Hotel Divinus***** to je perla mezi hotely s wellnes a fitness vybavením!

Užijte si třídenní nebo čtyřdenní balíčky v Hotelu Divinus *****. Hotel se nachází ve  druhém největším městě Maďarska, místo, kde se setkává klid, klutura a moderní svět.

V balíčku se nachází neomezený vstup do wellness v rámci hotelu, také do fitness centra, které je v hotelu velmi dobře zařízené. Když budete chtít, za příplatek se dají dokoupit služby osobního trenéra. 

Vybavení wellness:

25 m dlouhý plavecký bazén

relaxační bazén - vyhřívaný

ponorný bazén

Jacuzzi

dětský bazén

finksá sauna

infra sauna

parní lázeň

opalovací kabinky

fitness 

masážní kabiny.

fitness a wellness centrum je otvřené do Po - Pá - 7:00 - 11:00, 14:00 - 22:00, So - Ne - 8:00 - 20:00.

Pokud budete mít zájem o jiné termíny, neváhejte a ozvěte se nám, rádi Vám s tímto pomůžeme. 

 

Hotel Divinus *** Conference & Wellness: 

Pětihvězdičkový komfort a zklidnění, duševní a tělesná rekreace pro ty, kteří touží po nějaké relaxaci. Konferenční místnosti, 24hodinové obchodní centrum a pomoc pro obchodní cestující.

Hotel Divinus ***** se nachází v nejstarší maďarské a evropské rezervaci, ve druhém největším městě Maďarska,  Debrecénu a řadí se k prvním pětihvězdičkovým hotelům ve východním Maďarsku. Hotel Divinus ***** je místem, kde se setkává klid, kultura a moderní svět.

Hotel Divinus ***** čeká na své hosty luxusní apartmány, apartmány a pokoje vybavené pětihvězdičkovými standardy. Jako důkaz toho, hotel Divinus ***** vyhrál cenu za nejlepší hotelový pokoj v roce 2008.

Hotel Divinus *****, který má téměř 1000 m2, je vybaven jedinečným oddělením saun a relaxačním areálem. Ve wellness centru je několik bazenů, jako je bazén o délce 25 metrů, bazén pro relaxaci v horké vodě a dětský bazén, jacuzzi a solárium.

Součástí wellness centra je hotel Divinus *****, který disponuje 120m2 fitness centrem s technologiemi Nautis kardio stroji a posilovacími pomůckami pro ty, kteří mají rádi sportovní a aktivní odpočinek.

Hotel nabízí možnost pro zábavu v dětských hernách, na dovolenou hotel organizuje kreativní workshopy, kino a outdoorové aktivity pro mladé. V hotelové restauraci je k dispozici dětské menu.

Hotel má restauraci pro 300 osob, bar s dlouhou otevírací dobou a středomořskou grilovou terasu, která je otevřena od jara do podzimu.

Mezi služby hotelu patří hosté: recepce s nepřetržitým provozem, concierge, 24hodinová pokojová služba, uzavřená hlídaná garáž, úschovna zavazadel.

Hotel Divinus ***** je zařazen do kategorií 5 hvězdiček podle mezinárodně uznávaných kritérií stanovených Hotelstars Union. Hotel funguje a jeho služby jsou nastaveny podle stejného kritéria.

Hotel má konferenční místnost, tři oddechové místnosti a výstavní plochu 200 m2. Konferenční místnosti byly navrženy podle technických požadavků 21. století, proto jsou vhodné pro hosty přes sto hostů. Stravovací služby lze objednat také na akce. Pokud máte zájem o akci, podívejte se na naše konferenční menu.

Cílem hotelu Divinus ***** je poskytnout nezapomenutelné chvíle při pobytu v hotelových pokojích, apartmánech, konferenčních místnostech nebo wellness centru.

Neexistují žádné náhody!

Všichni cestovatelé ví, proč začít svou cestu! 

Město Debrecén

Druhé největší město Maďarska nám může připomínat uzenářskou pochoutku debrecínské párečky. Můžete si zde užít nejenom gurmánských zážitků Maďarska, ale také užívat Debrecénu jako kulturního města s dluholetou historickou tradicí.

Hlavním symbolem města je kalvinistickým chrám postavený v klasickém stylu. Kostel má kapcitu až tři tisíce lidí a tím se řadí na první místo ve velikosti stavby tohoto druhu. Na jaře se v Debrecénu koná Debrecénský jarní festival, Festival poezie, jsou zde Debrecínské letní slavnosti, Karneval vína a květinové slavnosti nebo Tradiční pivní slavnosti. 

Puszta

Třicetsedm kilometrů vzdálená "hortobáďská csárda", národní park, kde můžete vidět jedinečnou floru a faunu. Jedná se o kraj kočovných pastevců. Je to chráněné území Maďarska, pokud chcete pokračovat v lenošení, určitě můžete využít vyhlídkové jízdy na povoze. 

V okolí je spousta dalších míst, které stojí za to vidět, dokonce se můžete zastavit v nedalekém Rumunsku a nebo využít zastávky v Budapešti , kterou určitě  budete projíždět při cestě.

Termín:
Délka:
Doprava: Vlastní doprava
Typ stravy: snídaně
Typ zájezdu: Wellness
Cena od:
1 699 Kč


Cena zahrnuje:
  • ubytování se snídaní, neomezený vstup na wellness a fitness zónu
Cena nezahrnuje:
  • cestovní pojištění, pobytová taxa (1,3 EUR/osoba/noc)