Ostřihom, Portobello Wellness & Yacht Hotel ****s polopenzí, wellness a přímou chodbou do termálů

Portobello Wellness & Yacht Hotel **** leží v centru Ostřihomi na ostrově, který objímá řeka Dunaj.

Hotel nabízí kvalitní servis a romazluje své hosty především exkluzivním uzavřeným spojením s termálními a zážitkovými lázněmi Aquasziget. Návštěvníci mohou neomezeně využívat wellness centrum se saunovým světem a různé druhy bazénů: zážitkový, relaxační s masážními tryskami, vnitřní dětský, zážitkový s vodopádem.

Všechny pokoje v Portobello Wellness & Yacht Hotel **** jsou vybaveny LCD TV, minibarem, fénem a vlastním sociálním zařízením.
Portobello Wellness & Yacht Hotel **** se těší velmi dobrému hodnocení na portálu Booking.com, kde má hodnocení 8,4 z 10.

V hotelové restauraci jsou podávána jídla připravená z vysoce kvalitních surovin od místních dodavatelů. Pochutnáte si zde na tradičních maďarských receptech i na pokrmech mezinárodní kuchyně. Završit den pak můžete výborným drinkem v moderních prostorách lobby baru, který nabízí různé občerstvení, alkoholické i nealkoholické nápoje a kávu.

Hosté mají přístup do aquaparku Aquasziget Spa Esztergom (vnitřní zážitkový bazén s různými efekty, relaxační s masážními tryskami ,whirlpool, dětský bazén, dva tobogány, venkovní plavecký bazén, 2 obří skluzavky, venkovní zážitkové bazény,). Návštěvníci mohou také neomezeně využívat wellness centrum se saunovým světem.

  • Speciální akce (např. 6=7, 3=4 apod.) jsou množstevně omezeny.
  • V případě pobytu během státních svátků se ceny mohou lišit.
  • Pro skupiny Vám rádi připravíme individuální nabídku.

Více informací na telefonu nebo e-mailu CK Metal.

Dětské ceny a příplatky:

SEZÓNA v termínu  1. 6. 2018 - 20. 12. 2018:

  • dítě 6 - 11,99let - 990 Kč / noc
  • přistýlka 12 - 17,99 let - 1.290 Kč / noc

V případě pobytu během víkendových dní mimo letní sezónu od 1.7. 2018 - 2.9. 2018 - příplatek 700 Kč / pobyt.

Ostřihom
Město na hranicích Maďarska a Slovenska zaujme nejen svojí výhodnou polohou, známou bazilikou a mostem propojujícím Ostřihom a Štúrovo, ale také historickou čtvrtí Vodní město, častým pořádáním nejrůznějších trhů a kulturních akcí a krásnými výhledy otvírajícími se přes Dunaj. Ostřihom byla také kdysi hlavním městem Uherského království.

Ostřihomská bazilika
Majestátní budova tyčící se nad maďarskou Ostřihomí má velký význam i pro Slovensko, kdysi totiž více než třetina Slovenska spadala pod ostřihomské biskupství. Bazilika na břehu Dunaje je viditelná už zdálky a vévodí tak hraničnímu městu. Interiér je plný architektonických i uměleckých kousků, nezapomenutelný je především výhled z kupole vysoké 80 m.

Nádvoří Evropy
Nevšední zážitek vás čeká ve městě Komárno na Nádvoří Evropy. Na tomto unikátním místě můžete vidět vedle sebe prvky typické architektury zemí Evropy. Můžete si tak lehce porovnat, jak to vypadá ve Walesu, Vatikánu, Irsku, Itálii, Transylvánii, na Islandu či v Grónsku. Po této prohlídce si můžete odpočinout na lavičkách u fontány nazvané Milénium. Za zmínku stojí i sochy patronů Evropy např. Marie Terezie, Matyáše Korvína, Panny Marie a jiných, které dotvářejí atmosféru nádvoří.

Vodní město
Při návštěvě Ostřihomi vás čeká více než místní bazilika. Součástí historického centra je také Vodní město (maďarsky Viziváros) plné historických budov. Dochované hradby jsou patrné během procházky po břehu Dunaje, nejlepší pohled na čtvrť se však otevírá z vrchu Sv. Tomáše. Do Vodního města navíc můžete přijít malebnou Kočičí cestič

Václav S.:
„Hotel na velmi dobré úrovni, snaživý personál, skvělé jídlo a poloha přímo u aquaparku.“

23. 4. 2018

Eva B.:
„Útulně zařízený pokoj s pohodlnou postelí. Hezký výhled na baziliku a hrad. Velmi příjemné bylo, že jsme do lázní přecházeli v županu spojovací chodbou. Moc nám chutnalo jídlo.“

9. 3. 2018

Libor K.:
„Skvělý hotel, ochotný personál. Koupání vynikající a propojeno přímo s hotelem. Asi třetina personálu hovoří slovensky, takže padá jazyková bariéra.“

17. 9. 2017
 

Načítám varianty