Zalakároš, Aphrodite **** hotel s polopenzí v těsné blízkosti termálních lázní Granit

Čtyřhvězdičkový hotel Aphrodite Wellness Zalakaros je vybudovaný v klidné části města Zalakaros, přitom ale pouhých 100 metrů od vyhlášených termálních lázní Granit. Hotel sousedí s hotelem Venus, disponuje vlastním wellness a nabízí některé z pokojů vybavené vířivou vanou a bohaté zázemí pro dětské hosty.

Ubytování je možné v dvoulůžkových prostorných pokojích s vlastní koupelnou a s možností přistýlky. Všechny pokoje mají balkón, jsou vybaveny minibarem, trezorem, TV, telefonem, fénem a županem. Některé z pokojů mají koupelnu s vířivou vanou.

Ubytovaným hostům je poskytována polopenze, snídaně a večeře jsou servírovány formou bufetu přímo v hotelové restauraci. Strava je připravována také z bioproduktů, jež jsou pěstovány na biofarmě v těsné blízkosti hotelu. V restauraci jsou připraveni vyhovět speciálním požadavkům např. na vegetariánskou nebo dietní stravu.

V případě, že si hosté přejí odpočívat přímo v hotelu, mohou využít jeho vlastní wellness zázemí. To se skládá z:
- krytého vyhřívaného bazénu
- venkovního bazénu (funkční jen v sezoně)
- vířivky
- finské sauny
- parní sauny
- sluneční terasy s lehátky.

Za příplatek je možné objednat si různé masáže nebo služby beauty salonu.
Dále je hotel vybaven posilovnou a za příplatek je možné navštívit fitness kurzy (aqua aerobic, aerobic). Pro děti je v hotelu k dispozici herna a před hotelem hřiště s průlezkami.

Jeden z nejkrásnějších maďarských lázeňských areálů – lázně Granit, je od hotelu vzdálen pouhých 100m. V jejich areálu čítajícím 25 bazénů je možné navštívit:
- termální koupaliště s léčivou vodou
- tobogány a vodní atrakce
- kryté lázně rozdělené do různých částí (sedací léčivé koupele, termální bazén, saunový svět s oddechovou zónou a mnoho dalšího)
- vnitřní i vnější léčebné centrum
- aquapark (zážitkové bazény, hydromasážní bazény atd.)

  • V případě pobytu během státních svátků se ceny mohou lišit.
  • Pro skupiny Vám rádi připravíme individuální nabídku.

Více informací na telefonu nebo e-mailu CK Metal.

Dětské ceny :
V termínu: 1. 1. 2018 - 19. 10. 2018 - dítě 6 - 11,99let - 790 Kč / noc, 12 – 14 let  - 990 Kč / noc.

V posledních desetiletích se dostala oblast Zalakaros mezi přední maďarské lázně. Malé město s příjemnou atmosférou je obklopeno vinicemi, zahradami a hustými lesy, což pozitivně ovlivňuje místní klima. Od počátku jara až do konce podzimu je město zdobeno barevnými květinami, což městu v roce 2002 vysloužilo titul "nejkvětnatější maďarské město”. Až se projdete touto “rozkvetlou zahradou”, zamiřte na výlety i do okolí.

 

Lázně Hévíz

Hévíz, jedno z největších a nejznámějších lázeňských středisek v Maďarsku, leží v údolí asi 6 kilometrů od Keszthely. Tady se nachází největší jezero s horkou vodou v Evropě. V létě dosahuje teplota vody až 35 °C, v zimě je logicky o poznání nižší (cca 27 °C). Tamní voda je vhodná pro léčení kloubových onemocnění a revmatických potíží.

Hrad Sümeg

Hrad je největším středověkým hradem v Maďarsku a nachází se ve stejnojmenném městečku. První písemné zmínky o něm pocházejí z roku 1318. Údajně byl vybudován jako obrana proti mongolským nájezdníkům. Vyrazte na průzkum hradního muzea s výstavou zbraní a brnění. Nevynechejte ani mučírnu a panoptikum. Na hradě se konají hradní slavnosti, středověké souboje a panské hostiny.

Balaton

Balaton leží nedaleko Hévízu v Dunajské rovině a pro svou velikost se mu také říká Maďarské moře. Jsou tady zátoky, kde hnízdí různé druhy ohrožených ptáků. Jižní strana jezera je zase vhodná pro koupání, neboť v létě je teplota vody okolo 20 – 27 °C. Všichni tu jistě najdou svůj oblíbený program, ať už jde o vinařství (řada vinných sklípků), plachtění, turistiku nebo jízdu na kole kolem jezera.

 

Silvie S.:

Čisté ubytování a příjemný personál. Mohl být větší výběr jídla na snídani i večeři. Také postel neodpovídala 4 hvězdičkám.

3. květen 2017

Lenka K:.

Prostorný pokoj s vířivkou na pokoji a velká kruhová postel. Hezký wellness s dvěma vyhřívanými bazény a čtyři sauny. Na venkovní bazén byla zima. Z jídla nebylo moc co vybírat. Úroveň švédských stolů nebyla nic moc. Personálu chybí cit pro stolování a zapomínají, že host si vybírá hlavně očima.

18. duben 2017

Marie Z.:

Personal priatelsky, izba pekna a čistá, Ranajky a večere vynikajuce. Určite sa tam vratime.

7. prosinec 2017

Načítám varianty