Hévíz, hotel NaturMed Carbona **** u jezera s léčivou vodou, s termálními bazény a polopenzí


Hotel situovaný v těsné blízkosti jezera, jehož voda je blahodárná při léčbě revmatismu, chorobách pohybového aparátu nebo žaludečních potížích. Termální bazény hotelu obsahují právě tuto léčivou vodu. Hotel usiluje o maximální relaxaci a zdraví svých hostů. Kromě rozsáhlého zážitkového wellness a lázní v římském stylu, nabízí zdarma svým hostům širokou škálu pohybových skupinových aktivit.


Všechny pokoje i apartmány jsou s vlastním wc a koupelnou, klimatizované, vybavené sejfem, minibarem a TV. Pro hosty jsou k dispozici ručníky a župan, v pokojích vyšší kategorie také základní kosmetika.  Na pokoje typu Standard není možná přistýlka.K dispozici jsou tři typy pokojů a apartmány od základního až po prezidentské.  Při pobytu s malým dítětem vám ochotně připraví i dětskou postýlku.


Hostům je k ubytování poskytována polopenze v místní restauraci, která nabízí výhled do hotelového parku. Snídaně jsou poskytovány formou bufetu.  Restaurace poskytuje místní i mezinárodní kuchyni, vegetariánská jídla i stravu připravenou dle specifických dietních požadavků klienta. O víkendech jsou večeře doprovázeny živou hudbou.

Pro občerstvení je dále možné využít kavárny postavené uprostřed hotelového parku.  Kromě výborné kávy nabízí i čerstvé ovocné a zeleninové džusy, domácí moučníky a koktejly. V hotelu je dále situován i večerní bar nebo občerstvovací bar se zdravým jídlem u plaveckého bazénu.

 

Hotel nabízí 1000m² vodní plochy k relaxaci, odpočinku nebo pohybu.  Jako jediný v okolí nabízí vnitřní sportovní plavecký bazén a nadstandardně vybavený venkovní zážitkový bazén (úchvatný výběr trysek, masážních ploch, protiproudů). Protože se hotel nachází v těsné blízkosti ozdravného jezera, jsou jeho vnitřní termální bazény napouštěny jeho léčivou vodou.


Kromě vodních radovánek a zážitků je možné odpočinout si také v saunovém světě. V hotelu najdete solnou saunu, aroma saunu i parní saunu. Pro stydlivější hosty je možná rezervace privátní sauny. Wellness a spa zóna dominuje celému hotelu, mezi procedurami je možné odpočívat na lehátkách nebo ratanových lůžkách umístěných nejen poblíž bazénů, ale také v kavárně nebo zahradách.


V rámci wellness péče jsou samozřejmostí masáže, zábaly, léčivé koupele, ale také služby kosmetického salonu. Zdarma je pro hosty k dispozici široká nabídka pohybových aktivit uvnitř i venku, organizovaných během celého dne.


Hotel patří k těm, do kterého se hosté rádi vracejí, protože zde nalezli vše, co si mohli přát. Při návštěvě s dětmi nabízí také širokou škálu vodní zábavy pro děti a za příplatek sebou můžete vzít i zvířecího mazlíčka.

Za návštěvu určitě stojí samotné léčivé jezero.

•    V případě pobytu během státních svátků se ceny mohou lišit.
•    Pro skupiny Vám rádi připravíme individuální nabídku.


Více informací na telefonu nebo e-mailu CK Metal.

Dětské ceny:
V termínu 16. 6. 2018 - 21. 12. 2018

  • děti 10 - 13,99let – 1.190 Kč / noc
  • děti 14  - 17,99 let – 1.490 Kč / noc

 

Zalaszántó
 Městečko u Balatonu vyhledávají nejvíce lidé toužící po klidném zážitku, meditaci a vyrovnané mysli. Je totiž domovem největší budhistické stúpy v Evropě (30 m). Po příjemném výšlapu na kopec, kde stúpa stojí, si u ní můžete odpočinout na lavičkách či využít blízké meditační centrum a dostat tak svou mysl i tělo do rovnováhy.


Farmářský trh v Hévízu
 Farmářské trhy jsou stále oblíbenější všude na světě, vždy jde o příležitost ochutnat skutečné místní potraviny, u nichž si kvalitou a čerstvostí můžete být naprosto jistí. Navštivte tradiční maďarský trh v Hévízu (každé úterý dopoledne, čtvrtek odpoledne a sobotu dopoledne) a vychutnejte si kromě dobrého jídla také jeho skvělou atmosféru.


Balaton
„Maďarské moře“ je právem jednou z nejlákavějších dovolenkových lokalit v Evropě. Příjemně teplá voda, dlouhé pláže, spousta přístavních a lázeňských městeček po celém pobřeží. Když si k tomuto všemu přičtete ještě krásnou přírodu, pohodlné hotely, zajímavé památky a různé kulturní akce po celý rok, o skvělý pobyt je postaráno. Kopcovité okolí je ideální k výletům i cykloturistice. Vrcholky vám poskytnou úžasný výhled na celou oblast. Na severní straně Balatonu se dále rozkládá známá vinařská oblast Badacsony s vyhlášeným vínem.


Keszthely
 Městečko na břehu Balatonu je častým výletním cílem rekreantů každého věku. Naleznete v něm totiž nespočet různých zajímavosti a možností trávení volného času. Navštivte třeba Balaton Museum, muzeum panenek či marcipánu nebo místní palác Festetics, ve kterém se často pořádají různé výstavy a jiné zajímavé akce.

Renata M.

Vynikající. Hotel neměl chybu, všechno fungovalo, jak má. Strava vynikající, všeho bylo dostatek, obsluha milá a vstřícná. Pouze nápoje k hlavním jídlům byly velmi drahé. Se vším jsem byla nadmíru spokojená. Jezero bylo čisté, krásně teplé, služby na úrovni.

2.12.2017

František Ř.

Odpočinková dovolená, možnosti využití termálních bazénů v prostoru hotelu. Hotel odpovídá zařazení 4*. S ohledem na polopenzi jsme uvítali možnost vaření kávy a čaje na pokoji - vybavení konvicí a pravidelné doplňování kávy a čaje. Vybavení a úklid pokojů na dobré úrovni. Strava velmi dobrá včetně úrovně obsluhy.

16.8.2016

Miloslava T.

Ubytování, jídlo, prostředí ... to nemá chybu... Když se nepovede počasí, jsou v hotelu termální římské lázně, jinak tam jsou další bazény s bublinkami, vířivky, masážní. K dispozici je prostorná zahrada, spousta lehátek Ráda se vracím, letos už po několikáté.

17.8.2016

Načítám varianty