Kehidakustány, hotel Dům Hertelendy**** s neomezeným využitím lázeňského komplexu Kehida Termal

Dům Hertelendy je součástí oblíbených lázní Kehida Termál, které se od něj nachází pouhých 150 metrů a do kterých máte v rámci ubytování vstup zdarma. Dům je místem dokonalého klidu a relaxace, ideální pro páry či teambuildingy.

 Na dvou podlažích domu se nachází celkem 24 dvoulůžkových pokojů, jak s manželskými, tak i oddělenými postelemi. Každý pokoj je vybaven klimatizací, telefonem, minibarem, trezorem, koupelnou se sprchovacím koutem, toaletou, fénem, županem, ručníky a plážovou osuškou. V celé budově je WiFi zdarma.

Pro hosty je každý den k dispozici restaurace přímo v objektu, kde si můžete vychutnat polopenzi formou bohatého bufetu. Restaurace vás může zaujmout řadou kulinářských specialit z maďarské kuchyně. V nabídce však nechybí ani mezinárodní či vegetariánská kuchyně.

Hostům je přímo v budově k dispozici soukromé wellness centrum s vířivkou, infra kabinou, finskou saunou, soláriem a posilovnou.

Léčebné a zážitkové lázně Kehida Termál se pyšní vodní plochou o rozloze 2 400 m² a středozemní atmosférou. 13 bazénů, dlouhé tobogány, vnitřní kamikadze tobogány, divoká řeka, pool bar či bazény s termální léčivou vodou - to vše lázně nabízí. Nechybí ani wellness služby a saunová oáza. Zdejší sirnatá léčivá voda se skvěle hodí k rehabilitaci po úrazech pohybového ústrojí, nervových či kožních chorobách. V okolí bazénů jsou vytvořeny tzv. klidové zóny, kde můžete relaxovat.

•    V případě pobytu během státních svátků se ceny mohou lišit.
•    Pro skupiny Vám rádi připravíme individuální nabídku.


Více informací na telefonu nebo e-mailu CK Metal.

 

Dětské ceny :

SEZÓNA A v termínu 21. 5. 2018 - 15 6. 2018 a  1.9. 2018 - 22. 12. 2018: 5 - 11,99 let - 990 Kč / noc, 12 – 15,99 let a starší - 1.190 Kč / noc
SEZÓNA B v termínu 16. 6. 2018 - 31. 8. 2018 : 5 - 11,99 let – 1.190 Kč / noc, 12 – 15,99 let a starší - 1.590 Kč / noc

Termální komplex Kehida se nachází 9 km od Hévízu a asi 20 km od severozápadního cípu Balatonu v údolí řeky Zala.

V nejbližším okolí městečka najdete spoustu zajímavých míst, jako třeba světoznámé termální jezero Hévíz. V "hlavním městě Balatonu" v Keszthely nádherný barokní zámek rodu Festetics, muzeum panenek a muzeum marcipánu, v NP Kis-Balaton v obci Kápolnapuszta buvolí rezervatum nebo v městě Zalaegerszeg skanzen Göcseji.

Arborétum Cserszegtomaj  - vzdálenost 14km
 (Region: Balaton a okolí, Župa: )
 Západně od obce Cserszegtomaj se nachází turisticky vyhledávané arboretum a chráněná přírodní oblast. Na ploše přibližně 20 hektarů mohou návštěvníci vidět asi200 druhů borovic, zvláštních druhů stromů a keřů. Arboretum je otevřeno od začátku března do konce října.

Hrad Sümeg - vzdálenost 29km
 (Region: Balaton a okolí, Župa: Veszprém)
 Impozantní hrad Sümeg je největší turistickou atrakcí této oblasti, který sem ročně přiláká mnoho turistů. Zřícenina hradu se tyčí na vápencovém vrchu ve výšce 270 mn m. Hrad je dlouhý 125 metrů, široký 80 metrů, má tvar nepravidelného mnohoúhelníku. První písomné zmínky o něm o pocházejí z roku 1318. Dnes je jedním z největších a nejlépe zachovaných hradů v Maďarsku . V bývalých hradních stájích je dnes Sedlářské muzeum, v areálu hradu najdeme hradní muzeum s expozicí zbraní a brnění, mučírnu a panoptikum. Na hradě se pravidelně konají hradní slavnosti a jejich součástí jsou středověké rytířské souboje a panské slavnostní hostiny

 

Pavel Č.:

Tady nebylo co vytknout, mohu jenom doporučit.

21. září 2017

Zuzana O:.

Stejnou rekreaci jsme absolvovaly již 5x ve stejném místě vše je vynikající.

28. březen 2017

Dana F.:

Naprosto luxusní jídlo. Občas vázlo servírování nápojů při večeři.

10. červenec 2017

Načítám varianty