Užijte si dovolenou v lázeňském městě Bük v krásném rodinném penzionu!

Užijte si dovolenou v lázeňském městě Bük. Menší aparthotel hotel, který se nachází jen 3 minuty jízdy autem od známých lázní Bükfürdo. Součástí balíčku, který Vám nabízíme je ubytování s polopenzí (bufetová snídaně a oběd nebo večeře A´la carte), vstup pro dvě osoby do jacuzzi na 1 hodinu v soukromé oddělené místnosti, infrasauna, zapůjčení kola, hlídané parkoviště a internet na pokoji.

V případě, že Vám bude wellness v našem hotelu málo, můžete se přemýstit do již zmiňovaných lázní, Díky obsahu15.000 mg/l minerálních látek, byla voda ve městě Bük prohlášena za léčivou, a později také výstavbou krytých lázní a jejich dalším rozvojem se Bükfürdő postupně stalo známým lázeňským a léčebným místem po celé Evropě. Centrum Bükfürdő je opravdovým rájem pro ty, kteří se chtějí léčit, odpočívat, relaxovat, koupat. Lázeňský komplex na ploše 14 hektarů, lázeňský komplex tvoří 34 bazénů s rozlohou více než pět tisíc metrů čtverečních vodní plochy, pro návštěvníky jsou k dispozici léčivé lázně, koupaliště a zážitkové lázně, moderní Svět sauny a Wellness Centrum, uznávané léčebné oddělení a kemp. Vstupné do tohoto zařízení není zahrnuto v ceně. Celodenní vstupné do Zóny I je cca 240 Kč. 

Aparthotel Bajor Panzió *** je menší rodinný hotýlek, který se nachází jen 3 minuty jízdy autem od známých lázní Bükfürdo, kde si můžete užívat ničím nerušený wellness pobyt. 

V Bajor Panzió si dokonce můžete objednávat pokrmy v restauraci v češtině, jídelní lístky jsou v českém jazyce taky napsány. 

Pokoje jsou standartně vybaveny a mají vlastní sociální zařízení, jsou velmi pohodlné a svojimi barvami navozuje velmi klidnou atmosféru. 

Hotelová restaurace je v oblasti proslulá svoují kvalitou, můžete si zapůjčit gril a nebo Vám hotelový personál pomůže uspořádat rodinné či firemní oslavy. 

 

Městečko Bük s lázeňskou čtvrtí Bükfürdő leží na severozápadě Maďarska v těsné blízkosti hranic s Rakouskem. Za návštěvu stojí okolí zámku Szapáry a římsko-katolického kostela sv. Klimenta ze 13. století. Světská památkově chráněná budova zámku stojí na místě bývalého opevněného dvora rodu Büky, kterou v roce 1696 přestavěli na barokní rezidenci. Interiéry nejsou přístupné pro  veřejnost.

Kromě procházek v samotném lázeňském městečku se vydejte na obhlídku tří okolních městeček - Šoproň, Koszeg a Sombathely.

Město Šoproň

Tady můžete navštívit řadu muzeí, prohlédnout si pozoruhodné interiéry historických domů, kostelů a klášterů.

Město Koszeg

Symbolem a dominantou města je jeho hrad, který hrál významnou roli při středověkých bojích s Osmany. Ve městě se nachází i jedno z nejmalebnějších náměstí v Maďarsku. Pokud rádi mlsáte, určitě se podívejte na expozici do Muzea marcipánu.

Město Sombathely 

V minulosti tudy procházela Jantarová stezka. Ale v dnešní architektuře města očekávejte spíše barokní památky - trojlodní katedrála Templom tér a františkánský kostel. Nedaleko města se dochovaly i zbytky antických památek. Za návštěvu stojí Kámonské arboretum, které je největší v celém Maďarsku. Nabízí asi 3000 druhů listnatých i jehličnatých stromů. Kvetou tady dokonce rododendrony.

Za sportem i hudbou

V okolí Büku si přijdete i na sportovní a kulturní vyžití. Ve městě je zbudované golfové hřiště s 18 jamkami. Časté jsou tady i hudební večery pod širým nebem s bohatým programem a množstvím vystupujících skupin a interpretů.

Termín:
Délka:
Doprava: Vlastní doprava
Typ stravy: polopenze
Typ zájezdu: Wellness
Cena od:
999 Kč


Cena zahrnuje:
  • ubytování a polopenze, slevová karta na wellness v rámci hotelu (jacuzzi, masáže a obličejová léčba), jacuzzi na 1 hodinu pro 2 osoby v soukromé oddělené místnosti, infrasauna, půjčení kola, hlídané parkoviště s videokamerami, internet na pokoji.
Cena nezahrnuje:
  • cestovní pojištění, vstup do lázní Bükfürdo, pobytová taxa