Hévíz, pohodlný hotel Erzsébet *** naproti termálním lázním s polopenzí

Komfortní Hotel Erzsébet *** se nachází přímo naproti vstupu do termálních lázní. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, klimatizací, TV, rádiem, telefonem, trezorem a minibarem. V hotelu najdete i podzemní parkoviště.

Hotelová restaurace nabízí výbornou maďarskou kuchyni i mezinárodní speciality, stejně jako nabídku pro vegetariány. Oblast Hévízu nadchne především milovníky vína a vinné turistiky. Město je totiž známé nejen díky termálním vodám, ale také jako vinařská oblast.

Parádní relaxace ve wellness
Nechte se hýčkat v moderním wellness centru s vířivkou, finskou saunou, infra saunou, párou a pohodlnými lehátky. Dopřejte si odpočinek a načerpejte síly do dalšího dne. Na místě jsou k dispozici také různé kosmetické a léčebné kúry.

Termální jezero Hévíz
Navštivte nejoblíbenější termální jezero v Maďarsku Hévíz o rozloze 4,4 ha s léčivými účinky, kolonádou, zahradami a dalšími lázeňskými atrakcemi.

Jezero je označeno za národní přírodní památku.
Jezero je největším termálním jezerem v Evropě a tradice lázeňství se zde drží již od roku 1795. Teplota kolem 30 °C umožňuje celoroční provoz lázní. Voda tryská z hloubky 38 metrů a díky tomu se obměňuje každé tři dny a je velmi bohatá na minerály. Velkou zajímavostí na jezeře jsou také lekníny s krásným červeným květem.

Otevírací doba jezera je každý den od 9:00 do 17:00 hodin. Celodenní vstupné zakoupíte za výhodnou cenu 4 500 HUF 
 

•    V případě pobytu během státních svátků se ceny mohou lišit
•    Pro skupiny Vám rádi připravíme individuální nabídku.


Více informací na telefonu nebo e-mailu CK Metal


Dětské ceny:
V sezoně od 9.1. 2018 - 20.12.2018:
•    0 - 3,99 let - zdarma
•    4 - 9,99 let - 590 Kč/noc
•    10 – 13,99 let a starší – 890 Kč/noc

Keszthely
Městečko na břehu Balatonu je častým výletním cílem rekreantů každého věku. Naleznete v něm totiž nespočet různých zajímavosti a možností trávení volného času. Navštivte třeba Balaton Museum, muzeum panenek či marcipánu nebo místní palác Festetics, ve kterém se často pořádají různé výstavy a jiné zajímavé akce.


Zalaszántó
Městečko u Balatonu vyhledávají nejvíce lidé toužící po klidném zážitku, meditaci a vyrovnané mysli. Je totiž domovem největší budhistické stúpy v Evropě (30 m). Po příjemném výšlapu na kopec, kde stúpa stojí, si u ní můžete odpočinout na lavičkách či využít blízké meditační centrum a dostat tak svou mysl i tělo do rovnováhy.
 

Alena R.:

"Vynikající umístění blízko termálního jezera i centra. Možnost parkování za hotelem za nižší cenu než v podzemní garáži, welness v hotelu. Trochu slabší večeře. Dobrý pocit z návštěvy nám pokazili při odjezdu, kdy po nás žádali platbu v hotovosti, prý to kartou nejde, ačkoliv přecházející ubytovaný platil kartou bez problémů."

5. září 2016

Jan B.:

"Ochotný personál. Moc dobrá kuchyně. Příliš brzo zavírací doba restaurace a barů."

3. únor 2018

Miroslav K.:

"Pohodlná postel, klimatizace. Špatný wifi signál mimo recepci."

27. červenec 2017

Načítám varianty