Bük, Hotel Piroska **** s vlastním wellness, polopenzí a vstupenkou do lázní Bük

Čtyřhvězdičkový hotel Piroska se nachází v srdci města Bük (Praha: 432 km Brno: 245 km) , čímž se hostům otevírá možnost zapojit se do místního kulturního života, ale zároveň se i pohodlně dostat do léčebných a zážitkových lázní Bük.

Nyní nabízíme také vánoční a silvestrovské pobyty s bohatým programem. Během vánočního pobytu se můžete těšit na animační program pro děti i dospělé se zimními procházkami s průvodci a další. Při silvestrovském pobytu na vás bude čekat slavnostní večer plný živé hudby a tance. Večer zahájíte drinkem před večeří. V půlnoci se můžete těšit nejen na přípitek, ale také na bohaté občerstvení. Vánoční a silvestrovské pobyty nezahrnují vstupenku do lázní Buk. Neomezeně však můžete využít plně vybaveného wellness centra v hotelu. 

Můžete si udělat klidnou procházku, kterou se do lázní dostanete asi za 20 minut, nebo využít možnost bezplatného odvozu hotelovým autobusem, který zajišťuje přístup během celého dne.

Všechny dvoulůžkové pokoje jsou vybavené sociálním zařízením, trezorem, ledničkou, TV, fénem a připojením k internetu. Hotel Piroska **** získal na portále Booking.com velmi dobré hodnocení 8,1 z 10.

O vaši spokojenost v hotelové restauraci se postará milá obsluha, která vám nabídne jak výborná jídla, tak dobrou aromatickou kávu. Pochutnat si budete moci na typických maďarských i mezinárodních specialitách i na gastronomických unikátech, které dodávají místní výrobci a pěstitelé. Restaurace je otevřena každý den od 11:00 do 22:00 hodin. Rádi vám zde také připraví jídla dle speciálních diet a požadavků - bezlepková, bezlaktózová a další.
V hotelu najdete také dva bary, kde si můžete vychutnat třeba dobrý drink. Jeden se nachází v Lobby a očekává své návštěvníky každý den v době od 10:00 do 24:00 hodin. Další najdete přímo ve Wellness a můžete si zde dopřát občerstvující nápoje, nanuky i alkoholické nápoje.

Odpočiňte si v zážitkových lázních, kde najdete bazén s různými tryskami, které promasírují vaše unavená záda. Hotelové wellness vystavěné podle zásad Feng Shui nabízí: vnitřní termální bazén (32 - 34°C), venkovní plavecký bazén, dětský bazén s atrakcemi, saunový svět, tepidarium, velké množství masáží a jiných procedur k dokoupení. V hotelu jsou k dispozici lékaři, kteří Vám rádi pomohou s výběrem. Účast na sportovních a animačních programech je pro hosty hotelu zdarma. Pobyt je navíc vhodný i pro rodiny s dětmi - najdete zde totiž dětský bazének s rodinným relaxačním prostorem s hračkami, dětskou postýlkou a místností pro přebalování.

Lázně Bük patří k celosvětově známým lázním a jsou druhé největší v Maďarsku. Těšte se zde na nespočet plaveckých a zážitkových bazénů, nechybí ani saunový svět. Příjemnou regeneraci vašeho těla zajišťuje léčivá termální voda o teplotě kolem 40 °C.

V hotelu myslí na pohodlí svých hostů, a proto můžete využít zdarma pravidelného odvozu z a do lázní. Celodenní vstupné je 2 600 HUF (cca 240 Kč), dětská celodenní vstupenka vyjde na 1 400 HUF (cca 120 Kč).
 

  • V případě pobytu během státních svátků se ceny mohou lišit.
  • Pro skupiny Vám rádi připravíme individuální nabídku.

Více informací na telefonu nebo e-mailu CK Metal.

tské ceny:

SEZÓNA v termínu 3. 1. 2018 - 23. 12. 2018:

  • 5 - 11,99 let - 590 Kč/noc
  • 12 – 17,99 let - 890 Kč/noc

Městečko Bük s lázeňskou čtvrtí Bükfürdő leží na severozápadě Maďarska v těsné blízkosti hranic s Rakouskem. Za návštěvu stojí okolí zámku Szapáry a římsko-katolického kostela sv. Klimenta ze 13. století. Světská památkově chráněná budova zámku stojí na místě bývalého opevněného dvora rodu Büky, kterou v roce 1696 přestavěli na barokní rezidenci. Interiéry nejsou přístupné pro  veřejnost.

Kromě procházek v samotném lázeňském městečku se vydejte na obhlídku tří okolních městeček - Šoproň, Koszeg a Sombathely.

Město Šoproň

Tady můžete navštívit řadu muzeí, prohlédnout si pozoruhodné interiéry historických domů, kostelů a klášterů.

Město Koszeg

Symbolem a dominantou města je jeho hrad, který hrál významnou roli při středověkých bojích s Osmany. Ve městě se nachází i jedno z nejmalebnějších náměstí v Maďarsku. Pokud rádi mlsáte, určitě se podívejte na expozici do Muzea marcipánu.

Město Sombathely 

V minulosti tudy procházela Jantarová stezka. Ale v dnešní architektuře města očekávejte spíše barokní památky - trojlodní katedrála Templom tér a františkánský kostel. Nedaleko města se dochovaly i zbytky antických památek. Za návštěvu stojí Kámonské arboretum, které je největší v celém Maďarsku. Nabízí asi 3000 druhů listnatých i jehličnatých stromů. Kvetou tady dokonce rododendrony.

Za sportem i hudbou

V okolí Büku si přijdete i na sportovní a kulturní vyžití. Ve městě je zbudované golfové hřiště s 18 jamkami. Časté jsou tady i hudební večery pod širým nebem s bohatým programem a množstvím vystupujících skupin a interpretů.

Martina L.:

Skvělá snídaně. Pohodlná postel. Pěkné wellness. Všude čisto a útulno.

1. prosinec 2017

Josef P.:

Pěkný wellness. Dobré a chutné jídlo. Přijatelný výběr vín. Bufetový prostor byl příliš malý vzhledem k velkému počtu hostů. Poránu během snídaně vznikla tlačenice a fronta na jídlo. To by nemělo u 4* hotelu být.

22. listopad 2017

Daniel Ž.:

Pěkný hotel s vlastním wellness, které je sice menší, ale naprosto dostačující a příjemně se tam relaxuje. Samozřejmostí je možnost zapůjčit si župany. Personál je usměvavý a ochotný. Snídaně i večeře vynikající.

21. listopad 2017

Načítám varianty