Visegrád, Thermal Hotel**** v romantické krajině s neomezeným wellness a polopenzí

Thermal Hotel Visegrád **** se nachází v romantické krajině poblíž řeky Dunaj a nabízí komfortní ubytování v hotelu s širokou nabídkou wellness aktivit, díky kterým budete mít pocit, jako byste se znovu narodili.

Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s fénem, TV, rádiem, telefonem a sejfem. Za poplatek je možné využít minibar. V pokojích je také připojení k Wi-Fi. Většina pokojů v hotelu má balkon s nádherným výhledem.

Stravování v hotelové restauraci je ve formě polopenze. V nabídce je nepřeberné množství originálních pokrmů, které v sobě snoubí tradiční a moderní maďarskou kuchyni. Hotelová restaurace taktéž přihlíží ke speciálním přáním hostů, například s ohledem na stravování vašich nejmenších.

V hotelu nechybí bohatě vybavené welness, kde hosté mohou využít vnitřní a venkovní bazény, dětský bazén, sluneční terasu, aroma saunu, solnou jeskyni, zážitkové sprchy, infra saunu, solárium, privátní spa či parní lázně. V hotelu lze taktéž využít některou z široké nabídky masáží, (čokoládová, lávové kameny, aroma..), a společné fitness.

V blízkosti hotelu se nachází starodávná památka Vyšehrad a muzeum Matyase Kiralyho.

  • Speciální akce (např. 6=7, 3=4 apod.) jsou množstevně omezeny.
  • V případě pobytu během státních svátků se ceny mohou lišit.
  • Pro skupiny Vám rádi připravíme individuální nabídku.

Více informací na telefonu nebo e-mailu CK Metal.

Dětské ceny:

V termínu 3. 1. 2018 - 22. 12. 2018 : 6 - 11,99let - 990 Kč / noc, 12 let a starší - 1.490 Kč / noc.

Visegrád:

- historické malé městečko, bývalé sídlo uherských vládců. Nad pravým břehem Dunaje se tyčí starobylá pevnost.  Běžte pocítit úžasnou atmosféru středověkých hradů.

Visegrád má překrásné okolí s protilehlým břehem Dunaje. Určitě si nenechte ujít procházku po okolí.

Z hory Nagy Villám se naskýtá překrásný výhled, v těsné blízkosti se nachází letní bobová dráha a hora Mogyoró patří k nejoblíbenějším výletním místům v okolí hlavního města.

Údolí Apátkúti očekává návštěvníky na svých odpočinkových místech, u vodopádu či rybníka s pstruhy. Údolí Lepence láká k zotavení a odpočinku v lázních uprostřed lesa s termálními a plovacími bazény.

Budapešť:

 - jen cca 40 km je vzdálena Budapešť, hlavní město Maďarska. Můžete se zde pobavit nočním životem, ale také krásnou historií a světoznámými lázněmi. 

 - Budova Parlamentu v Budapešti:

Že je Westminsterský palác nejkrásnější parlamentní budovou v Evropě? Zajeďte si do Budapešti a přesvědčte se, že místní budova parlamentu se jí přinejmenším vyrovná. Patří mezi národní symboly Maďarska a svou polohou na nábřeží Dunaje dává tvář celé metropoli. V exteriéru i interiéru se prolíná několik zajímavých architektonických stylů

 

Karel K.:

„Perfektní servis! Výborné jídlo, vysoká kvalita ubytování, bazény jsou, alespoň pro dospělé, plně dostačující. Mohu jen doporučit. Výhodou je i umístění hotelu, které je blízko hlavnímu městu.“

22.11.2017

Petra S.:

„Už první dojem byl skvělý, taktéž ubytování, pokoj byl čistý a voňavý. Všechny pokoje měli balkon s křesílky, stolkem a popelníkem. Jídlo bylo nad očekávání, opravdu velký výběr, jak u snídaně, tak u večeře. Všechno jídlo bylo výborné.“

4.10.2017

Eva J.:

„S pobytem jsme byli velmi spokojeni, hotel nabízí služby na velmi dobré úrovni. Pokoje v tomto hotelu jsou velké, prostorné, čisté a denně se uklízí. Strava na snídani velmi bohatá, nechybí jídla pro děti. Pití ke snídani zdarma, K večeři se pití platí a je dost drahé.“

4.10.2017

Načítám varianty