Visegrád, hotel Silvanus**** s výhledem na Dunaj, neomezeným wellness a polopenzí

Hotel, který disponuje vlastním bohatým wellness i konferenčními místnostmi, ale zároveň neztrácí útulnost, osobní přístup a rodinnou atmosféru menších penzionů. Umístění hotelu, téměř na vrcholku hory, vás okouzlí svým dech beroucím výhledem na Dunaj. K tomu máte na dosah visegrádský hrad, od hotelu leží pouhých 300m.

Všechny pokoje jsou vybaveny TV,  Wi-Fi zdarma, minibarem a koupelnou se sprchou nebo vanou. Hotel nabízí ubytování ve třech typech pokojů.
Pokoj Standard Premium – ubytování pro dvě osoby na manželské posteli nebo oddělených lůžkách. Velikost pokoje je 21 m². V tomto typu pokoje není možné zřídit přistýlku.
Pokoj Superior - ubytování pro dvě osoby na manželské posteli nebo oddělených lůžkách. Velikost pokoje je 26m².
Apartmán Deluxe - ubytování pro dvě osoby na manželské posteli nebo oddělených lůžkách, možnost přistýlky pro další dvě osoby na rozkládacím lůžku.


K ubytování je poskytována polopenze. Snídaně a večeře jsou podávány v hotelové restauraci formou bufetu. Restaurace nabízí hostům možnost připravy chutných tradičních maďarských specialit i v pozdních nočních hodinách. 

Hotel poskytuje bohaté wellness zázemí. K dispozici jsou vyhřívané i termální bazény, saunový park i tepidarium.  K tomu je možné odpočinout si za příplatek při různých typech masáží. 

Dále jsou vám k dispozici:
- salón krásy
- bar u bazénu
- kulečník
- šipky
- fitness centrum


Ze sluneční terasy a sezonního venkovního bazénu shlížíte přímo na úchvatné údolí řeky Dunaj.  Pobyt si navíc můžete za příplatek užít i se svým zvířecím mazlíčkem.

 

•    V případě pobytu během státních svátků se ceny mohou lišit.
•    Pro skupiny Vám rádi připravíme individuální nabídku.


Více informací na telefonu nebo e-mailu CK Metal.

Příplatky za víkend a za pokoj:

  • V termínu 1.4.2018 - 14.6.2018 a 3.9.2018 - 21.12.2018 - 600 Kč za pokoj.
  • V termínu 15.6.2018 - 2.9.2018 - 2.290 Kč za pokoj.
  • V případě obsazení 2 dospělých osob a 2 dětí (2 přistýlky) - příplatek za pokoj DANUBE PREMIUM 590 Kč/noc.

Dětské ceny:
V termínu: 1. 4. 2018 až  21. 12. 2018: 6 - 11,99let - 990 Kč / noc, 12 let a starší - 1.790 Kč / noc.

 

 

Visegrád:

- historické malé městečko, bývalé sídlo uherských vládců. Nad pravým břehem Dunaje se tyčí starobylá pevnost.  Běžte pocítit úžasnou atmosféru středověkých hradů.

Visegrád má překrásné okolí s protilehlým břehem Dunaje. Určitě si nenechte ujít procházku po okolí.

Z hory Nagy Villám se naskýtá překrásný výhled, v těsné blízkosti se nachází letní bobová dráha a hora Mogyoró patří k nejoblíbenějším výletním místům v okolí hlavního města.

Údolí Apátkúti očekává návštěvníky na svých odpočinkových místech, u vodopádu či rybníka s pstruhy. Údolí Lepence láká k zotavení a odpočinku v lázních uprostřed lesa s termálními a plovacími bazény.

Budapešť:

 - jen cca 40 km je vzdálena Budapešť, hlavní město Maďarska. Můžete se zde pobavit nočním životem, ale také krásnou historií a světoznámými lázněmi.

 - Budova Parlamentu v Budapešti:

Že je Westminsterský palác nejkrásnější parlamentní budovou v Evropě? Zajeďte si do Budapešti a přesvědčte se, že místní budova parlamentu se jí přinejmenším vyrovná. Patří mezi národní symboly Maďarska a svou polohou na nábřeží Dunaje dává tvář celé metropoli. V exteriéru i interiéru se prolíná několik zajímavých architektonických stylů

Vladimír S.

Jídlo výborné, prostředí skvělé. Jedinou nevýhodou bylo parkování.

15. květen 2016

Luda B.

Hotel v krásnom prostredí. Strava a wellness vynikajúce. Personál ochotný, ústretový. V blízkosti Citadela a úžasný Kráľovský palác.

20. únor 2017

Marie H.

Maximálne spokojná, krásna príroda, bohatý výber stravy, všade čistota a milý personál.

3. červen 2017

Načítám varianty