Nechte se rozmazlovat v historickém prostředí městečka Visegrád

Wellnes balíček Rozmazlování v historickém prostředí městečka Vysegrád je čtyřdenní nebo třídenní balíček, který zahrnuje ubytování, stravu a neomezený vstup do wellness centra a saunového parku. 

39° C pramen, který vyvěrá jen několik metrů od hotelu má blahodárné účinky na lidské zdraví a můžete si ho užívat v různých podobách. V hotelovém wellness centru se nachází několik různých bazénů, od zážitkových až po dvacetimetrový venkovní vyhřívaný plavecký bazén. Jsou zde i dětské bazén o teplotách 32°C a 38°C. 

Součástí ceny balíčku je také stravování formou polopenze, kdy je snídaně i večeře formou bufetového cateringu. Kuchyně je tradiční maďarská, ale také světová kuchyně. 

Užívejte si klidný relax jen nedaleko Budapešti a nechte se rozmazlovat a hýčkat v Thermal Hotel Visegrád****!

 

Poznámka: v případě, že máte zájem o jiné termíny, nebo délku Vašeho zájezdu, prosím, kontatkujte nás. Ubytování je na vyžádání a zpětné potvrzení.

Thermal hotel Visegrád **** superior je krásný hotel na břehu Dunaje poblíž města Visegrád. Nachází se v klidné lokalitě, přátelská atmosféra vládne napříč celým hotelem a jeho okolím. 

Hotel, který Vám nabízíme je jen 40 km od Budapešti, hlavního města Maďarska, kde jsou ke shlédnutí krásné historické památky, a nebo se můžete i zde vydat do světoznámých lázní. 

Thermal Hotel Visegrád **** superior má 69 zařízených pokojů s výhledem na Dunaj, 95 pokojů s výhledem do parku, dále se můžete ubytovat v 1 prezidentském apartmá, 2 apartmánech s panoramatickým výhledem na Dunaj a další. 

V hotelu je krásná hotelová restaurace, ve které jsou k dostání tradiční maďarské pokrmy, ale i světová kuchyně. Restaurace nabízí také speciální dětské menu pro děti. V hotelu se nachází také Topáz drink bar, Aquamarin bazénový bar a Lepence pivní bar. 

Další služby, které hotel nabízí jsou herna pro děti, animační programy, hřiště, obchod se suvenýry, transfer, půjčovnu aut a kol pro klienty, parkoviště a podzemní garáže, bankomat. 

V ceně našeho balíčku je neomezený vstup do hotelového Wellness centra. Součástí tohoto wellness centra jsou bazény - venkovní a vnitřní zážitkové bazény, dětské a termální bazén, venkovní bazén (20 m), letní bazén se slunční terasou. Nacháznéí se zde také Tepidárium a saunový park, kde jsou finské sauny a parní lázeň s ochlazovacím bazénkem, vonné parní lázně, přírodní sauna, aroma kabinky, dobrodružné sprchy a infra sauna. 

Jen několik metrů od  Thermal Hotel Visegrád **** superior vyvěrá z hloubky 1300 metrů léčebný pramen o teplotě 39°C bohatý na velký obsah železa, vápníku, hořčíku, vodíku a uhličitanu. Její účinky jsou doporučovány pro léčbu svalových a nervových onemocnění, křečových a žilních onemocnění, také je skvělá pro léčbu alergií. Pravidelná konzumace této ozdravné vody má blahodárné účinky na trávící ústrojí a ledviny. 

Budapešť:

jen cca 40 km je vzdálena Budapešť, hlavní město Maďarska. Můžete se zde pobavit nočním životem, ale také krásnou historií a světoznámými lázněmi. 

Visegrád:

historické malé městečko, bývalé sídlo uherských vládců. Nad pravým břehem Dunaje se tyčí starobylá pevnost. Hrad byl  těžce zkoušen útoky různých germánských i jiných kmenů, ě proto Římané na skalní vyvýšenině postavili pevnost. Běžte pocítit úžasnou atmosféru středověkých hradů do města jen kousek vzdálené od našeho hotelu. 

Visegrád má překrásné okolí s protilehlým břehem Dunaje. Určitě si nenechte ujít procházku po okolí. Do samotného Visegrádu se dostanete pohodlně z Budapešti autem po silnici č. 11, můžete pochopitelně použít i autobus nebo vlak.

Z hory Nagy Villám se naskýtá překrásný výhled, v těsné blízkosti se nachází letní bobová dráha a hora Mogyoró patří k nejoblíbenějším výletním místům v okolí hlavního města.

Údolí Apátkúti očekává návštěvníky na svých odpočinkových místech, u vodopádu či rybníka s pstruhy. Údolí Lepence láká k zotavení a odpočinku v lázních uprostřed lesa s termálními a plovacími bazény.

Termín:
Délka:
Doprava: Vlastní doprava
Typ stravy: polopenze
Typ zájezdu: Wellness
Cena od:
1 699 Kč


Cena zahrnuje:
  • Ubytování a polopenze, neomezený vstup do wellnes a spa centra v hotelu, fitness centrum, tepidárium, sauna park, župan, Wifi připojení.
Cena nezahrnuje:
  • Výhled na Dunaj (6 EUR/os/noc), pobytová taxa 1,5 EUR/noc/osoba nad18 let, cestovní pojištění, služby v rámci Lepence Spa beauty salon