Hevíz, Danubius Health Spa Resort **** s termálními bazény, saunovým světem a polopenzí

Vychutnejte si relaxační pobyt v atraktivní maďarské lokalitě Hévízu a nechte se hýčkat ve čtyřhvězdičkovém wellness a termálním hotelu Danubius Health Spa Resort. Hotel, vzdálený pouhých pět minut od proslulého jezera Hévíz s termální vodou, je ideálním místem pro odpočinek, ať už s rodinou nebo přáteli.


Hotel Danubius Health Spa Resort Hevíz poskytuje ubytování v klimatizovaných pokojích s vlastní koupelnou vybavenou vysoušečem vlasů a župany, minibarem a televizorem. Výhled z balkonu, kterým disponuje každý pokoj, si můžete vychutnat na lesopark nebo na lázeňské městečko Hévíz.


Pro hosty je v ceně ubytování připravena strava formou polopenze s bohatou snídaní ve formě bufetu. Klienti si dále mohou vybrat, zda chtějí v rámci polopenze raději poobědvat či povečeřet. Při obědě si můžete vybrat z několika hlavních jídel, večeře se podává formou bufetu. Hotelová restaurace Tavirózsa nabízí také speciální gurmánské večeře při víně. Odpolední kávu si můžete dopřát na letní terase kavárny Preso Ciklámen.

Během celého pobytu si můžete užívat neomezeného vstupu do hotelových wellness prostor. Hotel se může pochlubit jedním z nejvybavenějších vodních světů v Hévízu obsahujícím zážitkový a plavecký bazén, vířivku, dva bazény s termální vodou, finskou a bio saunou. V letních měsících můžete navíc relaxovat v zahradním bazénu s termální vodou. Zážitek z koupelí v bazénech návštěvníkům zpříjemní i barevná hra světel a podvodní hudba. Hotel dále nabízí širokou nabídku wellness procedur jako jsou masáže, aromatické koupele nebo procedury s blahodárným bahnem. Ženy se mohou nechat zkrášlit v salonu Emporium Wellness & Beauty.


V hotelu Danubius Health Spa Resort Hévéz si přijdou na své i sportovci. Aktivního odpočinku si mohou užívat při pěších i cyklistických výletech či projížďkách na koni. Hotel je rovněž vybaven fitness centrem a odborně vyškolenými trenéry. Jedinečným zážitkem může být i zimní veslování na potoku Hévíz v blízkosti hotelu.

  • V případě pobytu během státních svátků se ceny mohou lišit.
  • Pro skupiny Vám rádi připravíme individuální nabídku.

Více informací na telefonu nebo e-mailu CK Metal.

Dětské ceny:

V sezoně od 1.3. 2018 - 22.12.2018:

  • 0 - 5,99 let - zdarma
  • 6 - 13,99 let - 1.190 Kč(noc
  • 14 let a více - stejná cena jako dospělá osoba dle délky pobytu a data zájezdu 

Keszthely:
 Městečko na břehu Balatonu je častým výletním cílem rekreantů každého věku. Naleznete v něm totiž nespočet různých zajímavosti a možností trávení volného času. Navštivte třeba Balaton Museum, muzeum panenek či marcipánu nebo místní palác Festetics, ve kterém se často pořádají různé výstavy a jiné zajímavé akce.


Zalaszántó:
 Městečko u Balatonu vyhledávají nejvíce lidé toužící po klidném zážitku, meditaci a vyrovnané mysli. Je totiž domovem největší budhistické stúpy v Evropě (30 m). Po příjemném výšlapu na kopec, kde stúpa stojí, si u ní můžete odpočinout na lavičkách či využít blízké meditační centrum a dostat tak svou mysl i tělo do rovnováhy.

Petra M.
„Pobytu nebylo co vytknout. Krásné prostředí, milý personál a vynikající jídlo. Určitě se vrátíme.“

5. března 2018


Marie C.
„Skvělý hotel s ochotným personálem. Výborné jídlo. Hotel bych doporučila především k pobytu na Nový rok, silvestrovský večer byl pěkně zorganizován.“


17. ledna 2018


Jiří S.
„Výběrem tohoto hotelu neuděláte chybu. Výborná kuchyně, pěkné pokoje vybavené televizí s českým satelitním programem, přátelský personál a parkování přímo u hotelu.“


3. ledna 2018

 

Načítám varianty