Tapolca, Hunguest Hotel Pelion**** s léčebnou jeskyní, wellness zónou a polopenzí

Hotel je umístěn v pěkném rozlehlém parku blízko centra Tapolcy u Balatonu, pyšnící se krásnými jeskyněmi. Hotel je jedinečný tím, že je přímo propojen s léčebnou jeskyní. Odpočinout si můžete také v bohaté wellness zóně s bazénem s termální vodou vyvěrající z hloubky přes 220 metrů.

Nyní také nabízíme vánoční a silvestrovské pobyty. Pokud se rozhodnete oslavit příchod nového roku ve čtyřhvězdičkovém hoelu Pelion, můžete se těšit na slavnostní galavečer plný živé hudby a tance. Chybět nebude ani půlnoční přípitek, občerstvením i ohňostrojem. Pokud budete slavit celou noc, nebojte se, že ráno nestihnete snídani. 1. ledna na vás totiž bude čekat snídaňový brunch až do 14 hodin. V nabídce jsou varianty na tři a více nocí. 

Ubytování bude během vašeho pobytu zajištěno ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Klimatizované pokoje mají vlastní koupelnu, dále jsou vybaveny televizí, minibarem a telefonem. V hotelovém komplexu dále naleznete i kadeřnictví a kosmetický salón. V hotelu si rovněž můžete zahrát badminton nebo minigolf.

Strava bude zajištěna formou polopenze, snídaně i večeře se bude podávat formou bufetů. V hotelové restauraci ochutnáte jak typicky maďarskou kuchyni, tak mezinárodní pokrmy. Na kávu nebo skleničku si můžete zajít do lobby baru.

Hosté mají v ceně neomezený vstup do hotelové wellness zóny. V té můžete najít venkovní i vnitřní bazén s teplými termálními vodami. Vaše děti jistě ocení jak dětský bazén, tak venkovní tobogán. Dále můžete navštívit saunový svět s infra saunou, parní kabinou a bio saunou. Hotel se může pochlubit propojením s léčebnou jeskyní, která je vyhledávanou procedurou. Vysoká vlhkost vzduchu a mimořádně čisté ovzduší má léčebné účinky na alergii, astma a další dýchací onemocnění. Příznivě působí i při vyčerpání organismu. Přítmí a podzemní ticho blahodárně působí na nervovou soustavu, pomáhá upravit rozvrácený biologický rytmus a léčí psychosomatické choroby. V jeskyni je přibližně 70 lůžek s přikrývkami, většina místností je vybavena lampičkami. Minimální délka pobytu v jeskyni je hodina, maximální pak tři hodiny. Pro ideální léčebné účinky se doporučuje opakovat kúru dvakrát až třikrát během týdne.

 

 

•    V případě pobytu během státních svátků se ceny mohou lišit.
•    Pro skupiny Vám rádi připravíme individuální nabídku.
•    Akce mohou být množstevně omezeny.


Více informací na telefonu nebo e-mailu CK Metal.

 

Dětské ceny:

SEZÓNA A v termínu: 3. 1. 2018 - 28. 3. 2018 a 5. 11. 2018 - 21. 12. 2018: 7 - 12,99let - 890 Kč / noc, 13let a starší - 1.290 Kč / noc

SEZÓNA B v termínu: 29. 3. 2018 - 30. 6. 2018 a 1. 9. 2018 - 4. 11. 2018: 7 - 12,99let - 990 Kč / noc, 13let a starší - 1.490 Kč / noc

SEZÓNA C v termínu: 1. 7. 2018 - 31. 8. 2018 a 22. 12. 2018 - 1. 1. 2019: 7 - 12,99let - 1.190 Kč / noc, 13let a starší - 1.590 Kč / noc

V případě obsazení 2 dospělých osob a 2 dětí (2 přistýlky) - příplatek za apartmán: 1.190 Kč / noc.

Město Tapolca leží na západním okraji Balatonské vrchoviny, přibližně 10 km na sever od Balatonu. Okolo města se nachází čedičové kopce, které jsou ideálním místem na procházky. Na jejích svazích se rozprostírají vinohrady. Samotné město je pak proslulé svými jeskyněmi a potoky, které stojí za to navštívit.

Jeskyně Tapolca

Jezerní jeskyně patří právem mezi největší turistickou atrakci lázeňského městečka. Můžete si ji prohlédnout pod vedením průvodců. Případně usedněte na lodičku a projeďte se jejími útrobami. Jeskynní systém byl objeven při vrtání studny v roce 1902. Zdejší vyvěrající voda vytvořila třípodlažní krasový jeskynní systém. Své brány pro veřejnost se dočkala už v roce 1912. Z celkové délky téměř 4 km je veřejnosti zpřístupněn 2,5 km úsek.

Hrad Sümeg

Hrad je největším středověkým hradem v Maďarsku a nachází se ve stejnojmenném městečku. První písemné zmínky o něm pocházejí z roku 1318. Údajně byl vybudován jako obrana proti mongolským nájezdníkům. Vyrazte na průzkum hradního muzea s výstavou zbraní a brnění. Nevynechejte ani mučírnu a panoptikum. Na hradě se konají hradní slavnosti, středověké souboje a panské hostiny.

Národní park Nagyberek

Každý, kdo tráví svou dovolenou ve Fonyódu, by si měl udělat výlet do Fenyves. Tady nastoupit na úzkokolejku, která návštěvníka vyveze až do NP Nagyberek. Park je doslova krajem bažin. Až do půlky 20. století to byl záliv, který stále zaplavovala voda. Ale při výkopech kanálu Sió začala hladina vody klesat. Ta nejvýše položená místa vyschla a zarostla stromky, keři a travinami. Díky své nádherné flóře a fauně je Nagyberek darem přírody, který stojí za to vidět na vlastní oči.

Věra T.
„Krásný hotel umístěný v příjemném starobylém městečku, kolem kterého je spousta památek. V hotelu letos přibyla nová kola, i elektrická kola a koloběžky. Jídlo výborné, ubytování velmi příjemné. Venkovní plavací bazén má nejméně 30 m. Uvnitř i venku jsou zážitkové bazény a odpo je výborné cvičení a tancování ve vodě při hudbě. Akorát termální bazénky by mohly být teplejší.“


29. dubna 2018


Petr B.
„Ideální místo pro rodinnou dovolenou. Snídaně a večeře formou bufetu, výběr dostatečný, kvalita dobrá. V bazénech voda až 35°C. Jen škoda, že téměř všechny informace jsou v maďarštině.“


12. února 2018


Linda J.
„Kvalitní hotel, pěkné pokoje, dítě zdarma, parkování před hotelem zdarma. Opravdu výborné jídlo, systémem rautů. Příjemné prostředí, super pro rodiny s dětmi - hlídání, dětská školka, jídelní židličky, postýlky, teplá termální voda v bazénech, spousta prolézaček, trampolíny, minigolf. Dokonalé pro rodinu s dětmi, mohu jen doporučit.“


20. listopadu 2017

 

Načítám varianty