Zalakaros, Hunguest Hotel Freya*** se vstupem do tunelem propojených lázní Granit s polopenzí

Hotel situovaný v bezprostřední blízkosti lázní GRANIT, jednoho z nejvybavenějších a nejupravenějších lázeňských areálů v Maďarsku. Hotel je s wellness a spa areálem GRANIT propojen vnitřním tunelem a svým hostům nabízí vstupenku do lázní GRANIT zdarma ((kromě zážitkové části, léčebného centra a sauny).

Nyní také nabízíme vánoční a silvestrovské pobyty s programem. Během vánočního pobytu se můžete těšit na slavnostní štědrovečerní večeři za svitu svíček. Během silvestrovského pobytu si vychutnáte nejprve slavností večeři a Nový rok přivátáte na silvestrovském plese s živou hudnou. 


Ubytování je možné ve dvojlůžkových nebo třílůžkových pokojích, z nichž některé jsou klimatizované (na dotaz). V pokojích je k dispozici vlastní wc a koupelna, TV a župan. Všechny pokoje mají balkon.


V rámci ubytování je poskytována polopenze formou bufetu v hotelové restauraci. V hotelu je k dispozici také bar. V sousedním lázeňském areálu GRANIT je pak možné navštívit různorodá občerstvení nebo restaurace.


Park GRANIT, jež je s hotelem FREYA propojen soukromým tunelem, je vybaven úchvatným množstvím atrakcí. Bazény s tobogány a skluzavkami, herní prvky (např. obří vyřezávané šachy), vnitřní budovy s tematickým zaměřením (budova s bazény a atrakcemi jen pro děti). Jelikož se jedná o lázeňský areál, k dispozici jsou vám masáže, procedury ale i rehabilitace pod lékařským dohledem.

•    V případě pobytu během státních svátků se ceny mohou lišit.
•    Pro skupiny Vám rádi připravíme individuální nabídku.


Více informací na telefonu nebo e-mailu CK Metal.

 

V posledních desetiletích se dostala oblast Zalakaros mezi přední maďarské lázně. Malé město s příjemnou atmosférou je obklopeno vinicemi, zahradami a hustými lesy, což pozitivně ovlivňuje místní klima. Od počátku jara až do konce podzimu je město zdobeno barevnými květinami, což městu v roce 2002 vysloužilo titul "nejkvětnatější maďarské město”. Až se projdete touto “rozkvetlou zahradou”, zamiřte na výlety i do okolí.

Lázně Hévíz

Hévíz, jedno z největších a nejznámějších lázeňských středisek v Maďarsku, leží v údolí asi 6 kilometrů od Keszthely. Tady se nachází největší jezero s horkou vodou v Evropě. V létě dosahuje teplota vody až 35 °C, v zimě je logicky o poznání nižší (cca 27 °C). Tamní voda je vhodná pro léčení kloubových onemocnění a revmatických potíží. 

Hrad Sümeg

Hrad je největším středověkým hradem v Maďarsku a nachází se ve stejnojmenném městečku. První písemné zmínky o něm pocházejí z roku 1318. Údajně byl vybudován jako obrana proti mongolským nájezdníkům. Vyrazte na průzkum hradního muzea s výstavou zbraní a brnění. Nevynechejte ani mučírnu a panoptikum. Na hradě se konají hradní slavnosti, středověké souboje a panské hostiny.

Balaton

Balaton leží nedaleko Hévízu v Dunajské rovině a pro svou velikost se mu také říká Maďarské moře. Jsou tady zátoky, kde hnízdí různé druhy ohrožených ptáků. Jižní strana jezera je zase vhodná pro koupání, neboť v létě je teplota vody okolo 20 – 27 °C. Všichni tu jistě najdou svůj oblíbený program, ať už jde o vinařství (řada vinných sklípků), plachtění, turistiku nebo jízdu na kole kolem jezera.

Blanka F.
„Naprosto dostačující hotel pro pobyt v lázních. Jídlo velmi dobré, pestrý výběr. Personál také příjemný.“


10. dubna 2018


Jaromír P.
„Vybavení pokojů odpovídá, polopenze formou švédských stolů - velmi chutné a velký výběr. V ceně ubytování je vstup do lázní, hotel je s lázněmi propojen bezbariérově přístupnou chodbou.“


7. března 2018

 

Jaroslav D.
„Jídlo bylo výborné, dostatečný výběr. Přímé napojení na termální lázně podzemním koridorem. Přístup do veřejných prostor lázní v ceně ubytování, lázně jsou na vysoké úrovni. Wifi fungovala dobře. Mínusem bylo to, že za klimatizaci se muselo připlácet.“


22. února 2018

 

Načítám varianty