Szentgotthárd, luxusní Gotthard Therme Hotel**** s polopenzí a chodbou přímo do termálních lázní

Gotthard Therme Hotel & Conference **** leží v nejzápadnějším maďarském městě Szentgotthárd (Praha - cca 475km, Brno - cca 310km) jen 1,5 km od rakouských hranic. Rozlehlé prostory hotelu jsou nové a luxusně zařízené, ochotný personál vám maximálně zpříjemní pobyt. Spoustu informací navíc dostanete v češtině.

Nyní také nabízíme bánoční pobyty.

V roce 2015 server booking.com ocenil Gotthard Therme Hotel & Conference **** jako jeden z nejlepších hotelů podle zákazníků s ratingem 8.7 z 10 možných.

Ideální ubytování pro rodiny s dětmi. Velké dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají vlastní sociální zařízení, fén, nastavitelnou klimatizaci, minibar, telefon, trezor, TV/SAT a WiFi. K většině z nich patří i balkon, ze kterého je krásný výhled do hotelové zahrady a na okolní krajinu. Hotel myslí i na rodiny s dětmi, personál vám na požádání dá k dispozici dětskou postýlku, vaničku, dětské schůdky a sedátko na WC nebo jídelní židličku.

Příjemná hotelová restaurace s terasou a nádherným výhledem do zahrady nabízí to nejlepší z tradičních maďarských specialit i mezinárodní kuchyně. Místní šéfkuchař klade důraz na použití těch nejkvalitnějších surovin a inovaci jídel podle chuti hostů. V době oběda a večeře lze také pro děti připravit speciální dětské menu.

Termální lázně propojené s hotelem. Do termálních lázní St. Gotthard Spa & Wellness s 1 500 m² vodní plochy můžete jít z pokoje rovnou v županu, jsou totiž propojené chodbou s hotelem. Díky chodníkům z přírodního kamene, palmám a jiným exotickým rostlinám, se budete cítit jako u Středozemního moře.

  • V zážitkové části lázní vás čekají bazény s termální vodou, perličkové bazény i zábavné animační programy.
  • Děti jistě ocení množství skluzavek a jiných atrakcí, dětský koutek a venkovní hřiště.
  • Za příplatek můžete využít saunový park, fitness centrum nebo bohatou nabídku masáží.
  • Speciální akce (např. 6=7, 3=4 apod.) jsou množstevně omezeny.
  • V případě pobytu během státních svátků se ceny mohou lišit.
  • Pro skupiny Vám rádi připravíme individuální nabídku.

Více informací na telefonu nebo e-mailu CK Metal.

Dětské ceny:

SEZÓNA A v termínu: 2. 1. 2018 - 26. 6. 2018 a 1. 9. 2018 - 23. 12. 2018 - dítě: 6 - 13,99let - 940 Kč / noc, 14let a starší – plná cena
SEZÓNA B v termínu: 26. 6. 2018 - 1. 9. 2018 - dítě: 6 - 13,99let - 1.090 Kč / noc, 14let a starší – plná cena

V případě obsazení 2 dospělých osob a 2 dětí (2 přistýlky) - příplatek za apartmán: 590 Kč / noc.

Szentgotthárd

městečko Szentgotthárd leží u rakouských hranic, mezi městy Budapešt a Štýrský Hradec. Můžete zde videt romantický katolický kostel Nanebevstoupení Panny Marie. Celé městečko je postaveno v barokním stylu a nachází se 20 km od Körmöndu. V centru města stál ve 12. století cisterciánský klášter. Určitě je v tomhle malém městě co vidět. Také můžete navštívit sbírku lidových krajů v Muzeu Pávela Ágoslona.

Město Körmönd

Je zde spousta vyžití, které si klienti a návštěvníci mohou užít. 

Kormorán Kenu Egyesület

byl založen v roce 2008 celkem 20 členy a toto číslo neustále roste. Mezi jejich aktivity patří pravidelné čištění řeky Rába, kanoistika na konci každého měsíce a účast na každoroční plavbě lodí Körmönd. Jsou zde výlety na kánoích po řece Rába

Bio farma Kerka

Národní park Kercaszomor je "nejdražší vesnice v Maďarsku", o rozloze 10 ha. Farma se nachází přímo u lesa Kercastream. Andaluské jízdárny nabízejí hostům příležitost jezdit v národním parku a podílet se na farmářském životě a péči o zvířata

Kočáry v Körmönd

zažijte autentický Körmönd na koních a v kočáře. Možnost objednat si povoz a prohlédnout si památky hradu Bathyany během hodinové jízdy. Služba je dostupná každý pátek a sobotu. 

Ondřej K.:

Pokoje byly denně uklizeny a doplňování důležitých potřebných věcí pečlivě prováděny. Jídla byla úžasné a neustále doplňovány.Personál se velice příjemně o nás staral. Prostě za nás spokojenost.:-):-):-)

23. listopad 2017

Anonymní:

Úžasná dovolená. Velice pěkný hotel, čisto, klid, informace - čas snídaně, otevírací doba lázní.... -v češtině. Vynikající jídlo, stále doplňované a veliký výběr, nad každým jídlem název jídla v češtině. Překrásné prostředí termálních bazénů i okolí hotelu. Ochotný, usměvavý personál. DOPORUČUJI!!!

14. říjen 2017

Michal B.:

Absolutní relaxace!!Ubytování čisté, pokoje prostorné- většinou s balkonem. Polopenze -formou bohatého bufetu, každý si vybere!!! Relaxační bazény, vířivky, aroma bazén-vše pro dokonalou relaxaci organismu!!!!Doporučuji!!!

19. duben 2017

Načítám varianty