Nechte se hýčkat ve středozemních lázních hotelu Aquaticum Debrecen****

Nabízíme Vám luxusní ubytování v hotelu Aquaticum Debrecen ****. K dispozici jsou tří nebo čtyřdenní balíčky s neomezeným wellness vstupem do Aquaticum Spa. Užívejte si hýčkání ve středozemních koupelích, termálních lázních a nebou Aquaticum saunový svět. 

Aquaticum spa centrum je přímo dostupné z hotelu, takže můžete přejít v županu až do wellness centra a užívat si všech atrakcí, které Vám hotel nabízí.

Můžete zde využít také nabídky nápojového baru, dvou restaurací a nebo bufetu Termál. 

V rámci balíčku je polopenze, jejích úžasné švédské stoly můžete vidět v obrázcích a udělat si tak chutě na skvělou maďarskou kuchyni.

V případě, že by jste chtěli jet na dovolenou v jiných termínech, prosím, kontakutje nás a my Vám s nabídkou pomůžeme.

Hotel Aquaticum Debrecen Termál & Wellness Hotel **** patří mezi novější hotely, je velmi elegantní a dýchá na Vás pocitem luxusu. Prostředí hotelu je velmi uklidňující, nachází se u lesa a přitom dává klientovi pocit komfortu městského hotelu.

Exkluzivně řešené dvoulůžkové pokoje jsou krásné, čisté a velmi elegantní. Jsou vynikající volbou pro ty, kteří přijeli jak za obchodem, tak za relaxem. Do pokojů je možné přidat přistýlku. Pokoje jsou jižně orientované, mají přirozené barvy, jsou velmi pohodlné a funkční. V rodinném křídle hotelu si mohou klienti objednat dvoulůžkové pkoje s možností přechodu mezi pokoji (za příplatek). Tuto možnost ocení nejen party kamarádů, ale také rodiny s většími dětmi. V hotelu jsou i bezbariérové pokoje (na vyžádání).

V renovovaném hotelu Aqaticum Debrecen můžeme najít úplně nový saunový svět, termální koupele, středomořské zážitkové koupele s jedinečnou vegetací a typickým příjemním klimatem jak v létě, tak i v zimě. Nachází se zde také venkovní (letní) koupaliště a také má své lékařské oddělení. 

Je zde možnost také parkování (podzemní stání 5 EUR/auto/noc). Zvířata v hotelu nejsou povolena. 

Služby, které nabízí wellness centrum a Spa centrum:

- Aquaticum středozemní koupele - spousta lákadel, mezi kterými jsou vířivky, tobogány či banánovníky. Díky elektronickému systému nemusí mít peníze u sebe, vše se zaplatí při odchodu. 

- Aquaticum termální koupele, Aquaticum venkovní koupaliště, saunový svět o rozloze 400 m2 - finské, kamenné sauny, parní kabiny, ledová lázeň, tepidárium, infrasauna, ochlazovací bazének, Kneippův chodník a zážitkové sprchy. Je zde také Aquaticum wellness ostrůvek. 

Všechny části Aquaticum spa jsou z hotelu přímo přísupné krytou chodbou. Vybere si každá věková skupina, co jí nejvíc vyhovuje nebo touží o po chvílích oddychu, nebo se chce nechat rozmazlovat bublinkami. 

V hotelu také najdete nápojový bar, restauraci Mideterrana, restauraci Natura, bufet Termál.

 

Město Debrecén

Druhé největší město Maďarska nám může připomínat uzenářskou pochoutku debrecínské párečky. Můžete si zde užít nejenom gurmánských zážitků Maďarska, ale také užívat Debrecénu jako kulturního města s dluholetou historickou tradicí.

Hlavním symbolem města je kalvinistickým chrám postavený v klasickém stylu. Kostel má kapcitu až tři tisíce lidí a tím se řadí na první místo ve velikosti stavby tohoto druhu. Na jaře se v Debrecénu koná Debrecénský jarní festival, Festival poezie, jsou zde Debrecínské letní slavnosti, Karneval vína a květinové slavnosti nebo Tradiční pivní slavnosti. 

Puszta

Třicetsedm kilometrů vzdálená "hortobáďská csárda", národní park, kde můžete vidět jedinečnou floru a faunu. Jedná se o kraj kočovných pastevců. Je to chráněné území Maďarska, pokud chcete pokračovat v lenošení, určitě můžete využít vyhlídkové jízdy na povoze. 

V okolí je spousta dalších míst, které stojí za to vidět, dokonce se můžete zastavit v nedalekém Rumunsku a nebo využít zastávky v Budapešti , kterou určitě  budete projíždět při cestě.

Termín:
Délka:
Doprava: Vlastní doprava
Typ stravy: polopenze
Typ zájezdu: Wellness
Cena od:
1 999 Kč


Cena zahrnuje:
  • ubytování s polopenzí, neomezený vstup do termálních koupelí a středomořského Aquaparku, použití saunového světa, župan, fitness centrum pro dospělé, welcome drink.
Cena nezahrnuje:
  • pobytová taxa, cestovní pojištění, parkování