Sárvár, Spirit Hotel Thermal Spa***** s wellness s termálními bazény a polopenzí

Prožijte harmonii mezi tělem a duší v nově otevřeném pětihvězdičkovém hotelu Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár. Tento jedinečný hotel leží obklopen lesy a jezery v maďarském regionu s křišťálově čistým vzduchem. Pět hvězdiček hotelu symbolizuje harmonii pěti základních elementů - vody, země, ohně, vzduchu a ducha. Základem pro léčebné služby je světoznámá léčivá voda. Hotel Spirit leží na začátku města Sárvár v krásném prostředí zeleně a rybníku. Termální lázně Sárvár jsou vzdáleny zhruba 200 metrů. Nádherný, luxusní hotel v klidném prostředí.

Hotel byl oceněn cenou nejlepší Health and spa evropský hotel. K dispozici je klientům několik typů pokojů dle vybavení a velikosti. Velmi kvalitně zařízené 2 lůžkové pokoje Premium s možností přistýlky se sprchou, WC, SAT-TV, sejf, připojení na internet, klimatizace, balkon nebo terasa.

Hotelové wellness disponuje na ploše cca 10 000 m2 více než 20 bazény, které jsou napájeny z vlastního minerálního termálního pramene. Neomezené užívání wellness v ceně pobytu. Součástí hotelového wellness a spa světa jsou vnitřní a venkovní termální bazény, zážitkové bazény, dětský bazén, několik vnitřních i venkovních vířivek, Kneippova lázeň, plavecký bazén. Saunový svět - parní kabina, finská sauna, infra sauna, bio sauna, aroma kabina, frigidárium, podzemní sauna, tropická sprcha a další. Vstup do fitness a účast na sportovních programech je také v ceně. Ve vnitřní části naleznete dva termální bazény, plavecký bazén, bazén s mořskými vlnami, dětský bazének s atrakcemi, vířivky, tobogány, skluzavky, Kneippův bazének, restauraci, bar. Venku je opět několik bazénů, divokou řeku, dětské bazény a hřiště s atrakcemi, tobogány, skluzavky, občerstvení a další. 

  • Speciální akce (např. 6=7, nástup v pondělí apod.) jsou množstevně omezeny.
  • V případě pobytu během státních svátků se ceny mohou lišit
  • Pro skupiny Vám rádi připravíme individuální nabídku.

Více informací na telefonu nebo e-mailu CK Metal.

Dětské ceny:

SEZÓNA od 1. 5. 2018 - 30. 9. 2018 - dítě: 3 - 5,99let - 1.490 Kč/noc, dítě: 6 - 11,99 let - 1.990 Kč/noc.

Příplatky:

U vybraných termínů je v případě pobytu během víkendových dní účtován příplatek 800 Kč/pobyt.

V případě obsazení 2 dospělých osob a 2 dětí (2 přistýlky) - příplatek za pokoj Grande 990 Kč/noc.

 

Město Sárvár: 

Sárvár není jen místo s komplexem lázní s ubytováním v hotelu Park Inn Sárvár. Sárvár je město s tisíciletou tradicí ležící na řece Rába. Je to důležité místo celého regionu, kde můžete obdivovat zdejší zrekonstruovaný hrad a jeho park, je zde arboretum, soustava jezírek. Zejména v letním období Vás bude lákat k posezení množství kavárniček a restaurací. V okolí jsou velmi dobré podmínky na turistiku v pohoří Köszeg.

Hrady a zámky: 

koncem srpna se zde konají rockové koncerty, zámek se nachází v nedaleké obci Nitke.  V městečku Sümeg je největší hrad v Maďarsku z 13.století, který leží na vápencovém vrchu ve výšce 270 m.n.m. Na hradě se konají hradní slavnosti s rytířskými souboji a slavnostními hostinami. Jsou zde nádherné barokní budovy, kostely a biskupský palác.

Pokud jste milovníky golfu, tak náročné 18 jamkové hřiště je v nedalekém lázeňském městě Bük, kde jsou i stejnojmenné termální lázně

Za návštěvu určitě stojí největší chráněna přírodní oblast v Maďarsku - Örség. Jedná se o lesnatou a kopcovitou oblast, kde 18 vesnic si zachovalo svou historickou podobu. Skládají se většinou z 10 staveb se zvonicí umístěných na pahorcích a které měly za úkol ochranu blízké hranice.

Kamila V.:

„Jezdíme zde již 9 let a pořád se tady těšíme jako poprvé. Stále to tady zdokonalují. Je to nejkrásnější místo. Milujeme to tady. Personál dokonalý, jídlo, prostředí a všechno luxusní.“

7.8. 2017

Petra B.:

„Všechno je v pořádku, vynikající jídlo, úžasné pokoje, lázeňské středisko jen pro hotelové hosty .... Miluju to zde ... ale pozor na rostoucí počet běžících a křiklavých, nezbedných malých dětí.“

12.11.2017

Ivan T.:
„Fantastické prostředí s dokonalým servisem, s neslýchaným personálem. Mohu jen doporučit všem. Byl to skvělý zážitek! Musíte to zkusit.“

20.1. 2018

Načítám varianty