Hévíz, příjemný CE QUELLE Hotel**** v blízkosti termálního jezera s wellness a rozšířenou polopenzí

Ubytování jen pět set metrů od termálního jezera v centru města, bohatá polopenze, sauny, bazén i vířivka. To vše nabízí hotel čtyřhvězdičkový hotel CE QUELLE, ve kterém strávíte perfektní dovolenou. Hotelový personál hovoří slovensky.

Blahodárný odpočinek pro tělo i duši v centru Hévízu
Renovovaný hotel CE Quelle **** je situován přímo v centru Hévízu, avšak jeho okolí jedostatečně klidné, takže váš odpočinkový pobyt nebude nic rušit. Slavné termální jezero se nachází pouhých 500 metrů od hotelu, tedy zhruba 7 minut vycházkové chůze.

Hotel poskytuje ubytování ve dvoulůžkových pokojích typu Superior s vlastní koupelnou, TV, lednicí a klimatizací. Některé z nich mají balkóny a vy si tak budete moci užít krásný výhled na okolní krajinu.

Budete se zde cítit jako v bavlnce - starat se o vás bude vysoce kvalifikovaný, zdvořilý a věčně se usmívající personál, jehož ochotu si hoteloví hosté nemohou vynachválit.

Kulinářské zážitky
V restauraci Salvia se těšte na bohaté bufetové snídaně, večeře a salátový bar. Na vyžádání je možné připravit i speciální jídla pro alergiky a diabetiky.
Na baru si zase můžete dát koktejl, kávu nebo skleničku vína.

Wellness s termální vodou Hévízu
Za termální vodou nemusíte chodit daleko - zaplavat si v ní totiž můžete přímo v bazénu v hotelovém wellness centru. To dále zahrnuje různé druhy saun (finskou, infračervenou, solnou kabinu a aroma kabinu), vířivku a širokou nabídku masáží - aroma masáže, masáže hlavy, masáže esenciálními oleji a mnohé další, kterými můžete rozmazlovat své tělo. Wellness je otevřeno od 7:30 do 19:30 hodin.

Unikátní léčivé lázně u termálního jezera Hévíz
Nejoblíbenější termální jezero v Maďarsku - Hévíz o rozloze 4,4 ha s léčivými účinky, kolonádou, zahradami a dalšími lázeňskými atrakcemi najdete jen kousek od hotelu. Jezero je označeno zanárodní přírodní památku a je největším termálním jezerem v Evropě a tradice lázeňství se zde drží již od roku 1795. Teplota kolem 30 °C umožňuje celoroční provoz lázní. Voda tryská z hloubky 38 metrů a díky tomu se obměňuje každé tři dny a je velmi bohatá na minerály.
 

•    V případě pobytu během státních svátků se ceny mohou lišit
•    Pro skupiny Vám rádi připravíme individuální nabídku.
 

Více informací na telefonu nebo e-mailu CK Metal

Dětské ceny:
V sezoně od 1.1. 2018 - 20.12.2018:
•    0 - 5,99 let - zdarma
•    6 - 11,99 let - 790 Kč/noc

 

Farmářský trh v Hévízu
Farmářské trhy jsou stále oblíbenější všude na světě, vždy jde o příležitost ochutnat skutečné místní potraviny, u nichž si kvalitou a čerstvostí můžete být naprosto jistí. Navštivte tradiční maďarský trh v Hévízu (každé úterý dopoledne, čtvrtek odpoledne a sobotu dopoledne) a vychutnejte si kromě dobrého jídla také jeho skvělou atmosféru.


Balaton
„Maďarské moře“ je právem jednou z nejlákavějších dovolenkových lokalit v Evropě. Příjemně teplá voda, dlouhé pláže, spousta přístavních a lázeňských městeček po celém pobřeží. Když si k tomuto všemu přičtete ještě krásnou přírodu, pohodlné hotely, zajímavé památky a různé kulturní akce po celý rok, o skvělý pobyt je postaráno. Kopcovité okolí je ideální k výletům i cykloturistice. Vrcholky vám poskytnou úžasný výhled na celou oblast. Na severní straně Balatonu se dále rozkládá známá vinařská oblast Badacsony s vyhlášeným vínem.


Keszthely
Městečko na břehu Balatonu je častým výletním cílem rekreantů každého věku. Naleznete v něm totiž nespočet různých zajímavosti a možností trávení volného času. Navštivte třeba Balaton Museum, muzeum panenek či marcipánu nebo místní palác Festetics, ve kterém se často pořádají různé výstavy a jiné zajímavé akce.
 

Vratislav F.:

"Ocenil bych ve čtyřhvězdě víc ovoce, udělat si misku s ovocem. Jinak odpovídající standard dobré kvality. Jinak ale, hotel je místem relaxace a příjemného prostředí. Personál vlídný. Pokojová služba vás neruší, máte dostatek soukromí."

7. leden 2018

Pavlína H.:

"Výborné jídlo. Různé druhy. Pěkné pokoje a příjemný personál. Malá vířivka a bazén."

24. září 2017

Hedvika Z.:

"Chutnaly nám snídaně, polévky a večeře, postele byly velmi pohodlné, byl všude pořádek, personál velmi ochotný a milý."

17. červen 2017

Načítám varianty