Hevíz, Palace Hotel **** v centru města s polopenzí a neomezeným wellness

Palace Hotel **** najdete hned na promenádě v malebném Hévízu (jen 800 m od jezera), oblíbeném lázeňském městě nedaleko Balatonu. Hotel leží v centru města a vyznačuje se nadstandardním ubytováním, chutnou kuchyní a přátelským personálem.

Pokoje hotelu odpovídají 4* standardu a nabízí tak hostům maximální komfort. Kromě velkého množství prostoru mají i vlastní sociální zařízení, kuchyňku, nastavitelnou klimatizaci, minibar, fén, šatnu, stůl se židlemi a TV/SAT.

Nadchne vás také výborná polopenze, která se podává formou bufetu a vy si tak můžete vybrat cokoli, na co máte zrovna chuť.

Zákazníci si v Palace Hotel **** chválí milý personál, skvělé jídlo a prostorné, pohodlné ubytování. Díky velkému počtu zaměstnanců hotelu se můžete těšit na opravdu pečlivý osobní servis.

Hoteloví hosté mají během pobytu k dispozici wellness centrum (Podsvícený bazén se zatahovací střechou 30 °C, vířivka 34 °C, finská sauna, infra sauna, bio aroma sauna, parní kabina, sprchy, opalovací terasa v letním období), fitness, dětský koutek. Možnost masáží a wellness služeb za poplatek. Po náročném dni si ovšem můžete dopřát i spoustu druhů masáží a jiných procedur. 

Zhruba 800 m (10 minut chůze) od hotelu se nachází nejoblíbenější termální jezero v Maďarsku – Hévíz  o rozloze 4,4 ha s léčivými účinky, kolonádou, zahradami a dalšími lázeňskými atrakcemi. Jezero je největším termálním jezerem v Evropě a tradice lázeňství se zde drží již od roku 1795. Teplota kolem 30 °C umožňuje celoroční provoz lázní.

  • V případě pobytu během státních svátků se ceny mohou lišit.
  • Pro skupiny Vám rádi připravíme individuální nabídku.

Více informací na telefonu nebo e-mailu CK Metal.
 

Dětské ceny:

SEZÓNA v termínu: 15. 6. 2018 - 23. 12. 2018

  • dítě: 5 - 11,99 let - 790 Kč / noc
  • 12 let a více  -  jako dospělá osoba

Zalaszántó
Městečko u Balatonu vyhledávají nejvíce lidé toužící po klidném zážitku, meditaci a vyrovnané mysli. Je totiž domovem největší budhistické stúpy v Evropě (30 m). Po příjemném výšlapu na kopec, kde stúpa stojí, si u ní můžete odpočinout na lavičkách či využít blízké meditační centrum a dostat tak svou mysl i tělo do rovnováhy.

Farmářský trh v Hévízu
Farmářské trhy jsou stále oblíbenější všude na světě, vždy jde o příležitost ochutnat skutečné místní potraviny, u nichž si kvalitou a čerstvostí můžete být naprosto jistí. Navštivte tradiční maďarský trh v Hévízu (každé úterý dopoledne, čtvrtek odpoledne a sobotu dopoledne) a vychutnejte si kromě dobrého jídla také jeho skvělou atmosféru.

Balaton
„Maďarské moře“ je právem jednou z nejlákavějších dovolenkových lokalit v Evropě. Příjemně teplá voda, dlouhé pláže, spousta přístavních a lázeňských městeček po celém pobřeží. Když si k tomuto všemu přičtete ještě krásnou přírodu, pohodlné hotely, zajímavé památky a různé kulturní akce po celý rok, o skvělý pobyt je postaráno. Kopcovité okolí je ideální k výletům i cykloturistice. Vrcholky vám poskytnou úžasný výhled na celou oblast. Na severní straně Balatonu se dále rozkládá známá vinařská oblast Badacsony s vyhlášeným vínem.

Keszthely
Městečko na břehu Balatonu je častým výletním cílem rekreantů každého věku. Naleznete v něm totiž nespočet různých zajímavosti a možností trávení volného času. Navštivte třeba Balaton Museum, muzeum panenek či marcipánu nebo místní palác Festetics, ve kterém se často pořádají různé výstavy a jiné zajímavé akce.

Jiřina R.:

Pestrá a chutná snídaně, pohodlná postel, neomezený přístup do wellness, přátelský a vstřícný personál recepce.

1. listopad 2017

Pavel P.:

Nabídka jídel na snídani a večeři velice dobrá. Apartmá prostorné a pěkně zařízené. Velice hezké wellnes. Chybí možnost sušení plavek. Doporučuji vybavit sušákem.

17. září 2017

Jaroslav O.:

Snídaně dostačující, postele celkem v pořádku, všeobecná spokojenost. Možná k snídani více sladkostí ( koláčky, a pod. ) Jinak žádné výhrady.

11. květen 2017

Načítám varianty