Bükfürdő, Hunguest Hotel Répce*** v komplexu lázní Buk s wellness a polopenzí

Hunguest Hotel Répce *** najdete v klidném prostředí města Bükfürdő, v severní části oblasti země, 47 km od Šoproně a 220 km daleko od Budapešti. Hned vedle lázní Bük, se kterými je hotel přímo propojen vyhřívanou chodbou. Ubytování poskytuje v komfortních pokojích, které jsou vybaveny dle 3* standardu.

Nyní vám také nabízíme vánoční a silvestrovské pobyty se slavnostním galavečer se živou hudbou, kde můžete společně přivítat Nový rok. O půlnoci na vás kromě přípitku bude čekat i bohaté občerstvení. 

Hotel z prestižního řetězce Hunguest Hotels je velice oblíbený u českých zákazníků, mnoho informací dostanete v hotelu v češtině. Pokoje s možností 1-2 přistýlek s koupelnou se sprchou a WC, mini barem, TV.

Polopenze - snídaně a večeře formou bohatého bufetu sestaveného ze sezonních a regionálních produktů s důrazem na zdravou výživu. Na vyžádání možnost dietní stravy - bezlepková, bezlaktózová, diabetes apod. V hotelové restauraci okusíte maďarské speciality. K dispozici je bar na osvěžení během dne. V hotelovém wellness centru pak najdete vnitřní plavecký bazén (23 – 25 °C), vířivka, perličková koupel, sauna, solárium i masážní centrum, kde si můžete dopřát různé procedury.

Lázně Bük patří k celosvětově známým lázním a jsou druhé největší v Maďarsku. Najdete zde nespočet plaveckých a zážitkových bazénů a nechybí ani saunový svět a prostory pro relaxaci. V ceně balíčku máte vstup do I. zóny lázní s bazény a léčivou vodou. Můžete si však připlatit i vstup do zážitkových lázní a saunového světa, dohromady za cca 4300 HUF (370 Kč).

  • Areál lázní se rozprostírá na 14 ha a rozloha bazénů přesahuje 5 200 m².
  • V bazénech je léčivá termální voda o teplotě 32 - 38 °C.
  • Vnitřní a vnější bazénový lázeňský komplex má dohromady 33 bazénů.
  • Nechybí dětský bazén, brouzdaliště, bazén s atrakcemi a termální bazény.
  • Ve Světě saun najdete **tepidárium, parní lázně, infra a finskou saunu, aromatickou i venkovní saunu.
  • Dopřejte si lázeňské služby - lékařské vyšetření, hydroterapii, elektroterapii, fyzikální a kyslíkovou terapii.

Termální voda je vhodná například při léčbě poruch pohybového ústrojí a nemocí páteře. Využívá se také jako poúrazová terapie a jako pitná kúra je doporučována v případech překyselení žaludku a zažívacích potížích.

•    V případě pobytu během státních svátků se ceny mohou lišit
•    Pro skupiny Vám rádi připravíme individuální nabídku.


 Více informací na telefonu nebo e-mailu CK Metal.

Dětské ceny:
V sezoně od 04.05. 2018 - 20.12.2018:
•    0 - 2,99 let - zdarma
•    3 - 5,99 let - 490 Kč/noc
•    6 – 11,99 let - 790 Kč/noc
•    12 let a více – 990 Kč/noc

Městečko Bük s lázeňskou čtvrtí Bükfürdő leží na severozápadě Maďarska v těsné blízkosti hranic s Rakouskem. Za návštěvu stojí okolí zámku Szapáry a římsko-katolického kostela sv. Klimenta ze 13. století. Světská památkově chráněná budova zámku stojí na místě bývalého opevněného dvora rodu Büky, kterou v roce 1696 přestavěli na barokní rezidenci. Interiéry nejsou přístupné pro  veřejnost.

Kromě procházek v samotném lázeňském městečku se vydejte na obhlídku tří okolních městeček - Šoproň, Koszeg a Sombathely.

Město Šoproň

Tady můžete navštívit řadu muzeí, prohlédnout si pozoruhodné interiéry historických domů, kostelů a klášterů.

Město Koszeg

Symbolem a dominantou města je jeho hrad, který hrál významnou roli při středověkých bojích s Osmany. Ve městě se nachází i jedno z nejmalebnějších náměstí v Maďarsku. Pokud rádi mlsáte, určitě se podívejte na expozici do Muzea marcipánu.

Město Sombathely 

V minulosti tudy procházela Jantarová stezka. Ale v dnešní architektuře města očekávejte spíše barokní památky - trojlodní katedrála Templom tér a františkánský kostel. Nedaleko města se dochovaly i zbytky antických památek. Za návštěvu stojí Kámonské arboretum, které je největší v celém Maďarsku. Nabízí asi 3000 druhů listnatých i jehličnatých stromů. Kvetou tady dokonce rododendrony.

Za sportem i hudbou

V okolí Büku si přijdete i na sportovní a kulturní vyžití. Ve městě je zbudované golfové hřiště s 18 jamkami. Časté jsou tady i hudební večery pod širým nebem s bohatým programem a množstvím vystupujících skupin a interpretů.

Martin S.
„Obsluha hotelu byla velmi příjemná. V ceně jsme měli zahrnutou snídani a večeři, jídlo bylo velmi dobré, velký výběr. Příjemné bylo hlavně propojení s lázeňským komplexem, hotelová wellness zóna je také pěkná.“


3. března 2018


Blanka N.
„Snídaně i večeře chutné, k dispozici byl velký výběr. Postele výborné, vysoké, takže se z nich dobře vstávalo. Se vším velká spokojenost! Personál se tentokrát dokonce snažil mluvit česky."


10. února 2018


Ivan R.
„Výborná pestrá strava, profesionální personál, čistota, skvělé vlastní wellnes, krytá chodba přímo do lázní. Již roky perfektní hotel. Vždy jsme tu spokojeni.“


20. ledna 2018

Načítám varianty