Sárvár, Park Inn**** s polopenzí a vstupem vyhřívaným tunelem do lázní o rozloze 5 000 m²

Hotel Park Inn **** je s lázněmi Sárvár propojený vyhřívaným tunelem. V pokoji na sebe hodíte župan a můžete pohodlně zamířit rovnou do lázní. Areál získal v roce 2013 ocenění Nejlepší lázeňský areál v Maďarsku. Hotelový personál se díky českým turistům dokázal naučit i slovíčka v češtině a informace v hotelu najdete také v češtině.

Pokoje hotelu jsou nově zrekonstruované a stylově zařízené ve výrazných barvách, které vás nabijí pozitivní energií. Jsou prostorné, mají velkou pohodlnou postel, balkón, individuálně ovládanou klimatizaci, LCD TV a telefon.

Hotel myslí i na ty nejmenší - je tu i dětská herna, ve které najdete spoustu hraček a dozor. V lázních pak na děti čekají animační programy a obrovské množství dalších atrakcí.

Součástí hotelu je restaurace se specialitami maďarské a mezinárodní kuchyně a také lounge bar s širokou nabídkou káv a koktejlů.

Rozloha lázní 5 000 m². Vodní plocha má rozlohu těžko uvěřitelných 5 000 m². V areálu najdete nespočet venkovních i vnitřních bazénů s léčivou termální vodou o teplotě kolem 35 °C (cca 15 termálníách bazénů, plavecký bazén, dětský bazén, bazén s mořskými vlnami, vířivky, zážitkové bazény, několik skluzavek a tobogánů ve vnitřních lázních. V letním období navíc rozsáhlý areál s mnoha venkovními bazény, několik hřišť pro děti, skluzavky, tobogány, mořské vlny, lehátka a slunečníky v areálu v ceně pobytu). Neomezený vstup do lázní máte v ceně, za příplatek 5,5 €/osoba/den si můžete dokoupit také vstup do saunového světa.

Samozřejmostí jsou také masáží trysky, zážitkové bazény, bazény a atrakce pro děti a nechybí ani sauny a klasické lázeňské procedury.
Hned vedle areálu lázní se nachází Adventure park, kde si v pěkném lesním prostředí vy i děti užijete parádní adrenalinové atrakce.

  • Speciální akce (např. 6=7, 3=4 apod.) jsou množstevně omezeny.
  • V případě pobytu během státních svátků se ceny mohou lišit.
  • Pro skupiny Vám rádi připravíme individuální nabídku.

Více informací na telefonu nebo e-mailu CK Metal.

Dětské ceny a třetí osoba:

SEZÓNA v termínu  1. 1. 2018 - 25. 12. 2018: dítě 6 - 17,99let - 1.190 Kč / noc, 18let a starší - 1.590 Kč / noc.

V případě obsazení 2 dospělých osob a 2 dětí (2 přistýlky) - příplatek za family room: 1.990 Kč / noc.

 

Od 1.10.2018 možnost stravování ve formě all inclusive. Navíc oběd formou bufetu (11:30 - 15:00 hodin). Během dne od 07:00 do 21:30 hodin neomezená konzumace kávy, čaje, ovocných nápojů, džusů, minerální vody, stolní vody, pivo a víno.

Cena za all inclusive: 290 Kč/noc/ za dospělého
                                      190 Kč/ noc za dítě do do 17,99 let 

Město Sárvár: 

Sárvár není jen místo s komplexem lázní s ubytováním v hotelu Park Inn Sárvár. Sárvár je město s tisíciletou tradicí ležící na řece Rába. Je to důležité místo celého regionu, kde můžete obdivovat zdejší zrekonstruovaný hrad a jeho park, je zde arboretum, soustava jezírek. Zejména v letním období Vás bude lákat k posezení množství kavárniček a restaurací. V okolí jsou velmi dobré podmínky na turistiku v pohoří Köszeg.

Hrady a zámky: 

koncem srpna se zde konají rockové koncerty, zámek se nachází v nedaleké obci Nitke.  V městečku Sümeg je největší hrad v Maďarsku z 13.století, který leží na vápencovém vrchu ve výšce 270 m.n.m. Na hradě se konají hradní slavnosti s rytířskými souboji a slavnostními hostinami. Jsou zde nádherné barokní budovy, kostely a biskupský palác.

Pokud jste milovníky golfu, tak náročné 18 jamkové hřiště je v nedalekém lázeňském městě Bük, kde jsou i stejnojmenné termální lázně

Za návštěvu určitě stojí největší chráněna přírodní oblast v Maďarsku - Örség. Jedná se o lesnatou a kopcovitou oblast, kde 18 vesnic si zachovalo svou historickou podobu. Skládají se většinou z 10 staveb se zvonicí umístěných na pahorcích a které měly za úkol ochranu blízké hranice.

Miroslav B.:
„Maximální zážitek. Profesionální chování personálu. Klid a pořádek. Pestré snídaně na úrovni lepších evropských hotelů. Nadstandardní nabídka večeří se zařazením místních specialit. Lázeňská nabídka uspokojí i náročnou klientelu. Termální koupele nás naprosto okouzlily.“

4.5.2018

Ladislav C.:
„Hotel je velmi dobře zařízen, pokoje jsou prostorné, v celém hotelu možnost se bez problémů připojit k WiFi. Snídaně i večeře podávané formou švédského stolu jsou bohaté. Personál ochotný a dobře jazykově vybavený. Lázeňská část zahrnuje všechny možné vodní atrakce v takovém množství, že se na každého zájemce bez čekání dostane. Závěrem lze pouze plně doporučit.“

20.4. 2018

Milan R.:

„V hotelu Park Inn v Sárvaru jsme strávili 3 dny a velmi se nám tam líbilo. Nemohu nic zásadního vytknout, bylo o nás výborně postaráno. Koupání předčilo naše očekávání a kvalita ubytování plně dostačující. Nadchlo nás stravování, výborně vaří a dokonce opatřují jídla český popisem. Na ty krásné snídaně a večeře jsme se opravdu po celodenním řádění v bazénech těšili... Pobyt určitě zopakujeme, cesta také snesitelná.“

13.3.2018
 

Načítám varianty