Eger, hotel Korona **** s polopenzí a neomezeným vstupem do wellness

Zbavte se každodenního stresu ve čtyřhvězdičkovém hotelu Korona v lázeňském městečku Eger. Odpočinout si můžete jak v hotelovém wellness, které se může chlubit mimo jiné tureckými parními lázněmi hammam, tak u sklenky místního vína ve sklípku.

Hotel nacházející se pár kroků od barokního centra městečka Eger, přesto si však zachovává intimní atmosféru. Hotel Korona je rozdělene d dvou křídel. V hlavním křídle najdete především restauraci a hojně vybavenou wellness zónu, chodbou pak můžete projít k pokojům ve vedlejším křídlem. Ubytování je zajištěno ve dvoulůžkových pokojích s možností až dvou přistýlek. Klimatizované pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s fénem, televizí a  minibarem.

V hotelové restauraci umístěné v hlavním křídle budete mít šanci ochutnat maďarská jídla se sklenkou zdejšího vína. Posedět můžete i na terase restauraci či v zahrádce na nádvoří.  Strava během vašeho pobytu bude zajištěna ve formě polopenze. Snídaně ve formě bufetu obsahují teplé i studené pokrmy. Večeři si můžete rovněž vybrat z široké nabídky bufetu nebo z nabídky servírovaných večeří.

Vybavené hotelové wellness vám umožní zapomenout na každodenní shon a starosti. Zaplavat si můžete ve dvou bazénech, k dispozici je dále vířivka, Kneippův chodník, solná jeskyně a několik druhů saun jako je finská, aroma sauna nebo infra sauna. Specialitou hotelového wellness jsou turecké parní lázně hammam, které prospívají jak tělu, tak i duši. V letních měsících se můžete opalovat na venkovní terase. Hostům jsou po celý pobyt k dispozici župany, které zpříjemní cestu do wellness zóny.
Po relaxaci ve wellness zóně jistě budete mít chuť ochutnat místní víno. Vína ze zdejšího vinařského regionu můžete degustovat v přes dvě stě let starém vinném sklípku a při prohlídce muzea vína.

 


•    Speciální akce (např. 6=7, 3=4 apod.) jsou množstevně omezeny.
•    V případě pobytu během státních svátků se ceny mohou lišit.
•    Pro skupiny Vám rádi připravíme individuální nabídku.


Více informací na telefonu nebo e-mailu CK Metal.

Dětské ceny:
V sezoně od 1.3. 2018 - 22.12.2018:
•    0 - 3,99 let - zdarma
•    4 - 6,99 let - 690 Kč/noc
•    7 - 12,99 let – 1.090 Kč/noc

 

Eger

Eger je lázeňské město s historickou atmosférou. První záznamy o jeho léčivých pramenech se datují už do roku 1488. Město je vhodným místem odpočinku pro koupelové kúry jak v létě, tak i v zimním období. Město nabízí řadu zajímavostí pro své návštěvníky: za návštěvu stojí středověký hrad, turecké památky, bazilika, barokní budovy a kostely. Návštěvníkům se rovněž doporučuje tzv. Údolí krásných žen. Nedaleko od Egru se nachází městečko Szilásvárad, které je známé díky stájím, v nichž se nacházejí vzácní maďarští lipicáni.

Hrad Diósgyőr

Expozice nabízí prohlídku panoptika, kasemat i místních muzeí. Panoptikum je zřízeno v kasematách hradu a představuje fascinující život ve středověku. Znázorňuje bujaré oslavy panství, rytířské hry, středověké tržiště a mnoho dalšího.

Osada Lillafüred

Lillafüred je ze tří stran obklopeno malebným údolím ve východní části pohoří Bükk. O osadě se říká, že je jedním z nejhezčích letovisek v Maďarsku. Zdejší klima je mírné a tím ideální pro léčbu astmatických nemocí. Za návštěvu stojí místní hrad postavený v eklektickém stylu. Po procházce uličkami osady zamiřte na výlet kolem jezera Hámori, do kterého vtéká říčka Szinva.

Jeskyně Istállóskő - Szilvásvárad

Od místních pramenů vede stezka k jeskyni. Bádat se v ní začalo už v roce 1911. Od této doby bylo v jeskyni realizovaných několik archeologických průzkumů, vykopávek. Nejvzácnějším nálezem je pravěké ohniště, které vážilo 8 tun. Mezi 30 až 40 tisíc ročními nálezy se nacházejí kosti a kly jelena tundrového, medvěda jeskynního, prazubra a mamuta buvolího.

 

Roman H.
Hotel jsem navštívil během služební cesty a byl jsem velmi spokojen. Milá a dobře informovaná dáma na recepci, vynikající večeře a bohatá snídaně. Pokoj čistý a dostatečně velký. Hotel jenom doporučuji, brzy ho během další služební cesty navštívím znovu.“

18. dubna 2018


Marek U.
Hotel je umístěný na velmi dobrém místě. Byl čistý a pěkně uklizený. Personál milý a příjemný, jídlu nebylo co vytknout. Akorát matrace byly trochu tvrdší.

3. března 2018

Gabriela D.
V hotelu jsme strávili příjemný víkend. Pokoj byl prostorný a pohodlný. Výběr u snídani byl veliký, večeře byla k dispozici buď servírovaná, nebo i formou bufetu. Muzeum vína určitě stojí za navštívení. Moc se nám líbila prohlídka historického sklípku s ochutnávkou doplněná degustací.“


26. ledna 2018

Načítám varianty