Mosonmagyaróvár, Thermal Hotel Superior *** se vstupem do lázeňského komplexu a polopenzí

Thermal Hotel Superior *** patří k jednomu z nejvyhledávanějších ubytování ve městě a není se čemu divit. Město Mosonmagyaróvár (Praha 370 km, Brno 170 km), které vzniklo spojením tří vesniček, je celosvětově známé pro své lázně a Thermal Hotel Superior *** leží přímo v areálu lázní.

Bydlet budete v útulně zařízených pokojích s renovovaným sociálním zařízením (sprcha, WC). Součástí pokoje je také fén, minibar, klimatizace, LCD TV a WiFi připojení. Za příplatek si můžete objednat pokoj s balkonem.

Součástí hotelu je restaurace, ve které si užijete maďarské dobroty. Nezapomeňte si každé ráno vyzvednout na recepci lístečky na polopenzi a také si vybrat večeři z menu, které je přeloženo také do češtiny.

Doporučujeme vám ochutnat výtečná maďarská vína. Pro děti je připraveno speciální dětské menu, které jim jistě zachutná.
Pro hosty je v hotelu také moderní wellness centrum, ve kterém si můžete dopřát řádný odpočinek. Užijte si privátní vířivku, finskou saunu a relaxační lehátka. K dispozici je také solná jeskyně, ve které načerpáte novou energii a masážní křeslo.
Nově nabízí hotelové wellness centrum také pobyt na speciálním Jade masážním lehátku, které obsahuje polodrahokamy, které by měli blahodárně působit na vaše zdraví a příjemně vás uvolnit.

Lázně Mosonmagyaróvár leží 50 m od hotelu (cca minuta chůze). Lázně jsou otevřeny po celý rok a ceny se pohybují okolo 12 €/dospělá osoba/den/ ale vy máte vstup v ceně. Léčebné lázně a plovárna se nacházejí uprostřed zeleně v blízkosti centra města a jsou oblíbeným relaxačním místem lidí všech věkových kategorií. Na výběr máte :
Nechte na sebe působit účinky léčivé vody ve venkovním léčebném (35 - 37 °C) či sedacím (30 - 33 °C) bazénu.

  • Velcí i malí si jistě oblíbí venkovní termální bazén (30 - 32 °C), kde jsou k dispozici také různé atrakce jako například vodní hřib.
  • Termální bazén (36 - 38 °C), který je zároveň vnitřní i venkovní a součástí je také vířivka, si zamilujete.
  • Vhod přijde také plavecký termální bazén (30 - 32 °C), kde si zároveň můžete i posedět. Zaplavejte si také v krytém bazénu s délkou 33,3 metrů a teplotou 28 - 29 °C nebo v plaveckém venkovním bazénu o délce 25 metrů (26 - 28 °C).


Termální prameny v Mosonmagyaróváru se řadí mezi 5 nejléčivějších vod Evropy (termální pramen tvoří alkalická, hydrogen-uhličitanová voda tryskající z hloubky až 2 km a její teplota dosahuje 74 °C). Voda léčí choroby kloubů a páteře, záněty kloubů, záněty průdušek, onemocnění dutin a další nemoci.

•    V případě pobytu během státních svátků se ceny mohou lišit
•    Pro skupiny Vám rádi připravíme individuální nabídku.

 

Více informací na telefonu nebo e-mailu CK Metal


Dětské ceny:
V sezoně od 4.5. 2018 - 23.12.2018:
•    0 - 5,99 let - zdarma
•    6 - 11,99 let - 1090 Kč/noc

Györ
Maďarské město Györ se nachází jen kousek od slovenských hranic a jeho návštěvu doporučujeme v každém ročním období. Úzké uličky mezi historickými budovami, pobřeží Ráby a jednoho z ramen Dunaje, oblíbené termální lázně, restaurace s maďarskými specialitami, rozmanité kulturní akce, to vše na vás v Györu čeká.

Lázně Rába Quelle
Termální a zážitkové lázně Rába Quelle patří k těm nejoblíbenějším v celém Maďarsku. Z hloubky 2 000 m zde tryská léčivá voda o teplotě 37 - 63 °C. Ta je vhodná pro všechny, kteří trpí nemocemi kostí a kloubů, případně mají problémy se svaly. Příznivě ovlivňuje potíže s trávením a účinná je i v případě snížené funkce štítné žlázy. V lázních najdete 3 termální a 5 zážitkových bazénů, nechybí zde ani tobogány a saunový svět. Součástí saunového světa je finská sauna, venkovní bazének, parní kabina, perličková lázeň, frigidárium a 2 infrakabiny, vyhřívaná kamenná lavice, aromaterapeutická sauna, solná kabina, masážní křeslo a jacuzzi vířivka. Lázně jsou otevřeny celoročně od neděle do čtvrtka (9:00 - 20:00 hodin), v pátek, sobotu a o státních svátcích (9:00 - 21:00 hodin). Kdybyste chtěli navštívit lázně i v další dny svého pobytu, celodenní vstup vás vyjde na 3 150 HUF (cca 260 Kč)/dospělá osoba a 2 100 HUF (cca 170 Kč)/dítě 3 - 14 let.

Xantus János ZOO
Györ je nejen městem architektury a termálních lázní. Pokud cestujete s dětmi, určitě při návštěve Györu nevynechejte místní Xantus János ZOO plnou domácích i exotických zvířat. Jde o malou zoologickou zahradu ideální pro klidné rodinné odpoledne, uvidíte dravce, býložravce, primáty, ptactvo i plazy.
 

Eva P.
Ocenili jsme příjemnou obsluhu hotelu a pěkné pokoje s pohodlnými postelemi. Jídlo bylo chutné, obzvlášť pak snídaně. V celém objektu bylo čisto. Trochu nám vadilo placené parkoviště u hotelu.“

20. ledna 2018

 

Jana K.
„Čistý a pohodlný hotel bezprostředně u lázní. Škoda jen, že do areálu lázní nelze přejít přímo z hotelu, je nutné vyjít na ulici a obejít hotel.“


3. prosince 2017

Načítám varianty