Körmend, hotel MJUS World resort & Thermal Park**** s wellness, venkovními bazény a polopenzí

Mjus Resort **** se nachází v maďarském městečku Körmend (Prahy 490km, Brno cca 320km), blízko hranic s Rakouskem, národního parku Őrségi i Balatonu. Má proto naprosto unikátní polohu pro bezpočet výletů po Maďarsku. Ať už se vydáte na vlastní pěst nebo se zapojíte do těch, které organizuje samotný hotel.

Nyní nabízíme také vánoční a silvestrovské pobyty. Během vánočního pobytu si pochutnáte na speciální vánoční snídani i večeři. Po celý den si navíc můžete zajít na horkou čokoládu s domácími sušenkami. Každý večer pro vás bude také připraven hudební večer a také magixká show s kouzelníkem Nagy Jonathanem. Pokud se rozhodnete v hotelu Mjus přivítat Nový rok, nevynechejte speciální silvestrovský galavečer s půlnočním přípitkem a silvestrovským bufetem. 

Dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek jsou vždy vybavené sociálním zařízením, klimatizací, LCD SAT TV, sejfem, fénem a minibarem.

V hotelové restauraci se těšte především na různorodá italská jídla. Kromě toho si ale hosté mohou vybrat i z dalších mezinárodních pokrmů a tradičních maďarských specialit. Na snídani si dopřejte dle libosti cokoli z široké nabídky sladkého a slaného, marmelád, zavařenin, čerstvého ovoce, kávy i džusů.V hotelu se dále nachází snack bary, wellness bar, zakoupit si zde můžete pizzu nebo nějaké to sladké pokušení.

Hotel se pyšní vybavenou wellness zónou. Najdete v ní dvě vířivky, pět vnitřních bazénu, jeden z nich je propojený s venkovním bazénem. Specialitou místního wellness je jeskynní bazén, který nabízí jedinečný zážitek z plavání i vodních hrátek. Hotel nezapomíná i na vaše ratolesti, vyřádit se můžou v dětském bazénku a v bazénu se skluzavkou. K dispozici je vám také také saunový svět, ve kterém jsou dvě finské sauny, turecké lázně, římské lázně a bio sauna


 

•    V případě pobytu během státních svátků se ceny mohou lišit
•    Pro skupiny Vám rádi připravíme individuální nabídku.


Více informací na telefonu nebo e-mailu CK Metal.

Dětské ceny:
V sezoně od 5.1. 2018 - 20.12.2018:
•    0 - 1,99 let - zdarma
•    2 - 11,99 let - 590 Kč/noc
•    12 let a více – jako dospělá osoba dle zvoleného termínu a délky pobytu

 

Příplatky:

  • U vybraných termínů je v případě pobytu během víkendových dní účtován příplatek 490Kč/pobyt.
  • V případě obsazení 2 dospělých osob a 2 dětí (2 přistýlky) - příplatek za pokoj Grand 290 Kč/noc.

Hotel se nachází ve městě Körmönd. Je zde spousta vyžití, které si klienti a návštěvníci mohou užít. 

byl založen v roce 2008 celkem 20 členy a toto číslo neustále roste. Mezi jejich aktivity patří pravidelné čištění řeky Rába, kanoistika na konci každého měsíce a účast na každoroční plavbě lodí Körmönd. 

Mjus World nabízí vstupenky se speciální slevou pro hosta, kteří se chtějí zúčastnit výletů na kánoích po řece Rába a sdílet tak nezapomenutelný zážitek,

Bio farma Kerka

Národní park Kercaszomor je "nejdražší vesnice v Maďarsku", o rozloze 10 ha. Farma se nachází přímo u lesa Kercastream. Andaluské jízdárny nabízejí hostům příležitost jezdit v národním parku a podílet se na farmářském životě a péči o zvířata

Kočáry v Körmönd

zažijte autentický Körmönd na koních a v kočáře. Možnost objednat si povoz a prohlédnout si památky hradu Bathyany během hodinové jízdy. Služba je dostupná každý pátek a sobotu. 

 

Barbora M.:

Byli jsme velice spokojeni. Ubytování hezké, jídlo výborné, wellness skvělý.

12. prosinec 2017

Olga K.:

Pobyt byl perfektní. bohužel nám nevyšlo počasí, abychom mohli využít koupání v krásném venkovním bazénu, který byl opravdu studený. Jinak strava a služby na jedničku.

8. říjen 2017

Martina K.:

S hotelem jsme byli velmi spokojeni. Mohu jej doporučit především pro rodiny s malými dětmi, pro které je tu krásné zázemí. Kuchyně výborná a ubytování také hezké.

16. říjen 2017

Načítám varianty