Skvělé jídlo a pití v úžasném hotelu v oblasti Eger s vlastním wellness!

Hotel Ködmön****

Užijte si skvělé jídlo a pití v hotelu Ködmön****, kde Vám zahraje místní muzika a užijete si hotelové wellness. Jíst budete polopenzi ve vyhlášené restauraci a láznit se v místním wellness centru, které nabízí lehce terapeutickou whirpool, zahradní jacuzzi, parní koupel, finská sauna, solarium a nebo masáže.

Balíčky si můžete vybrat na 3 nebo 4 dny, od neděle do středy, víkendové od čtvrtka nebo pátku do neděle. Výběr necháme jenom na Vás. Pokud termín, který by Vám vyhovoval nenajdete v naší nabídce, určitě nás kontaktujte a my Vám rádi pomůžeme.

Poznámka: ubytování je na vyžádání a zpětné potvrzení. 

Hotel Ködmön je krásný čtyřhvězdičkový hotel, který se nachází ve městě Eger. Je jedním z nejnovějších v tomto městě a je umístěn blízko jedné z nenjznámějších turistických atrakcí nazývanou Údolí Krásné ženy. Tato oblast je známá svojí gastronomií a skvělým vínem. 

Ubytováni budete v jednom ze superior pokojů s balkónem a stravování bude probíhat formou polopenze. Všechny pokoje jsou klimatizované, zařízené trezorem a LCD televizorem. Pokoje mají také k dispozici internet. Superior pokoje mají dvoulůžko s možností přistýlky, minibar, koupelnu se sprchou, fénem, můžete používat župan. K Vašemu balíčku také obdržíte možnost stání na parkovišti a můžete užívat wellness sekci v hotelu. 

Restaurace v hotelu je velmi známá svojí skvělou tradiční kuchyní a k poslechu zde hraje živá hudba. Můžete zde ochutnávat egerská vína (100 druhů nejlepších vín egerských vinařů) a můžete také ochůtnavat ze 40 druhů maďarské "palinky".

Pokud budete chtít vytvořit speciální programy, jak individuální, tak pro skupiny, neváhejte nás kontaktovat a my Vám pomůžeme vytvořit nabídku pro Vás přímo na míru.

Eger je lázeňské město s historickou atmosférou. První záznamy o jeho léčivých pramenech se datují už do roku 1488. Město je vhodným místem odpočinku pro koupelové kúry jak v létě, tak i v zimním období. 

Město nabízí řadu zajímavostí pro své návštěvníky: za návštěvu stojí středověký hrad, turecké památky, bazilika, barokní budovy a kostely. Návštěvníkům se rovněž doporučuje tzv. Údolí krásných žen. Nedaleko od Egru se nachází městečko Szilásvárad, které je známé díky stájím, v nichž se nacházejí vzácní maďarští lipicáni.

Hrad Diósgyőr

Expozice nabízí prohlídku panoptika, kasemat i místních muzeí. Panoptikum je zřízeno v kasematách hradu a představuje fascinující život ve středověku. Znázorňuje bujaré oslavy panství, rytířské hry, středověké tržiště a mnoho dalšího.

Osada Lillafüred

Lillafüred je ze tří stran obklopeno malebným údolím ve východní části pohoří Bükk. O osadě se říká, že je jedním z nejhezčích letovisek v Maďarsku. Zdejší klima je mírné a tím ideální pro léčbu astmatických nemocí. Za návštěvu stojí místní hrad postavený v eklektickém stylu. Po procházce uličkami osady zamiřte na výlet kolem jezera Hámori, do kterého vtéká říčka Szinva.

Jeskyně Istállóskő - Szilvásvárad

Od místních pramenů vede stezka k jeskyni. Bádat se v ní začalo už v roce 1911. Od této doby bylo v jeskyni realizovaných několik archeologických průzkumů, vykopávek. Nejvzácnějším nálezem je pravěké ohniště, které vážilo 8 tun. Mezi 30 až 40 tisíc ročními nálezy se nacházejí kosti a kly jelena tundrového, medvěda jeskynního, prazubra a mamuta buvolího.

Termín:
Délka:
Doprava: Vlastní doprava
Typ stravy: polopenze
Typ zájezdu: Wellness
Cena od:
1 099 Kč


Cena zahrnuje:
  • ubytování s polopenzí, neomezený vstup do wellness centra
Cena nezahrnuje:
  • pobytová taxa, cestovní pojištění