Lenti v novém Thermal Hotel Balance **** propojeném s termálními lázněmi a polopenzí

Thermal Hotel Balance **** Lenti je otevřený od května 2016 . Pýchou města jsou Termální lázně Lenti a Energiapark Svatého Jiří. Z hotelu můžete jít rovnou v županu, s lázněmi je totiž spojen krytou chodbou. Vstup máte zdarma, a to po celou dobu pobytu včetně dne příjezdu a odjezdu.

Užijete si ubytování v krásných nových pokojích, které jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, minibarem, sejfem i TV/SAT a mají možnost přistýlky. Hotel je díky svým službám, dětské herně i příjemnému prostředí, ideální pro rodinou relaxaci.

Polopenzi si vychutnáte ve stylové hotelové restauraci, kde na vás čeká příjemný personál i ty nejlepší pochoutky připravované z čerstvých lokálních surovin. Milovníky vína potěší i bohatá nabídka z maďarských vinic.

V termálech Lenti na vás čeká nejen 5 krytých a 5 venkovních bazénů (dětský, zážitkový, léčebný, hydromasážní) s mnoha skluzavkami, tobogány a jinými atrakcemi pro celou rodinu, ale také léčivá voda s obsahem hydrogenkarbonátu sodíku, která je vhodná pro léčbu onemocnění pohybového aparátu, páteře a kloubních potíží.

Venkovní bazény jsou v provozu od května do září, krytá část a saunový svět (se dvěma finskými saunami, jednou aromatickou a jednou physiotermní) pak celoročně

Park energie Svatého Jiří, který je na území lázní, činí termální lázně Lenti ještě jedinečnějšími, protože se nachází ve styčném bodě energetických linií, kde hosté mohou společným vlivem léčivé vody a zvláštního energetického místa lépe odpočívat, nabíjet se a zotavovat.

Kdo zrovna nemá náladu na rušné lázně, může se uvolnit v hotelovém wellness centru, které se rozkládá na 1200 m² ve čtvrtém patře, kde na vás čeká zážitkový bazén, čtyři různé sauny a široký výběr masáží.

  • V případě pobytu během státních svátků se ceny mohou lišit.
  • Pro skupiny Vám rádi připravíme individuální nabídku.

Více informací na telefonu nebo e-mailu CK Metal.

Dětské ceny a příplatky:

SEZÓNA v termínu  6. 5. 2018 - 21. 12. 2018: dítě 4 - 9,99let - 1.190 Kč / noc, 10 - 11,99 let - 1.290 Kč / noc.

 

Hrad Lenti
Stejně jako mnoho dalším místům v Maďarsku, i městečku Lenti vévodí pozůstatky středověkého hradu. Podle znalců byl hrad postaven v době okolo mongolské invaze ve 12 – 13. století a v průběhu historie kvůli mnoha válkám a územním sporům často měnil majitele, několikrát byl pobořen. Z jeho zdí na vás dýchne starobylá atmosféra.


Národní park Örségi Nemzeti
Jeden z nejhezčích kousků Maďarska, Národní pak Örségi Nemzeti nabízí nejen krásnou přírodu bohatou na lesy, louky i nejrůznější chráněné rostliny a živočichy, ale také mnoho naučných stezek, cestiček podél řek a potůčků, rozhleden, rybníků a dalšího. Ať už se sem vydáte na jaře, v létě či na podzim, litovat určitě nebudete
 

Kateřina B.:
„Hezký, nový a moderní hotel. Milý a ochotný personál, který ovládá němčinu i angličtinu. Výborná strava, velký výběr.“

8.4.2018

Ilona K.:
"Hotel má velký a vzdušný pokoj, postel je velmi pohodlná, všude je čisto, personál je velmi příjemní a vstřícný, snídaně byly dobré. Wellness je příjemné a má krásný panoramatický výhled. Lázně jsou moderní a všude je teplo. Snad jen večerní bar se na 4-hvězdičkový hotel zavíral moc brzy."

6.12.2017

Miroslava S.:
„Velmi pěkný nový hotel. Pokoje prostorné, čisté. Většina personálu velmi vstřícná a ochotná. Vhodné pro rodiny i starší osoby. Výborná kuchyně. Jídla chutná, velmi dobře připravená. Související komplex termálních lázní umožňuje příjemný odpočinek a relaxaci. Hodně prostoru, v letních vedrech osvěžující stín starých stromů.“

21.11.2017
 

Načítám varianty