Sárvár, Hotel Viktória*** s neomezeným vstupem do wellness a fitness s polopenzí

K Maďarsku patří odpočinek, k odpočinku wellness a když wellness, tak neomezeně. A právě do maďarského Sárváru se za odpočinkem jezdí už řadu let. Hotelové pokoje zajišťují ničím nerušený spánek v komfortních pokojích. Ty disponují TV, telefonem, trezorem a vlastním sociálním zařízením s WC, sprchovým koutem i fénem.

Stravování je zajištěno v restauraci a kavárně Neo, která je padesát metrů od hotelu, hned vedle fontány. Místní kuchaři tvoří jídla se zálibou a tak jsou velmi chutná. Každé ráno vás tu čeká bufetová snídaně a večer si pochutnáte na polévce a hlavním chodu.

O kvalitě hotelového wellness snad mluví už jen to, že do vířivky se vejde až 12 osob, všichni se tak mohou oddávat jednotlivě hydromasážním účinkům této vířivé vany. Potěšení najdete také v infrasauně nebo zážitkové sprše. Vše vyjmenované můžete využívat v rámci pobytu neomezeně.

Budete-li si chtít zacvičit, či nevypadnout z formy, vydejte se do hotelového fitka, které je vám rovněž k dispozici neomezeně. V Sárváru najdete také Arboretum, do něhož se můžete podívat jednou zdarma. Hotel a jeho okolí toho má zkrátka hodně co nabídnout.
 

•    V případě pobytu během státních svátků se ceny mohou lišit
•    Pro skupiny Vám rádi připravíme individuální nabídku.


Více informací na telefonu nebo e-mailu CK Metal


Dětské ceny:
V sezoně od 1.1. 2018 - 20.12.2018:
•    0 - 13,99 let - 690 Kč/noc
•    14 let a starší - 990 Kč/noc

Město Sarvar
Je známé především jako lázeňské město, často navštěvované pro léčebné účinky svých termálních pramenů. S 5 tisíci čtverečními metry vodní plochy je často vyhledáváno rodinami s dětmi nebo pro léčebné kúry. Město má historické centrum s Nádasdyho hradem, známou botanickou zahradu s arboretem, nebo lanové centrum. Můžete si udělat i příjemnou procházku k Lodnímu jezeru.


Hrady a zámky: 
koncem srpna se zde konají rockové koncerty, zámek se nachází v nedaleké obci Nitke.  V městečku Sümeg je největší hrad v Maďarsku z 13.století, který leží na vápencovém vrchu ve výšce 270 m.n.m. Na hradě se konají hradní slavnosti s rytířskými souboji a slavnostními hostinami. Jsou zde nádherné barokní budovy, kostely a biskupský palác.


Golf i příroda

Pokud jste milovníci golfu, tak na vás čeká náročné 18 jamkové hřiště v nedalekém lázeňském městě Bük, kde se nachází i stejnojmenné termální lázně.

Za návštěvu určitě stojí i největší chráněna přírodní oblast v Maďarsku - Örség. Jedná se o lesnatou a kopcovitou oblast, kde 18 vesnic si zachovalo svou historickou podobu. Skládají se většinou z deseti staveb se zvonicí umístěných na pahorcích a které měly za úkol ochranu blízké hranice.
 

Melinda P.
„Hotel se nachází v blízkosti centra, ale má stále klidnou polohu s vlastním parkovištěm. Ubytování je čisté a s přátelskou atmosférou, pokoj v pořádku, akorát matrace mi nevyhovovala. Personál je laskavý a nápomocný. Snídaně byla moc dobrá, bylo z čeho vybírat. Wellness – fitness v pořádku, čisté. Líbilo se mi."

7. dubna 2018

Jiří A.
„Klidná poloha hotelu, ale přitom umístění blízko centra městečka Sarvár. V hotelu byla vzorná čistota, příjemný personál a dobrá snídaně. Uvítal bych možná akorát trochu lepší znalost angličtiny u personálu.“

12. listopadu 2017

Lukáš L.
„Snídaně bohaté a chutné, termální lázně byly v docházkové vzdálenosti. Restaurace s velmi dobrou kuchyní hned naproti hotelu. Personál byl vždy příjemný, usměvavý a vstřícný. Pokoj prostorný a vše velmi čisté. Děkujeme, nádherně jsme si odpočinuli.“


3. srpna 2018

 

Načítám varianty