Bük, Caramell Premium Resort**** s polopenzí a wellness o rozloze 2000 m² v orientálním stylu

Nádherný hotel Caramell **** v orientálním stylu v maďarském Büku s polopenzí a exkluzivním wellness o rozloze 2000 m² se saunovým světem i bazény. Tak neváhejte a nechte se hýčkat v luxusním prostředí hotelu.


Caramell Premium Resort **** najdete v oblíbeném lázeňském městečku Bük. Pokoje hotelu svým vybavením odpovídají 4* standardu služeb a uplatňují se v nich principy asijské architektury. Pokoje jsou klimatizované a mají vlastní sociální zařízení se sprchou a fénem, TV, telefonem, trezorem, minibarem a balkonem.

V rámci polopenze vás v hotelové restauraci čekají přímo gurmánské zážitky. Kromě tradičních maďarských specialit můžete ochutnat jídla téměř ze všech koutů světa. Šéfkuchař si potrpí na kvalitní a čerstvé suroviny. Lze objednat i vegetariánskou stravu.
V restauraci každý týden hraje živá hudba, která tak ještě víc okoření vaše jedinečné zážitky. V hotelové cukrárně navíc máte možnost ochutnat i pravou domácí zmrzlinu.

Součástí hotelu je krásné wellness centrum, které vám vyrazí dech svou velkolepostí. Tento exkluzivní svět wellness má rozlohu 2 000 m² a zahrnuje vnitřní bazén (200 m²), dětský bazének s relaxačním prostorem pro celou rodinu, wellness bar, relaxační zónu a saunu. Navíc jde zde pro vás i Sauna World, který se pyšní Kneippovým chodníkem, solnou jeskyní, bylinnou, aroma, finskou i infračervenou saunou.

Odpočiňte si a nechte myšlenky jen tak plynout. V hotelu se nachází tzv. "silent zone", ostrov pokoje a klidu pro dospělé (osoby od 16 let). Žádný křik, hluk a povinnosti - zde hodíte všechny starosti za hlavu.
 

  • V případě pobytu během státních svátků se ceny mohou lišit.
  • Pro skupiny Vám rádi připravíme individuální nabídku.

Více informací na telefonu nebo e-mailu CK Metal.

Dětské ceny:
V termínu: 1. 1. 2018 - 29. 12. 2018 - děti 3 - 5,99let - 490 Kč / noc, děti 6 - 15,99 let - 990 Kč / noc.

Příplatky:

U vybraných termínů je v případě pobytu během víkendových dnů účtován příplatek 700Kč/pobyt.

 

Csepreg
Ideálním spojením klidného přírodního prostředí a kulturně bohatého života je městečko Csepreg nedaleko Büku. Malebný pohled na jezero pod kopcem Bene si nejlépe vychutnáte po několika deci vynikajícího maďarského vína vypitého v místních vinných sklípcích. Projít se také můžete po zdejším úseku známé poutnické Mariánské cesty.


Park Napsugár
V tomto jedinečném zábavním centru si přijdou na své děti i dospělí. Zatímco vy si zde můžete zahrát bowling a dát si do těla ve fitness či na squashi, pro vaše děti je připravená obrovská herna plná prolézaček, skluzavek a dalších lákadel. Park Napsugár je tedy ideálním místem, kam vyrazit s celou rodinou a užít si den plný pohybu.


Bük
Když se řekne Bük, obvykle se každému vybaví termální lázně. I mimo tuto hlavní turistickou atrakci jde však o město přímo tepající životem. Historie města sahá až do 13. století, z čehož vyplývá přítomnost mnoha zajímavých památek a také zdejší příjemná atmosféra. Maďarské speciality v místních restauracích jsou jejím příjemným doplněním.
 

Věra T.:

Vynikající ubytování v blízkosti termálních lázní, parkování hned u hotelu, personál vstřícný, bohužel jediným jazykem na domluvu je maďarština a němčina-angličtina není preferovaná. Welnes je úžasné, ubytování a jídlo také. Byli jsme velice mile překvapení nabízenými službami hotelu. Procedury a masáže jsou na profesionální úrovni. Jediné co se nám nelíbilo, že by mohl být kvalitnější úklid pokoje.

20.11.2017

Eliška S.:

Apartmán Premium výborný, vše nové, chybělo jen příslušenství na přípravu kávy nebo čaje v kuchyňce. Prostorný a dobře vybavený dětský koutek. Jedna wellness zóna jen pro starší 16 let a druhá i pro děti. Navíc perfektní saunový svět, kde probíhá několikrát za den saunový rituál na nějaké téma. Personál milý a ochotný. V restauraci u večeře živá hudba, klavír a housle. Jídlo celkem dobré, ale výběr by mohl být větší. Večeře hodně smažených jídel a těžko se vybíralo něco pro děti. Jinak pokud najedete primárně za jídlem, mohu hotel jen doporučit.

15.2.2017

Eva K.:

Hotel je umístěn na polovině cesty mezi městečkem a lázněmi. Jezdí zde zdarma vláček do lázní. Pokoje jsou vybaveny vším, co je potřeba a prostorné. Polopenze v restauraci je výborná a velmi pestrá. V nákupním středisku kousek od hotelu mají v kavárně velmi dobré a celkem levné víno.

4.4.2017

Načítám varianty