Zalakároš, Hotel Karos Spa****Superior s polopenzí a wellness o rozloze 4000m² pouze pro hosty

Ubytování v hotelovém komplexu s největším vodním světem v regionu, ochotným personálem, připraveným vyhovět konkrétním požadavkům a extra službami při návštěvě s dětmi. Svým hostům poskytuje ubytování v nadstandardně velkých pokojích a odpočinek ve wellness a spa světě o rozloze 4000m².

Hosté se mohou ubytovat ve dvojlůžkovém pokoji, apartmá nebo rodinném apartmá. Všechny pokoje mají balkon s výhledem buď do zahrad nebo na bazén, klimatizaci a Wi-Fi zdarma. Pokoje i apartmány mají vlastní koupelnu s wc a nechybí zde ručníky, župan a fén. Dále je k dispozici také trezor nebo
minibar.

K ubytování je nabízena polopenze v podobě snídaní a večeří podávaných formou bufetu v hotelové restauraci Eden. Večeře nabízejí výběr polévek, studených předkrmů, mas a ryb, nechybí ani vegetariánské talíře. Šéfkuchař v rámci večerního bufetu připravuje také každý den jednu z místních
specialit.

V rámci wellness a spa o rozloze 4000m², které je přístupné pouze ubytovaným hostům, hotel nabízí:
- 5 vnitřních bazénů (termální, plavecký, vířivý, dětský, zážitkový)
- 2 venkovní bazény (plavecký, zážitkový)
- 5 různých saun
- ledovou jeskyni

Kolem bazénů jsou k odpočinku připravena lehátka, dále jsou vám k dispozici fitness centrum nebo masáže. Pro děti hotel poskytuje nadstandardně vybavenou hernu.

  • Speciální akce (např. 6=7, 3=4 apod.) jsou množstevně omezeny.
  • V případě pobytu během státních svátků se ceny mohou lišit.
  • Pro skupiny Vám rádi připravíme individuální nabídku.

Více informací na telefonu nebo e-mailu CK Metal.

Dětské ceny:
V termínu 1. 4. 2018 - 22. 12. 2018:

  • dítě 0 - 3, 99 let - zdarma
  • dítě 4 - 9,99 let - 890 Kč / noc
  • dítě 10 – 13,99 let – 1.290 Kč / noc.

V případě obsazení  2 dospělých osob a 2 dětí (2 přistýlky) - příplatek za apartmán:  590 Kč / noc.

V posledních desetiletích se dostala oblast Zalakaros mezi přední maďarské lázně. Malé město s příjemnou atmosférou je obklopeno vinicemi, zahradami a hustými lesy, což pozitivně ovlivňuje místní klima. Od počátku jara až do konce podzimu je město zdobeno barevnými květinami, což městu v roce 2002 vysloužilo titul "nejkvětnatější maďarské město”. Až se projdete touto “rozkvetlou zahradou”, zamiřte na výlety i do okolí.

Lázně Hévíz

Hévíz, jedno z největších a nejznámějších lázeňských středisek v Maďarsku, leží v údolí asi 6 kilometrů od Keszthely. Tady se nachází největší jezero s horkou vodou v Evropě. V létě dosahuje teplota vody až 35 °C, v zimě je logicky o poznání nižší (cca 27 °C). Tamní voda je vhodná pro léčení kloubových onemocnění a revmatických potíží.

Hrad Sümeg

Hrad je největším středověkým hradem v Maďarsku a nachází se ve stejnojmenném městečku. První písemné zmínky o něm pocházejí z roku 1318. Údajně byl vybudován jako obrana proti mongolským nájezdníkům. Vyrazte na průzkum hradního muzea s výstavou zbraní a brnění. Nevynechejte ani mučírnu a panoptikum. Na hradě se konají hradní slavnosti, středověké souboje a panské hostiny.

Balaton

Balaton leží nedaleko Hévízu v Dunajské rovině a pro svou velikost se mu také říká Maďarské moře. Jsou tady zátoky, kde hnízdí různé druhy ohrožených ptáků. Jižní strana jezera je zase vhodná pro koupání, neboť v létě je teplota vody okolo 20 – 27 °C. Všichni tu jistě najdou svůj oblíbený program, ať už jde o vinařství (řada vinných sklípků), plachtění, turistiku nebo jízdu na kole kolem jezera.
 

Lenka T.:

"Snídaně byly vynikající, velký výběr pro mlsné jazýčky. Pokoj čistý, voňavý, s hezkým výhledem na bazény. Personál velmi milý, vstřícný a ochotný. Hotel situován na dobrém místě na konci městečka, klidný."

10.7.2017

Klára B.:

"Výborná kuchyně, široká nabídka jídel i nápojů pro všechny věkové kategorie. Komfortně zařízené pokoje se zavedenou termální vodou do vany v koupelně. Naprosto úžasné. Dobré zázemí pro děti v případě špatného počasí."

6.5.2017

Andrea J.:

"Dobrý hotel za výbornou cenu. Pokoje hezké čisté a moc hezké a velké bazény venku a uvnitř. Úplně úžasné sauny a super relax.Vřele doporučuji. Vhodné i pro rodiny s malými dětmi. Super teplé bazény kde si každý najde co se mu libí."

17.5.2016

Načítám varianty