Celldömölk, JUFA Vulkan Thermen-Resort**** propojený s vulkanickými termálními lázněmi a polopenzí

Nový čtyřhvězdičkový hotel JUFA Vulkan Thermen Resort je propojen s termálními lázněmi Vulkan. 

Vulkanické léčivé a zážitkové lázně se rozprostírají na ploše 1 600 m², v překrásném prostředí 5 milionů let starého vulkanického vrchu Ság, v údolí Sághegy. Leží ve městě Celldömölk pár kilometrů od Sárváru

Hotelové pokoje jsou zařízené soc. zařízením, TV, fénem, trezorem, balkonem nebo terasou. Nabízí se dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. Internetové připojení na pokoji.

Stravování je formou bufetové polopenze, hotelová restaurace nabízí to nejlepší z tradičních maďarských specialit i mezinárodní kuchyně.

Hoteloví hosté využívají termální lázně (Termální lázně Vulkan) o vodní ploše 1600 m² (krytý 25 m dlouhý plavecký bazén 25-27 °C, krytý výukový bazén 30 °C, ochlazovací bazén u sauny 10-12 °C, krytý termální léčivý bazén 33-34 °C, kombinovaný krytý a otevřený sedací bazén s léčivou vodou 36-37 °C, venkovní dětský bazén se skluzavkou 30-32 °C - letní provoz, dětský bazén na hraní 28-30 ºC - letní provoz, zážitkový bazén s rozlohou 560 m² - letní provoz, lehátka za poplatek). Sauna, parní kabina, relaxační prostory, kadeřnictví, manikúra, pedikúra, kosmetika, solárium, léčebné procedury a wellness masáže, aerobic, půjčovna kol. Hřiště na plážový volejbal a házenou, hřiště na míčové sporty.

  • Speciální akce (např. 6=7, 3=4 apod.) jsou množstevně omezeny.
  • V případě pobytu během státních svátků se ceny mohou lišit.
  • Pro skupiny Vám rádi připravíme individuální nabídku.

Více informací na telefonu nebo e-mailu CK Metal.

Dětské ceny a příplatky:

SEZÓNA v termínu  10. 5. 2018 - 23. 12. 2018:

  • dítě 6 - 15,99let - 1.090 Kč / noc
  • přistýlka 16 let a starší - 1.590 Kč / noc

Příplatek za psa 290 Kč/ noc

 

Zámek Fertőd
Zajímavým cílem rodinného výletu může být největší maďarský zámek Fertőd. Krásná barokní budova z roku 1770, které se přezdívá „maďarský Versailles“, byla domovem slavného knížete Esterházyho i věhlasného hudebního skladatele Josepha Haydna, jenž mnoho let dirigoval místní orchestr. Dnes je na zámku veřejnosti přístupné muzeum.


Hrad Sümeg
Chcete-li se podívat na jeden z největších, nejkrásnějších a nejzachovalejších hradů v Maďarsku, zastavte se v Sümegu. Hrad je navíc dětským rájem, skoro všechno si lze osahat, malí hosté si mohou vlézt do klece na čarodějnice, vyzkoušet si psaní skutečným husím brkem nebo si prohlédnout a pohladit živá zvířata na statku.


Sárvár
V Maďarsku naleznete mnoho lázeňských měst a každé má své osobité kouzlo. V Sárváru kromě známých termálů nejvíce zaujme Nádasdyho hrad s muzeem či místní rozsáhlé arboretum. Ačkoli městečko není velké, nudit se tam určitě nebudete. Můžete třeba zajít do jedné z místních restaurací a okusit tradiční maďarskou kuchyni.
 

Tomáš V.:
„Celkem pohodové místo, kde není v žádnou dobu moc lidí. Platit se dá kartou i ve stánku s občerstvením uvnitř. Je tu bazén na plavání, bazén pro děti a tři teplé bazény pro dospělé (vnitřní a venkovní).“

3.5.2018

Eva H.:
„Strava skvělá. Termální voda i bazény moc pěkné. Všude čisto a pořádek.“

7.4.2018

Milena K.:
„Patříme mezi náročnější návštěvníky maďarských lázní a vždy si kvůli svému pohodlí vybíráme takové lázně, abychom měli z hotelu možnost přejít samostatnou spojovací chodbou rovnou v županu do lázní a nemuseli jsme se někde v kabinkách v lázních převlékat. Toto hotel Jufa splňuje. Je to menší zařízení s cca 40 pokoji, takže žádný velký šrumec, vše je v klidu a pohodě. Jsme starší důchodci, kterým se blíží 70, proto oceňujeme, že hotel je pouze do dvou pater a má i výtah, který bezproblémově funguje.“

10.6.2018
 

Načítám varianty