:
V sezoně od 7.5. 2018 – 21.12.2018:
•    0 - 5,99 let - zdarma
•    6 - 11,99 let – 790 Kč/ noc
•    12 -17,99 let – 1190 Kč/ noc

V posledních desetiletích se dostala oblast Zalakaros mezi přední maďarské lázně. Malé město s příjemnou atmosférou je obklopeno vinicemi, zahradami a hustými lesy, což pozitivně ovlivňuje místní klima. Od počátku jara až do konce podzimu je město zdobeno barevnými květinami, což městu v roce 2002 vysloužilo titul "nejkvětnatější maďarské město”. Až se projdete touto “rozkvetlou zahradou”, zamiřte na výlety i do okolí.

Lázně Hévíz

Hévíz, jedno z největších a nejznámějších lázeňských středisek v Maďarsku, leží v údolí asi 6 kilometrů od Keszthely. Tady se nachází největší jezero s horkou vodou v Evropě. V létě dosahuje teplota vody až 35 °C, v zimě je logicky o poznání nižší (cca 27 °C). Tamní voda je vhodná pro léčení kloubových onemocnění a revmatických potíží. 

Hrad Sümeg

Hrad je největším středověkým hradem v Maďarsku a nachází se ve stejnojmenném městečku. První písemné zmínky o něm pocházejí z roku 1318. Údajně byl vybudován jako obrana proti mongolským nájezdníkům. Vyrazte na průzkum hradního muzea s výstavou zbraní a brnění. Nevynechejte ani mučírnu a panoptikum. Na hradě se konají hradní slavnosti, středověké souboje a panské hostiny.

Balaton

Balaton leží nedaleko Hévízu v Dunajské rovině a pro svou velikost se mu také říká Maďarské moře. Jsou tady zátoky, kde hnízdí různé druhy ohrožených ptáků. Jižní strana jezera je zase vhodná pro koupání, neboť v létě je teplota vody okolo 20 – 27 °C. Všichni tu jistě najdou svůj oblíbený program, ať už jde o vinařství (řada vinných sklípků), plachtění, turistiku nebo jízdu na kole kolem jezera.

Karel S.
„V tomto skvělém hotelu jsme strávili čtyři krásné dny. Po příjezdu na nás čekal uvítací drink, přihlášení proběhlo rychle. Personál byl velmi zdvořilý. Wellness centrum splňovalo všechny naše potřeby. V restauraci jsme si vychutnali bohatou večeři s příjemnou živou hodnou. Poměr ceny a služeb je rozhodně adekvátní.“


6. března 2018


Ester L.
„V hotelu jsme se cítili velmi dobře. Všude bylo čisto, obzvlášť pak ve wellness zóně. Personál byl rovněž velmi příjemný. Polopenze (snídaně a večeře) byly výborné s relativně velkým výběrem. Určitě se vrátíme.“


27. února 2018


Dorka C.
„Vysoce kvalitní hotel s pěknými pokoji. V místnosti s vířivkou můžete dokonce sledovat film. Gastronomické možnosti jsou v hotelu také pestré, najdete tam kavárnu, bar u bazénu a dvě jídelny. Kuchaři umějí připravit i veganské jídlo. Bazén je v pořádku, možná trochu menší, ale zpestřuje ho atrakce v podobě tropického deště. Kvalita masáží a kosmetických služeb zůstává dobrá již po mnoho let. Místo je přátelské pro domácí mazlíčky, cestovala jsem se svojí kočkou. Celkově magické místo.“


20. ledna 2018

 

 

Načítám varianty