Zalakaros, pohodlný hotel Venus*** s římskými lázněmi a polopenzí

Komfortní hotel Venus je umístěný v klidné části města Zalakaros, zároveň ale pouhých 150 metrů od vyhlášených termálních lázní Granit. Hotel disponuje také vlastním wellness zázemím, výjimečná je ovšem hotelová minifarma, kde jsou pěstovány bio produkty, jež jsou využívány také při přípravě pokrmů pro hotelové hosty.


Ubytování je možné v dvoulůžkových prostorných pokojích s vlastní koupelnou a s možností přistýlky. Všechny pokoje mají balkón, jsou vybaveny minibarem, TV, telefonem. Klimatizace je k dispozici za příplatek.


Ubytovaným hostům je poskytována polopenze, snídaně a večeře jsou servírovány formou bufetu přímo v hotelové restauraci. Strava je připravována také z bioproduktů, jež jsou pěstovány na biofarmě v těsné blízkosti hotelu.

Jeden z nejkrásnějších maďarských lázeňských areálů – lázně Granit, je od hotelu vzdálen pouhých 150m.                                                                   

V jejich areálu čítajícím 25 bazénů je možné navštívit:
- termální koupaliště s léčivou vodou
- tobogány a vodní atrakce
- kryté lázně rozdělené do různých částí (sedací léčivé koupele, termální bazén, saunový svět s oddechovou zónou a mnoho dalšího)
- vnitřní i vnější léčebné centrum
- aquapark (zážitkové bazény, hydromasážní bazény atd.)

V případě, že si hosté přejí odpočívat přímo v hotelu, mohou využít jeho vlastní wellness zázemí. V jeho rámci je možné relaxovat:
- ve vyhřívaném bazénu
- v termálním bazénu
- v sauně
- při masážích
- ve venkovním areálu na lehátkách se slunečníky.

Pro děti je přímo před hotelem dětské hřiště.

•    V případě pobytu během státních svátků se ceny mohou lišit.
•    Pro skupiny Vám rádi připravíme individuální nabídku.


Více informací na telefonu nebo e-mailu CK Metal.

 

Dětské ceny:
V sezoně od 28.5. 2018 – 19.10.2018:
•    0 - 5,99 let - zdarma
•    6 - 11,99 let – 690 Kč/ noc
•    12 -17,99 let – 890 Kč/ noc

 

V posledních desetiletích se dostala oblast Zalakaros mezi přední maďarské lázně. Malé město s příjemnou atmosférou je obklopeno vinicemi, zahradami a hustými lesy, což pozitivně ovlivňuje místní klima. Od počátku jara až do konce podzimu je město zdobeno barevnými květinami, což městu v roce 2002 vysloužilo titul "nejkvětnatější maďarské město”. Až se projdete touto “rozkvetlou zahradou”, zamiřte na výlety i do okolí.

Lázně Hévíz

Hévíz, jedno z největších a nejznámějších lázeňských středisek v Maďarsku, leží v údolí asi 6 kilometrů od Keszthely. Tady se nachází největší jezero s horkou vodou v Evropě. V létě dosahuje teplota vody až 35 °C, v zimě je logicky o poznání nižší (cca 27 °C). Tamní voda je vhodná pro léčení kloubových onemocnění a revmatických potíží.

Hrad Sümeg

Hrad je největším středověkým hradem v Maďarsku a nachází se ve stejnojmenném městečku. První písemné zmínky o něm pocházejí z roku 1318. Údajně byl vybudován jako obrana proti mongolským nájezdníkům. Vyrazte na průzkum hradního muzea s výstavou zbraní a brnění. Nevynechejte ani mučírnu a panoptikum. Na hradě se konají hradní slavnosti, středověké souboje a panské hostiny.

Balaton

Balaton leží nedaleko Hévízu v Dunajské rovině a pro svou velikost se mu také říká Maďarské moře. Jsou tady zátoky, kde hnízdí různé druhy ohrožených ptáků. Jižní strana jezera je zase vhodná pro koupání, neboť v létě je teplota vody okolo 20 – 27 °C. Všichni tu jistě najdou svůj oblíbený program, ať už jde o vinařství (řada vinných sklípků), plachtění, turistiku nebo jízdu na kole kolem jezera.

 

Kristýna L.
„V hotelu jsme byli na pobytu s rodinou (čtyři dospělí a jedno roční miminko), zůstali jsme tři dny (2 noci). Nejvíce spokojeni jsme byli s jídlem, které bylo jako z pětihvězdičkového hotelu s velkým výběrem s domácími chutěmi. V hotelu nechyběl dětský koutek pro mého kloučka, mohli jsme se koupat ve vnitřní vířivce. Venkovní bazén byl mimo provoz, ale myslím, že pro konec dubna to bylo v pořádku.“


3. května 2018

Jaroslav N.
„Pěkný hotel asi sto metrů od termálních lázní. Nicméně hotel disponuje vlastním příjemný wellness. Strava byla vynikající.“


28. dubna 2018

Alena K.
„V hotelu jsme byli s rodinou na wellness pobytu. Byla jsem velmi spokojená. Hotel jsme navštívili na jaře, mimo sezónu, takže bylo obsazeno jen několik pokojů, takže klid, žádné tlačenice. Jídlo v hotelu bylo výborné, moc jsme si pochutnali.“


15. března 2018

Načítám varianty