Parádfürdő, Erzsébet Park Hotel *** v krásné přírodě s neomezeným vstupem do wellness a polopenzí

Užijte si odpočinek s rodinou v tříhvězdičkovém hotelu Erzsébet Park, který leží uprostřed krásné přírody, v pohoří Mátra a také v blízkosti lázeňského města Eger. Po procházkách v přírodě, jenž je hotel obklopen, si můžete odddechnout v hotelovém wellness s bazény, saunami a solnou jeskyní. Den můžete zakončit večeří s místními maďarskými víny.

Ubytováni budete v renovovaném hotelu pocházejícím z konce 19. století navrženého známým maďarským architektem. Hotel nabízí pohodlné dvoulůžkové pokojí s možností až dvou přistýlek ve dvou křídlech Zsusanna a Erzsebet. V každém pokoji naleznete vlastní koupelnu, miniledničku a televizi.  

Strava během vašeho pobytu bude zajištěna formou bohaté polopenze. Snídaně i večeře se podávají formou bufetu. Vybrat si budete moci z pestré nabídky místních, domácky připravenných pokrmů, na kterých si hoteloví kuchaři zakládají. Zdejší vína můžete ochutnat v hotelovém Erzsébet baru.

Během celého pobytu můžete využívat neomezeného vstupu do wellness v obou křídlech. Budete mít příležitost odpočívat ve vnitřním bazéně s vodní masáží a dvou vířivkách. Hotel je dále vybaven finskou saunou a infra saunou. Nezapomeňte také navštívit aroma saunu se světelnou terapií a solnou jeskyni. Pohodlný přesun ve wellness zóně vám zpříjemní župany, které jsou volně k dispozici po celou dobu pobytu. V letních měsících můžete navíc využívat venkovního bazénu. Hotel dále nabízí také širokou škálu masáží, solárium,a le také přírodní léčebnou proceduru zvanou mofetta.
Po dostatečném odpočinku si přímo v hotelu můžete zahrát bowling či billiard. Vaše ratolesti se mezitím mohou zabavit ve vnitřním nebo venkovním dětském hříšti.  Okolní příroda láká k aktivnímu odpočinku, ať už v podobě procházky nebo projížďky na horské koloběžce.

  • V případě pobytu během státních svátků se ceny mohou lišit.
  • Pro skupiny Vám rádi připravíme individuální nabídku.

Více informací na telefonu nebo e-mailu CK Metal.

Dětské ceny:

V sezoně od 1.3. 2018 - 22.12.2018:

  • 0 - 5,99 let - zdarma
  • 6 - 11,99 let - 550 Kč (noc)
  • 12 let a více - 900 Kč (noc)

Připlatek:

U vybraných termínů je v případě pobytu během víkendových dní účtován příplatek 500 Kč/pobyt.

Eger
Eger je nejen známým lázeňským městem, ale také místem s mnoha historickými památkami a možnostmi kulturního vyžití. Starobylý hrad, muzeum Beatles či astronomické muzeum, vyhlášené restaurace podávající maďarské speciality a ta nejlepší místní vína, prostě ideální lokalita pro pohodovou dovolenou.
 
Lillafüred
Malebné jezero Hámori, starobylý hrad Diósgyör, veřejnosti přístupné jeskynní systémy, adventure park, to vše a mnohem více naleznete v turisticky oblíbené oblasti Lillafüred. Užijte si krásnou přírodu malého kousku Maďarska a odpočiňte si od shonu velkých měst. Můžete navštívit jednu z místních atrakcí nebo se jen tak projít tichým lesem.
 
Údolí krásných žen
Víno, ženy a zpěv, to patří k sobě. Navíc, pro milovníky vína je jen málo míst na světě tak lákavých jako Údolí krásných žen v Egeru. Můžete projít nesčetné množství sklípků a ochutnat ta nejlepší maďarská vína včetně místní speciality – „býčí krve“. Gurmánský zážitek doplňuje pohodová atmosféra a malebné okolí.
 
Jágerský hrad
Výstavba egerského hradu začala již ve 13. století, během husitských válek byl dále opevňován. V současné době jde o jednu z turisticky nejoblíbenějších památek Maďarska, kromě toulek po masivních hradbách můžete prozkoumat také rozsáhlý podzemní pevnostní systém nebo si prohlédnout obrazy italských či holandských mistrů.
 
Bükki Nemzeti Park
Pro všechny milovníky přírody a dlouhých procházek pod širým nebem je tu Národní park Bük. Ať už vás lákají rozkvetlé louky či hluboké lesy plné stoletých dubů, určitě si zde přijdete na své. Z pěti set chráněných maďarských rostlin se jich více než dvě stě nachází právě v Národním parku Bük. Vydat se můžete také po různých naučných stezkách.

Ilona G.
„Hotel je útulný se světlými a velkými pokoji. Nachází se v příjemné lokalitě, ideální pro procházky v lese. Nové bazény jsou super, možná vířivka by mohla být o něco větší. Personál byl velmi nápomocný. Ocenili jsme i hotelový bowling.


15. dubna 2018


Tibor H.
První den jsme byli trochu zklamaní personálem restaurace, po zbytek pobytu však už bylo vše v naprostém pořádku. Ubytování je dobré, pěkně umístěné ve dvoře. Wellness a ostatní služby byly vynikající.


4. dubna 2018


Adam B.
Skvělý hotel v samotném srdci Mátry, je dle mého ideální volbou, jak pro pobyt s dětmi, tak pro páry díky romantickému prostředí. Příznivé ceny a velmi dobrá strava. Hotel se navíc nachází v krásné destinaci se zajímavými místy včetně  Galyatető nebo zámku Sirok.


26. února 2018

Načítám varianty