Zalakaros, Park Inn Hotel & Spa**** propojený s lázněmi a aquaparkem, s polopenzí

Užijte si skvělou dovolenou v hotelu Park Inn by Radisson Hotel and Spa Zalakaros. Hotel spadá pod věhlasnou síť hotelů Park Inn, která se u zákazníků těší veliké oblibě. Park Inn je totiž zárukou skvělého ubytování, vynikající stravy a prvotřídních služeb.

Nyní v prodeji i Silvestrovské pobyty s galavečerem, kde na vás bude čekat živá hudba i půlnoční přípitek. 

Hotel sídlí přímo v srdci Zalakarose (Praha - cca 550 km Brno - cca 350 km), hned vedle slavných lázní Gránit Thermal, se kterými je přímo propojen. Hosté tak mají pohodlné spojení s lázněmi a novým aquaparkem. Do rušného centra města je to odsud 1 km, tedy přibližně 10 minut příjemné procházky. Dvoulůžkové pokoje s možností 1, koupelna, sprcha/vana, Wi-Fi, trezor, KLIMA, TV, rádio. Pokoje jsou s balkonem Na vynikajícím jídle si pochutnáte v hotelové restauraci, osvěžující drink si zase můžete dopřát na baru.

Lázeňský areál Granit nabízí ideální vyžití zvláště pro rodiny s dětmi. A tím nemyslíme, že je tady brouzdaliště a jedna skluzavka. Hotel je přímou chodbou spojený s rozsáhlým areálem lázní. Vstup do termálního areálu (mimo saunového světa) je zahrnut v ceně pobytu vč. zážitkové části. Vnitřní i venkovní termální bazény, léčivé prameny a speciální léčebné postupy. Zážitkové bazény, vodní lehátka s perličkovými masážemi, adrenalinový park, divoká řeka, 6 venkovních skluzavek: Anaconda (81 m), kamikaze skluzavky, rodinné skluzavky, divoké vlny (wave pool) o teplotě 28 – 32 °C, rozloze 555 m2 a hloubce až 1,6 m, vodní stezka pro mladé, fitness bazén, dětský svět: vodní hřiště, skluzavky, vodní děla, dětské brouzdaliště, dětská sauna, pískoviště, animační programy. The Water Spider – pro děti do 12 let, rozlehlý bazén, skluzavky, vodopády, tajuplné jeskyně, které ocení především malí průzkumníci. Magic Tunnel – tobogán se speciálními světelnými efekty. UFO – 150 m dlouhá skluzavka, kde se střídají otevřené a uzavřené části. Kamikaze – 50 m dlouhá, dosáhnete rychlosti až 70 km/h. Turbo – 68 m dlouhá, zážitek volného pádu. Rafting-pendulum – 85 m dlouhá, ideální pro milovníky divoké vody. Za příplatek i široká nabídka saun, solárií, procedur včetně masáží a dalších doplňkových služeb. V ceně je zahrnut župan a osuška do bazénů. Vstup do fitness v ceně.
Součástí Granitu je Dětský svět Vodoucha a jeho kamarádů, místo plné atrakcí a lákadel stvořené jen a jen k radosti vašich ratolestí. 60 druhů vodních atrakcí, vícepatrové bazény, rozprašovací brány, vodní děla, skluzavky různých tvarů a barev, to je dětský ráj.
Opomenout samozřejmě nemůžeme ani léčebné centrum. Část bazénů je krytá, návštěvníkům je ale k dispozici i zahrada s bazénem uprostřed krásného zeleného prostředí s udržovanou skalkou, lehátky a ve stínu starých stromů.
 

 

Dětské ceny a třetí osoba:

SEZÓNA v termínu 1. 1. 2018 - 25. 12. 2018: dítě 6 - 17,99let - 1.190 Kč / noc, 18let a starší - 1.590 Kč / noc.

V případě obsazení 2 dospělých osob a 2 dětí (2 přistýlky) - příplatek za family room: 1.990 Kč / noc.

 

Při Silvestrovském pobytu povinný příplatek za 31.12, kdy se koná slavnostní galavečer. 

 

V posledních desetiletích se dostala oblast Zalakaros mezi přední maďarské lázně. Malé město s příjemnou atmosférou je obklopeno vinicemi, zahradami a hustými lesy, což pozitivně ovlivňuje místní klima. Od počátku jara až do konce podzimu je město zdobeno barevnými květinami, což městu v roce 2002 vysloužilo titul "nejkvětnatější maďarské město”. Až se projdete touto “rozkvetlou zahradou”, zamiřte na výlety i do okolí.

Lázně Hévíz

Hévíz, jedno z největších a nejznámějších lázeňských středisek v Maďarsku, leží v údolí asi 6 kilometrů od Keszthely. Tady se nachází největší jezero s horkou vodou v Evropě. V létě dosahuje teplota vody až 35 °C, v zimě je logicky o poznání nižší (cca 27 °C). Tamní voda je vhodná pro léčení kloubových onemocnění a revmatických potíží. 

Hrad Sümeg

Hrad je největším středověkým hradem v Maďarsku a nachází se ve stejnojmenném městečku. První písemné zmínky o něm pocházejí z roku 1318. Údajně byl vybudován jako obrana proti mongolským nájezdníkům. Vyrazte na průzkum hradního muzea s výstavou zbraní a brnění. Nevynechejte ani mučírnu a panoptikum. Na hradě se konají hradní slavnosti, středověké souboje a panské hostiny.

Balaton

Balaton leží nedaleko Hévízu v Dunajské rovině a pro svou velikost se mu také říká Maďarské moře. Jsou tady zátoky, kde hnízdí různé druhy ohrožených ptáků. Jižní strana jezera je zase vhodná pro koupání, neboť v létě je teplota vody okolo 20 – 27 °C. Všichni tu jistě najdou svůj oblíbený program, ať už jde o vinařství (řada vinných sklípků), plachtění, turistiku nebo jízdu na kole kolem jezera.

Josef P.:
"Pěkný hotel, výborné jídlo a dá se domluvit česky."

25.3.2018

Jiří P.:
"Jedná se o nový hotel,pokoje nádherné, jídlo výborné. Určitě nezhubnete. Pokud budete využívat lázně, je mapka k nim trošku nepřehledná, ale určitě se zorientujete. V lázních je bistro, kde mají od gulášové polévky po řzky, mají i plzeňské pivo."

23.1.2018

Hana D.:
"Strava výborná, milá a ochotná obsluha, hotel otevřený od léta 2017 a už jsme v něm byli dvakrát. Myslím, že to mluví za vše."

13.11.2017

Načítám varianty