Sárvár, hotel Danubius Health Spa Resort **** s termálními bazény a polopenzí

Chcete zažít dokonalou dovolenou? Taková na vás čeká v hotelu Danubius Health Spa Resort ****, který najdete ve známém lázeňském městě Sárvár (Praha 470km, Brno 270km).

Hotel nabízí kromě skvělých služeb a příjemného prostředí také vlastní wellness nebo přímý vstup do 200 let starého arboreta. Navíc se dostanete za pouhých 5-10 minut chůze do vyhlášených léčebných lázní Sárvár. Ubytováni budete v příjemně zařízených pokojích odpovídajících standardu 4*. Samozřejmostí je tak vlastní sociální zařízení (WC, sprcha), telefon, minibar a wifi. Většina pokojů má k dispozici také balkon.

V restauraci, která se nachází přímo v hotelu, si pochutnáte na maďarských a mezinárodních specialitách. Na výběr budete mít vždy také nějaké zdravé pochoutky - lehké pokrmy, vegetariánská jídla a saláty. Kdykoliv můžete zavítat i do kavárny Átrium a dopřát si něco dobrého na zub. Každý pátek vás čeká večeře formou bufetu s maďarskými specialitami a živou romskou hudbou. Každé pondělí zase uvítací koktejl pro nově příchozí hosty.

Hotel s dlouhou tradicí se pyšní světoznámou značkou Danubius, která je zárukou prvotřídních služeb a profesionálního personálu, který vám vždy ochotně pomůže a postará se o to, abyste si vaši dovolenou užili na maximum.

Hotelové wellness je přímo rájem pro všechny, kteří si chtějí vydatně odpočinout. Jako jeden z několika málo hotelů v Maďarsku nabízí pro své hosty koupání v bazénu s termální vodou, která je svým složením stejná jako ta lázeňská. K dispozici je  vnitřní - 36°C a venkovní termální bazén 30 - 32°C, zážitkový bazén, jacuzzi vířivka a saunový svět - tradiční finská sauna, infračervená kabina, aroma terapeutická komora. Nechybí zde ani relaxační zóna s lehátky a fontánkou.  Užít si můžete ale i celou řadu dalších služeb, které si lze za příplatek doobjednat (salón krásy - včetně nabídky masáží, centrum zdraví, kadeřnictví či pedikúra).
 

•    V případě pobytu během státních svátků se ceny mohou lišit
•    Pro skupiny Vám rádi připravíme individuální nabídku.

 

Více informací na telefonu nebo e-mailu CK Metal

Dětské ceny:
V sezoně od 4.5. 2018 - 20.12.2018:
•    0 - 5,99 let - zdarma
•    6 - 13,99 let - 990 Kč/noc
•    14 let a starší – 1390 Kč/noc

 

Sárvár
V Maďarsku naleznete mnoho lázeňských měst a každé má své osobité kouzlo. V Sárváru kromě známých termálů nejvíce zaujme Nádasdyho hrad s muzeem či místní rozsáhlé arboretum. Ačkoli městečko není velké, nudit se tam určitě nebudete. Můžete třeba zajít do jedné z místních restaurací a okusit tradiční maďarskou kuchyni.

Arboretum Sárvár
Sárvárské zahrady byly vyhlášené už v době renesance, v dnešním velkém arboretu naleznete přes 300 druhů stromů a keřů. Zařízení zpříjemňuje návštěvu centra lázeňského města. Pokud chcete vidět 400 let staré duby či vzácné magnolie, je celoročně přístupné arboretum tím pravým místem, kde strávit odpolední vycházku.

Lázně Sarvár
Vodní plocha má rozlohu těžko uvěřitelných 5 000 m². V areálu najdete nespočet venkovních i vnitřních bazénů s léčivou termální vodou o teplotě kolem 35 °C. Neomezený vstup do lázní máte v ceně, za příplatek 5,5 €/osoba/den si můžete dokoupit také vstup do saunového světa. Samozřejmostí jsou také masáží trysky, zážitkové bazény, bazény a atrakce pro děti a nechybí ani sauny a klasické lázeňské procedury. Hned vedle areálu lázní se nachází Adventure park, kde si v pěkném lesním prostředí vy i děti užijete parádní adrenalinové atrakce.
 

Zuzana J.
„Ubytování bylo pěkné, dobře čisté. Každý den bylo uklizeno. Výhled z pokoje jsme měli na venkovní bazény a park, který se rozkládá kolem hotelu. Polopenze chutná a různorodá. Využili jsme bazény i vířivku. Výhodou byl i župan, který jsme si oblékli v pokoji a sjeli výtahem k bazénu. Jeden den hrála k večeři cimbálovka, další den byl muzikant v kavárně. Pro ty, kdo si chtěli zatančit to byl skvělý nápad. Určitě se zase vrátíme.“


22. ledna 2018


Martin P.
Hotel v celku pěkný, i když staromódně vybavený. Výborné jídlo, vždy jsme si moc pochutnali.
Lázně jsou přímo v hotelu, takže v županu můžete dojít přímo k bazénu. Je zde jeden termální bazén uvnitř, jeden venkovní s masážními tryskami a jeden venkovní plavecký. Dále se zde nachází infra sauna a finská sauna. Během pobytu jsme neměli problém nalézt volné lehátko.
Personál je velmi příjemný a vstřícný.
Informační prospekty jsou zde především v maďarském a německém jazyce, trochu mi zde chyběli mi letáky v angličtině.


3. března 2018


Sára V.
„Profesionální přístup k hostům ze strany veškerého personálu. Velmi čisté prostředí s vysokou kvalitou poskytovaných sužeb. Restaurace nabízí výjimečný zážitek lokální gastronomie. Ocenili jsme i procedury dostupné v hotelu.“


15. března 2018

 

Načítám varianty