Bük, Hunguest Hotel Répce Gold**** s polopenzí a přímým vstupem chodbou do termálních lázní Bük

Hunguest Hotel Répce GOLD **** stojí v lázeňském městě Bük (Praha 432 km Brno 245 km), na úpatí rakouských Alp a nabízí svým hostům nadstandardní ubytování a služby. Toužíte po pohodlí a relaxaci? Vydejte se právě sem.

Nyní nabízíme i vánoční a silvestrovské pobyty se slavnostním galavečerem. 

Čtyřhvězdičkový Répce GOLD je jedním z nejoblíbenějších maďarských hotelů. Hotel je propojen vyhřívaným koridorem s budovou termálních lázní. Lázně Bük patří k nejlepším a nejnavštěvovanějším lázním Evropy.

Čeká vás ubytování v nekuřáckých pokojích se sprchou nebo vanou, většina pokojů má také balkón.

Po celou dobu pobytu si vychutnáte snídaně a večeře formou bufetu. V hotelové restauraci se zaměřují na maďarskou i mezinárodní kuchyni, vybere si tedy opravdu každý.

Velkou předností hotelu je chodba, která jej přímo propojuje s termálními lázněmi Bük. Můžete se proto už na pokoji obléct do županu a vyrazit si užívat léčivou vodu a osvěžující procedury. V ceně balíčku máte vstup do první ze tří zón lázní.

Areál lázní nabízí:
• celkem 33 bazénů o ploše přes 5 200 m²,
• léčivou termální vodu o teplotě 32 - 38 °C,
• dětský bazén, brouzdaliště a bazén s atrakcemi,
• saunový svět s parní lázní, infra, finskou, aromatickou i venkovní saunou,
• léčivé procedury jako hydroterapie, elektroterapie, kyslíková terapie apod.

  • V případě pobytu během státních svátků se ceny mohou lišit.
  • Pro skupiny Vám rádi připravíme individuální nabídku.

Více informací na telefonu nebo e-mailu CK Metal.

Dětské ceny:

SEZÓNA v termínu 1. 1. 2018 - 20. 12. 2018:

  • dítě: 3 - 5,99let - 550 Kč / noc
  • dítě: 6 - 11,99 let - 990 Kč / noc
  • 12let a starší 1290 Kč / noc

Městečko Bük s lázeňskou čtvrtí Bükfürdő leží na severozápadě Maďarska v těsné blízkosti hranic s Rakouskem. Za návštěvu stojí okolí zámku Szapáry a římsko-katolického kostela sv. Klimenta ze 13. století. Světská památkově chráněná budova zámku stojí na místě bývalého opevněného dvora rodu Büky, kterou v roce 1696 přestavěli na barokní rezidenci. Interiéry nejsou přístupné pro  veřejnost.

Kromě procházek v samotném lázeňském městečku se vydejte na obhlídku tří okolních městeček - Šoproň, Koszeg a Sombathely.

Město Šoproň

Tady můžete navštívit řadu muzeí, prohlédnout si pozoruhodné interiéry historických domů, kostelů a klášterů.

Město Koszeg

Symbolem a dominantou města je jeho hrad, který hrál významnou roli při středověkých bojích s Osmany. Ve městě se nachází i jedno z nejmalebnějších náměstí v Maďarsku. Pokud rádi mlsáte, určitě se podívejte na expozici do Muzea marcipánu.

Město Sombathely 

V minulosti tudy procházela Jantarová stezka. Ale v dnešní architektuře města očekávejte spíše barokní památky - trojlodní katedrála Templom tér a františkánský kostel. Nedaleko města se dochovaly i zbytky antických památek. Za návštěvu stojí Kámonské arboretum, které je největší v celém Maďarsku. Nabízí asi 3000 druhů listnatých i jehličnatých stromů. Kvetou tady dokonce rododendrony.

Za sportem i hudbou

V okolí Büku si přijdete i na sportovní a kulturní vyžití. Ve městě je zbudované golfové hřiště s 18 jamkami. Časté jsou tady i hudební večery pod širým nebem s bohatým programem a množstvím vystupujících skupin a interpretů.

Pavel Š.

Velmi dobré, veškeré služby v hotelu na slušné úrovni. Mohu jen doporučit. Přívětivý personál, jak v lázních, tak v restauracích, které jsme navštívili. Zejména maďarská kuchyně nás velmi oslovila.

5. únor 2018

Anonymní

V hotelu Repce gold jsme se výborné zrekreovali. Nic nemělo chybu počínaje velmi ochotnym personálem hotelu az po úrovni ubytování a možnostmi relaxu v termální vodě i v přilehlých bazénech. TV a Wi-Fi. I čistotou okolní krajiny.

1. květen 2017

Lenka B.

I v letním plně obsazeném hotelu vše fungovalo bez problémů, oceňuji stále výborný stav úrovně ubytování, wellness centra, chod restaurace nápor hostů zvládal, není co vytknout. Opět se zde ráda vrátím.

3. srpen 2016

Načítám varianty