Eger, Hunguest hotel Flóra *** s polopenzí, wellness a přímým vstupem do termálních lázní z hotelu

Hunguest hotel Flóra je vybudován uprostřed léčebných pramenů obklopen staletými stromy v krajině vyhlášeného vína. Hostům nabízí odpočinek ve vlastním wellness, ale také možnost zdarma přejít do sousedních termálních lázní krytou chodbou přímo z hotelu. Město Eger pak láká k návštěvě historického centra, barokních budov a ochutnávce vín.

Nyní také nabízíme vániční a silvestrovské pobyty se slavnostním galavečerem, na kterém přivítáte příchod Nového roku.

K ubytování jsou nabízeny dvojlůžkové pokoje s vlastní koupelnou a wc. Na pokojích je k dispozici telefon, minibar, TV. Pokoje mimo podkroví jsou s balkonem.

Přímo v hotelu se nachází restaurace, kde je hostům poskytována strava formou polopenze. Snídaně a večeře jsou servírovány jako bufet.  Střecha hotelu pak poskytuje zahradu, kde je na přání provozována turecká kavárna.

Hotelové wellness pro relaxaci nabízí finskou saunu, parní saunu, infra kabinu, aroma kabinu, vířivku, Kneippovi lázně a odpočinkovou zónu. Dále hotel disponuje solnou jeskyní. Při touze po sportu je možné zavítat do hotelové posilovny, dále jsou poskytovány služby kadeřnictví, pedikůry a manikůry.

Termální lázně města Eger mohou hosté navštívit přímo z chodby v hotelu. Bazény, termální koupele a relaxační část jsou hostům hotelu Flora přístupné zdarma. Léčebné procedury poskytované lázněmi Eger jsou pak za příplatek.

 

  • Speciální akce (např. 6=7, 3=4 apod.) jsou množstevně omezeny.
  • V případě pobytu během státních svátků se ceny mohou lišit.
  • Pro skupiny Vám rádi připravíme individuální nabídku.

Více informací na telefonu nebo e-mailu CK Metal.

Dětské ceny:
V termínu: 1. 1. 2018 - 22. 12. 2018 - dítě: 4 - 17,99let – 990 Kč / noc

Eger

Eger je nejen známým lázeňským městem, ale také místem s mnoha historickými památkami a možnostmi kulturního vyžití. Starobylý hrad, muzeum Beatles či astronomické muzeum, vyhlášené restaurace podávající maďarské speciality a ta nejlepší místní vína, prostě ideální lokalita pro pohodovou dovolenou.

 

Lillafüred

Malebné jezero Hámori, starobylý hrad Diósgyör, veřejnosti přístupné jeskynní systémy, adventure park, to vše a mnohem více naleznete v turisticky oblíbené oblasti Lillafüred. Užijte si krásnou přírodu malého kousku Maďarska a odpočiňte si od shonu velkých měst. Můžete navštívit jednu z místních atrakcí nebo se jen tak projít tichým lesem.

 

Údolí krásných žen

Víno, ženy a zpěv, to patří k sobě. Navíc, pro milovníky vína je jen málo míst na světě tak lákavých jako Údolí krásných žen v Egeru. Můžete projít nesčetné množství sklípků a ochutnat ta nejlepší maďarská vína včetně místní speciality – „býčí krve“. Gurmánský zážitek doplňuje pohodová atmosféra a malebné okolí.

 

Jágerský hrad

Výstavba egerského hradu začala již ve 13. století, během husitských válek byl dále opevňován. V současné době jde o jednu z turisticky nejoblíbenějších památek Maďarska, kromě toulek po masivních hradbách můžete prozkoumat také rozsáhlý podzemní pevnostní systém nebo si prohlédnout obrazy italských či holandských mistrů.

 

Bükki Nemzeti Park

Pro všechny milovníky přírody a dlouhých procházek pod širým nebem je tu Národní park Bük. Ať už vás lákají rozkvetlé louky či hluboké lesy plné stoletých dubů, určitě si zde přijdete na své. Z pěti set chráněných maďarských rostlin se jich více než dvě stě nachází právě v Národním parku Bük. Vydat se můžete také po různých naučných stezkách.

Miroslav P.:
Pobyt neměl jedinou chybu, spokojenost s ubytováním, stravou, wellness, krásné městečko a velmi příjemné lázně.

12. červenec 2017
 

Ivana Z.:
I když jsme zde byli v březnu i s dětmi, krásná příroda a okolí. Strava velmi pestrá, personál vstřícný, čisto, pokoje útulné. Jen je vidět, že hotel je již starší a dlouho neproběhla rekonstrukce.

5. červen 2017
 

Marie M.:
Klidný hotel cca *** Jídlo dobré*** Úklid *** Z hotelu přístup rovnou do lázní, které jsou úžasné, na hotel se chodíte pouze vyspat. Jezdila bych do lázní na jaře a na podzim, neboť to jsou termální lázně. Zcela doporučuji ;)

5. únor 2017

Načítám varianty