Hévíz, luxusní hotel Lotus Therme***** se vstupemem do wellness se solnou jeskyní a polopenzí

Pětihvězdičkový hotel situovaný do krásné krajiny léčivého jezera Hevíz. Ubytování v tomto hotelu vám poskytne vytoužený odpočinek a relaxaci nejen svým vybaveným wellness nebo luxusními pokoji, ale také svoji polohou uprostřed parku. Unikátní je také hotelová solná jeskyně, vybudovaná ze solí z Mrtvého moře.


Ubytování je možné v dvojlůžkových pokojích s možností přistýlky, pro rodiny jsou pak k dispozici také apartmány. Hotel poskytuje pokoje upravené pro alergiky či bezbariérové pokoje.Všechny pokoje jsou s vlastní koupelnou a wc a s balkonem. K vybavení na pokojích patří fén, minibar, TV, DVD, klimatizace, trezor a WIFI připojení.


K ubytování je poskytována polopenze, snídaně i večeře jsou podávány formou bohatého bufetu. Hosté oceňují precisnost a chuť připravovaného jídla, které je servírováno přímo v hotelové restauraci. Místní kuchyně je zde samozřejmostí, za ochutnání stojí vyhlášené lečo nebo gulášová polévka.
K příjemnému posezení u kávy nebo večer zve také hotelový bar, který nabízí kávu či koktejly a každý večer zde hraje živá hudba.

 

Hotelové wellness svým hostům k odpočinku nabízí:
- Vnitřní a vnější vyhřívaný bazén
- Termální bazén s léčivou vodou
- Různé relaxační koupele s výhledem na panorama hotelu
- Meditační bazén
- Jacuzzi
- Parní lázeň
- Finskou saunu
- Infra saunu
- Zahradní saunu
- Aroma-light saunu

Hosté si dále mohou dopřát bahenní kúry a masážní procedury včetně masáží šiacu a yomeiho nebo ajurvédské masáže. Unikátní je také hotelová solná jeskyně, jež je zbudována přímo ze soli z Mrtvého moře. Odpočinek v ní po dobu 45 minut se vyrovná 3dennímu pobytu přímo u Mrtvého moře.

Pokud hosté zatouží po sportu, mohou navštívit hotelové fitness, gymnastickou místnost či tenisový kurt. V hotelu jsou také pořádány pravidelné sportovní programy, kterých je možné se zúčastnit.


 

•    V případě pobytu během státních svátků se ceny mohou lišit.
•    Pro skupiny Vám rádi připravíme individuální nabídku.
•    Akce mohou být množstevně omezeny.


Více informací na telefonu nebo e-mailu CK Metal.

 

Dětské ceny:

SEZÓNA  v termínu 3. 1. 2018 - 23. 12. 2018: dítě: 5 - 11,99let – 1.590 Kč / noc, 12 – 17,99 let – 2.490 Kč / noc.

Termální jezero Hévíz

Navštivte nejoblíbenější termální jezero v Maďarsku Hévíz o rozloze 4,4 ha s léčivými účinky, kolonádou, zahradami a dalšími lázeňskými atrakcemi. Jezero je označeno za národní přírodní památku. Jezero je největším termálním jezerem v Evropě a tradice lázeňství se zde drží již od roku 1795. Teplota kolem 30 °C umožňuje celoroční provoz lázní. Voda tryská z hloubky 38 metrů a díky tomu se obměňuje každé tři dny a je velmi bohatá na minerály. Velkou zajímavostí na jezeře jsou také lekníny s krásným červeným květem. Otevírací doba jezera je každý den od 9:00 do 17:00 hodin. Celodenní vstupné zakoupíte za výhodnou cenu 4 500 HUF (cca 450 Kč).

Keszthely

Městečko na břehu Balatonu je častým výletním cílem rekreantů každého věku. Naleznete v něm totiž nespočet různých zajímavosti a možností trávení volného času. Navštivte třeba Balaton Museum, muzeum panenek či marcipánu nebo místní palác Festetics, ve kterém se často pořádají různé výstavy a jiné zajímavé akce.

Léčivé a zážitkové lázně Kehida Termál

Pokud se rozhodnete vydat do léčivých a zážitkových lázní Kehida Termál, tak nejenže uděláte něco pro své zdraví, ale zároveň se výborně pobavíte! Kromě sauny a bazénů s termální a léčivou vodou o teplotě 34 - 36 °C se můžete těšit na 94 metrů dlouhý tobogán, 13 bazénů, divokou řeku nebo ostrůvek s vířivkou. V případě, že dostane chuť na pivo nebo něco ostřejšího, potěší vás bar, který je zapuštěný rovnou do bazénu. Vnitřní areál je otevřený celoročně od 9:00, vnější pouze v létě

Milan F.:

Výborná úroveň hotelových služeb,příjemný personál.Strava opravdu na vysoké úrovni. Termální bazény možno navštěvovat v županu. Bazény čisté,lehátka pohodlná. Pobyt v hotelu byl opravdu velký relax. Z mého pohledu takové malé Maďarské Maledivy. Nemám nic co by se mi nelíbilo a nemohu si na nic stěžovat.​​​​​​​

5. červen 2017

Marcel Z.:

Skvělé, klidné místo obklopené parkem, vynikající jídlo, ochotný personál, během 10 minut procházky jste u jezera a v centru města, vynikají relax a pohlazení na duši. Každý den živá hudba v baru + hudební doprovod při večeři. Dýchla na mě atmosféra první republiky. Rozhodně doporučuji.

2. říjen 2017

Jana P:.

Super místo na odpočinek, klid a pohoda. Personál byl velmi milý a přátelský. Bezvadný úklid v celém areálu, čisté průzračné bazény. Ve venkovní bazénu lze plavat, otevřeno od 7 hod. Výborná, rozmanitá, chutná kuchyně a servis . Ztratili jsme na pokoji krytku objektivu a z recepce po odjezdu volali , že ji zašlou na naši adresu. Pokoj jsme měli malý, postel nic moc. Ale čisto. Na pokoji je ticho. Úklid s doplňováním ručníků byl OK . Chybí elektrický sušák na plavky.

19. únor 2017

Načítám varianty