Hévíz, Hunguest Hotel Panoráma *** s polopenzí a vstupenkou do termálního jezera v ceně

Hotel Panoráma*** na své hosty čeká v samém srdci města Hévíz v sousedství (cca 100 metrů) světoznámého termálního jezera Hévíz. Město Keszthely s krásným hradem Festetics a pobřežím “maďarského moře” Balatonu s přístavem je vzdáleno pouhých 7 km

Nepřekonatelnou výhodou hotelu oproti všem ostatním hotelům v Hévízi je spolupráce se Zdravým a lázeňským ústavem Hévíz, St. Andreas Centrum. Ústav se věnuje léčbě a prevenci revmatických a lokomotorických poruch, gynekologickým problémům a rehabilitacím. Mezi zdejší léčby patří například elektroterapie, balneoterapie, lékařská masáž, lékařská gymnastika, vodní gymnastika, podvodní proudová masáž, ultrazvuk, zábal a mnoho dalších.

Nicméně hotel Panoráma*** obrací pozornost i na mladou generací. Proto v prostorách hotelu naleznete kadeřnictví, kosmetický salon, pedikúru, manikúru, čínskou terapii, infračervenou saunu, možnost zakoupení masáží, solária a programy pro tvarování a omlazení.

Aktivní hosté si mohou vybrat z několika sportovních aktivit a exkurzí. V lobby baru ochutnejte drinky i drobné chuťovky. Navíc tu hrává živá hudba a v pondělí bývá show. Dočkáte se i středeční výstavy z ručně vyráběných výrobků. Během celého roku hoteloví animátoři nabízejí různě zaměřený program včetně koncertů. Tady nuda nehrozí.

 

  • V případě pobytu během státních svátků se ceny mohou lišit.
  • Pro skupiny Vám rádi připravíme individuální nabídku.

Více informací na telefonu nebo e-mailu CK Metal.

Dětské ceny:

SEZÓNA v termínu: 1. 4. 2018 - 22. 12. 2018:

  • dítě 0 - 3,99 let zdarma
  • dítě: 4 - 13,99 let - 690 Kč / noc.

Hévíz je jedno z největších a nejznámějších lázeňských středisek v Maďarsku. Rozkládá se v údolí šest kilometrů od města Keszthely na JZ cípu Balatonu. Zdejší pramen poskytuje 86 milionů litrů vody denně, takže voda v jezeře se kompletně vymění každých 28 hodin. Bahno ze dna jezera je tvořeno z 50 % organickými materiály, které jsou bohaté na jód a estrogen, tedy vysoce léčivé. Kromě procházky kolem Hévízu se jde vydat na výlety i do okolí.

Hrad Sümeg

Hrad je největším středověkým hradem v Maďarsku a nachází se ve stejnojmenném městečku. První písemné zmínky o něm pocházejí z roku 1318. Údajně byl vybudován jako obrana proti mongolským nájezdníkům. Vyrazte na průzkum hradního muzea s výstavou zbraní a brnění. Nevynechejte ani mučírnu a panoptikum. Na hradě se konají hradní slavnosti, středověké souboje a panské hostiny.

Balaton

Balaton leží nedaleko Hévízu v Dunajské rovině a pro svou velikost se mu také říká Maďarské moře. Jsou tady zátoky, kde hnízdí různé druhy ohrožených ptáků. Jižní strana jezera je zase vhodná pro koupání, neboť v létě je teplota vody okolo 20 – 27 °C. Všichni tu jistě najdou svůj oblíbený program, ať už jde o vinařství (řada vinných sklípků), plachtění, turistiku nebo jízdu na kole kolem jezera.

Město Siófok

Siófok je město na břehu Balatonu. Jeho pobřeží je dlouhé 17 km s řadou známých pláží – „Zlatý břeh“ a „Stříbrný břeh“. Město je oblíbené pro Mezinárodní folklorní festival, který se tady koná na začátku července. Můžete si přijet poslechnout letní varhanní koncerty v římskokatolickém kostele. Nejen místní památky stojí za shlédnutí, ale zavítat můžete i do parku Millenia nebo Oulu. Pozůstatkem z dob minulých je vodárenská věž, z jejíhož ochozu přehlédnete celý kraj.

Město Sombathely 

V minulosti tudy procházela Jantarová stezka. Ale v dnešní architektuře města očekávejte spíše barokní památky - trojlodní katedrála Templom tér a františkánský kostel. Nedaleko města se dochovaly i zbytky antických památek. Za návštěvu stojí Kámonské arboretum, které je největší v celém Maďarsku. Nabízí asi 3000 druhů listnatých i jehličnatých stromů. Kvetou tady dokonce rododendrony.

Jan Š.:

"Velmi dobrá a pestrá strava. Poloha hotelu u termálního jezera a začátku cyklostezky. Samostatná místnost pro ukládání kol. Koupací pláště na pokoji. Vybavení pokoje a tapetování stěn již dlouho není nové. Chybí klimatizace, ale to by asi posunulo ceny ubytování do jiné cenové relace."

6. září 2017

Marek B.:

"Strava bola bohatá a veľmi chutná, personál príjemný a ochotný poradiť a pomôcť. Výborné matrace, veľmi dobre sa spalo."

31. červenec 2017

Alena M.:

"Pobyt v hotelu byl příjemný. Pokoj uklizený a velmi čisto, i když je vidět, že je hotel starší... Snídaně byly super i večeře byly bez chyby (velký výběr, doplňováno a výborně uvařené). Hotel je spojen z části chodbou k jezeru, ale pozor zavírá v pět hodin, takže pak se musí venkem. Parkovala jsem garaži, která je přes ulici u hotelu (za 2000 FT na noc) - jinak u hotelu není kde zaparkovat. V hotelu bylo hodně důchodců, ale byli úplně v pohodě :). Jedině co bylo nepříjemné byl personál na recepci - s takovou neochotou a obtěžováním jsem se ještě nesetkala! V okolí hotelu je spousty obchodů s oblečením a kousek od hotelu je pramen léčivé vody... v určité dny probíhá trh, kde mají výborná jablka, zeleninu a marmelády :)."

7. říjen 2017

Načítám varianty