Hevíz, Europa Fit**** Superior s polopenzí a neomezeným wellness, přímo u jezera

Luxusní hotel Európa Fit **** Superior leží jen 400 m od termálního jezera Hévíz (Praha 500 km, Brna 300 km) a je tak skvělou volbou pro odpočinkovou dovolenou. 

Ubytování nabízí v komfortně zařízených pokojích Standard. Součástí pokoje je koupelna s vanou či sprchou, minibar (za poplatek), trezor, telefon, televize, kávový a čajový servis a balkon či terasa.

Na maďarské i mezinárodní kuchyni si pochutnáte v hotelové restauraci Citrus. Po domluvě je možné připravit speciální pokrmy pro vegetariány a osoby trpící potravinovou alergií. Dobré místní víno okuste v novém vinném baru, na koktejl či kávu s dezertem zajděte do Mandarin baru & Café. Posedět můžete i v zimní zahradě.

K dispozici máte bazénový svět o ploše 700m2. Zcela nový vnitřní wellness bazén, léčebný bazén, zážitkový bazén, termální bazény, vnitřní a venkovní plavecké bazény, dětský bazének. Acapulco bazén pro rodiny (v létě, 270m2), whirlpool a Kneippův bazének. Dále k dispozici saunový svět - finská, infrasauna, pára, tepikaldárium a frigidárium, zážitkové sprchy a další. V hotelu každý den probíhají sportovní programy - cvičení, saunování, turistika a další. Termální jezero Hevíz se nachází cca 400m od hotelu.

Hotel nezapomíná ani na malé návštěvníky. Pro ně si připravil dětské animace (v červenci a srpnu). Vyřádit se můžou v dětském koutku, na hřišti, v brouzdališti a v létě i v Acapulco bazénu. V restauraci je možné vyžádat speciální dětské menu či židličku. K zapůjčení je dětská postýlka, přebalovací pult, chůvička, dětská vana, ohřívač vody, župan i dětské kolo.
 

  • Speciální akce (např. 6=7, 3=4 apod.) jsou množstevně omezeny.
  • V případě pobytu během státních svátků se ceny mohou lišit.
  • Pro skupiny Vám rádi připravíme individuální nabídku.

Více informací na telefonu nebo e-mailu CK Metal.

Dětské ceny - celoročně:

  • Dítě: 7 - 13,99 let - 2 noci: 2.390 Kč; 3 noci: 3.590 Kč; 4 noci: 4.790 Kč
  • Přistýlka: 14 - 17,99let - 2 noci: 3.590 Kč; 3 noci: 5.390 Kč; 4 noci: 7.190 Kč

V případě obsazení 2 dospělých osob a 2 dětí (2 přistýlky) - příplatek za apartmán: 690 Kč / noc.

Termální jezero Hévíz

Navštivte nejoblíbenější termální jezero v Maďarsku Hévíz o rozloze 4,4 ha s léčivými účinky, kolonádou, zahradami a dalšími lázeňskými atrakcemi. Jezero je označeno za národní přírodní památku. Jezero je největším termálním jezerem v Evropě a tradice lázeňství se zde drží již od roku 1795. Teplota kolem 30 °C umožňuje celoroční provoz lázní. Voda tryská z hloubky 38 metrů a díky tomu se obměňuje každé tři dny a je velmi bohatá na minerály. Velkou zajímavostí na jezeře jsou také lekníny s krásným červeným květem. Otevírací doba jezera je každý den od 9:00 do 17:00 hodin. Celodenní vstupné zakoupíte za výhodnou cenu 4 500 HUF (cca 450 Kč).

Keszthely

Městečko na břehu Balatonu je častým výletním cílem rekreantů každého věku. Naleznete v něm totiž nespočet různých zajímavosti a možností trávení volného času. Navštivte třeba Balaton Museum, muzeum panenek či marcipánu nebo místní palác Festetics, ve kterém se často pořádají různé výstavy a jiné zajímavé akce.

Léčivé a zážitkové lázně Kehida Termál

Pokud se rozhodnete vydat do léčivých a zážitkových lázní Kehida Termál, tak nejenže uděláte něco pro své zdraví, ale zároveň se výborně pobavíte! Kromě sauny a bazénů s termální a léčivou vodou o teplotě 34 - 36 °C se můžete těšit na 94 metrů dlouhý tobogán, 13 bazénů, divokou řeku nebo ostrůvek s vířivkou. V případě, že dostane chuť na pivo nebo něco ostřejšího, potěší vás bar, který je zapuštěný rovnou do bazénu. Vnitřní areál je otevřený celoročně od 9:00, vnější pouze v létě.
 

Pavel Z.:

Nadstandartní služby,skvělé bazény s léčivou vodou/ saunový svět, dobré jídlo a ochotný personál. Přírodní thermální jezero v blízkosti hotelu. Drobnost-přetopené pokoje v prosincovém termínu, především koupelna.

23. prosinec 2017

Jaromír K.:

Výborná poloha hotelu, skvělé welnes a služby. Vracíme se do něj již po páté.

19. prosinec 2017

Michal B.:

Jezdíme sem už 4 roky vždy ke konci srpna, kdy jsou v Hevízu vinné trhy. Celkově je hotel na velmi dobré úrovni a hlavně je perfektní pro rodiny s dětmi.

27. srpen 2017

Načítám varianty