Eger, zrekonstruovaný hotel Eger & Park **** v srdci města s neomezeným wellness a polopenzí

Nově zrekonstruovaný  čtyřhvězdičkový hotel Eger & Park hotel je vybudovaný přímo v centru malebného Egeru. Historické budovy, romantické uličky či vinárny zvoucí k ochutnávce vína, jež je v okolí Egeru pěstováno, jsou hostům tedy přímo na dosah. Budova hotelu Eger & Park je rozdělena na dvě křídla, z nichž Eger nabízí k ubytování standardně zařízené pokoje. 

Ubytování je nabízeno ve dvoulůžkových pokojích. Ve všech pokojích je klimatizace, minibar, kabelová TV a vlastní koupelna s vanou nebo sprchou. Většina z nich má také balkon s výhledem do dvora nebo na ulici.

Během pobytu je hostům poskytována polopenze. Servírovány jsou snídaně i večeře formou bufetu, na nichž hosté oceňují zejména pestrost a chutnost nabídky.

Po příjemné procházce po Egeru hotel nabízí možnost odpočinku ve vlastním wellness centru. K dispozici jsou vyhřívané vnitřní bazény s masážními chrliči vody, vířivka a plavecký bazén, to vše doprovázeno malebným výhledem do zahrady. Prohřát se můžete také v parní, aroma nebo klasické sauně, či navštívit solnou jeskyni. Případně je možné si objednat masáž či některou ze zkrášlovacích procedur.

Pro malé návštěvníky nechybí brouzdaliště s vodní skluzavkou, dětská herna a venkovní hřiště.
 

  • V případě pobytu během státních svátků se ceny mohou lišit.
  • Pro skupiny Vám rádi připravíme individuální nabídku.

Více informací na telefonu nebo e-mailu CK Metal.

Dětské ceny:

SEZÓNA v termínu 1. 3. 2018 - 31. 12. 2018 - dítě: 4 - 17,99 let - 1290 Kč / noc.

Eger
Eger je nejen známým lázeňským městem, ale také místem s mnoha historickými památkami a možnostmi kulturního vyžití. Starobylý hrad, muzeum Beatles či astronomické muzeum, vyhlášené restaurace podávající maďarské speciality a ta nejlepší místní vína, prostě ideální lokalita pro pohodovou dovolenou.

Lillafüred
Malebné jezero Hámori, starobylý hrad Diósgyör, veřejnosti přístupné jeskynní systémy, adventure park, to vše a mnohem více naleznete v turisticky oblíbené oblasti Lillafüred. Užijte si krásnou přírodu malého kousku Maďarska a odpočiňte si od shonu velkých měst. Můžete navštívit jednu z místních atrakcí nebo se jen tak projít tichým lesem.

Údolí krásných žen
Víno, ženy a zpěv, to patří k sobě. Navíc, pro milovníky vína je jen málo míst na světě tak lákavých jako Údolí krásných žen v Egeru. Můžete projít nesčetné množství sklípků a ochutnat ta nejlepší maďarská vína včetně místní speciality – „býčí krve“. Gurmánský zážitek doplňuje pohodová atmosféra a malebné okolí.

Jágerský hrad
Výstavba egerského hradu začala již ve 13. století, během husitských válek byl dále opevňován. V současné době jde o jednu z turisticky nejoblíbenějších památek Maďarska, kromě toulek po masivních hradbách můžete prozkoumat také rozsáhlý podzemní pevnostní systém nebo si prohlédnout obrazy italských či holandských mistrů.

Bükki Nemzeti Park
Pro všechny milovníky přírody a dlouhých procházek pod širým nebem je tu Národní park Bük. Ať už vás lákají rozkvetlé louky či hluboké lesy plné stoletých dubů, určitě si zde přijdete na své. Z pěti set chráněných maďarských rostlin se jich více než dvě stě nachází právě v Národním parku Bük. Vydat se můžete také po různých naučných stezkách.

David J.

Dvoudenní wellnes pobyt v tomto hotelu byl super. Jak sauna, pára, bazény, všude perfektně uklizeno. Velké parkoviště. Nestalo se nám, že by nebylo parkovací místo. Parking je na kartu, take pouze pro hosty. Na celém pobytu bylo jednoznačně nejlepší jídlo. Snídaně formou švědských stolů opravdu bohaté a večeře, to byl luxusní zážitek. Doporučuji.

29. ledna 2018

Zbyněk S.

Výborné jídlo, ubytování i welness.

24. února 2018

Jan H.

Krasný hotel, příjemný personál,vyborná kuchyně, velice vhodný pro rodiny s dětmi (venkovní hřiště, dvě vnitřní herny, dětský bazén v hotelovém welness atd.)

15. září 2017

Načítám varianty