Bük, Greenfield Hotel golf & Spa**** s all inclusive a neomezeným wellness

Wellness a golfový resort leží v srdci západního maďarského termálního regionu známého pro své horké prameny.  Konkrétně v klidné části města Bük (Praha 432 km Brno 245 km), asi 400m od termálních lázní Bükfürdo. Hotel je obklopen parkem o rozloze 1 000 000 m2 se 7 jezery a 3 km stezek. V parku žije na 100 druhů ptáků. Prostorné pokoje poskytují perfektní pohodlí doprovázené velkou terasou, moderní restaurací s nabídkou soft all inclusive, wellness centrem a osmnácti jamkovým golfovým hřištěm.

Nyní také nabízíme vánoční a silvestrovské pobyty plné odpočinku a zábavy. Během vánočního pobytu se můžete těšiit nejen na bohatyý program pro děti i dospělé, ale především na slavnostní večeři s živou hudbou. Při silvestrovském pobytu na vás bude také čekat slavnostní galavečer, při kterém přivítáte příchod nového roku. Oslavy začnou už 30. prosince živou hudbou a tanečními vystoupeními. V oslavách se bude pokračovat i 31. prosince. Večer odstartujete elegantní slavnostní večeří. Pokračovat se bude třeba při tanci nebo tombole. Po celý večer vám navíc bude hrát provotřídní živá hudba. 

V nabídce 2lůžkové pokoje Standart bez možnosti přistýlky, bez balkonu nebo 2lůžkové pokoje Classic s balkonem a přistýlkou, na které je možné ubytovat až 2 děti do 9 let, příp. jedno dítě na 9 let nebo dosp.os. Každý pokoj je vybavený vlastním sociálním zařízením, TV a přístupem na internet.

Stravování v den příjezdu se začíná odpolední kávou, čajem a koláčem, v den odjezdu je poslední jídlo oběd. All Inclusive: - uvítací drink - bohatá snídaně - volná konzumace minerální vody, nealko, kávy a čaje během dne. - oběd formou bufetu - na výběr ze 2 druhů polévky, 2 hlavních chodů, salátový bufet, dezert nebo balíček pro golfisty - káva a zákusek odpoledne - výtečná večeře formou bufetu- na výběr ze 2 druhů polévky, 5 hlavních chodů, sýrový a salátový bufet - volná konzumace piva a vína během večeře a v piano baru do 22 hod.

Hotelové wellness o rozloze až 3500m2. 7 bazénu, 700 m2 vodní plochy, Saunový svět (1000 m2). V léčebném a kosmetickém centru nabízeno přes 80 lékařských, kosmetických a ,,rozmazlovacích,, procedur. Wellness mimo jiné nabízí whirlpool, sportovní bazén, dětský bazén, finskou saunu, bio saunu, infra saunu, solnou jeskyni, bylinkovou komoru, turecké lázně, tepidarium, neomezené využívání fitness studia, volná účast na fitness a sportovních programech a další.

  • Speciální akce (např. 6=7, 3=4 apod.) jsou množstevně omezeny.
  • V případě pobytu během státních svátků se ceny mohou lišit.
  • Pro skupiny Vám rádi připravíme individuální nabídku.

Více informací na telefonu nebo e-mailu CK Metal.

Dětské ceny:

  • V případě 2 dětí do 8,99let -> pokoj CLASSIC za příplatek a obě děti zcela ZDARMA.
  • V případě 2 dětí, kdy je jedno nebo obě děti ve věku: 9 - 13,99let -> pokoj SUITE.
  • V případě 1 dítěte -> pokoj CLASSIC, kdy ceny jsou následující: 0 - 8,99let - ZDARMA, 9 - 13,99let - 4 noci: 3.990 Kč, 5 nocí: 4.990 Kč, 14let a starší - 4 noci: 7.990 Kč, 5 nocí: 9.990 Kč

Městečko Bük s lázeňskou čtvrtí Bükfürdő leží na severozápadě Maďarska v těsné blízkosti hranic s Rakouskem. Za návštěvu stojí okolí zámku Szapáry a římsko-katolického kostela sv. Klimenta ze 13. století. Světská památkově chráněná budova zámku stojí na místě bývalého opevněného dvora rodu Büky, kterou v roce 1696 přestavěli na barokní rezidenci. Interiéry nejsou přístupné pro  veřejnost.

Kromě procházek v samotném lázeňském městečku se vydejte na obhlídku tří okolních městeček - Šoproň, Koszeg a Sombathely.

Město Šoproň

Tady můžete navštívit řadu muzeí, prohlédnout si pozoruhodné interiéry historických domů, kostelů a klášterů.

Město Koszeg

Symbolem a dominantou města je jeho hrad, který hrál významnou roli při středověkých bojích s Osmany. Ve městě se nachází i jedno z nejmalebnějších náměstí v Maďarsku. Pokud rádi mlsáte, určitě se podívejte na expozici do Muzea marcipánu.

Město Sombathely 

V minulosti tudy procházela Jantarová stezka. Ale v dnešní architektuře města očekávejte spíše barokní památky - trojlodní katedrála Templom tér a františkánský kostel. Nedaleko města se dochovaly i zbytky antických památek. Za návštěvu stojí Kámonské arboretum, které je největší v celém Maďarsku. Nabízí asi 3000 druhů listnatých i jehličnatých stromů. Kvetou tady dokonce rododendrony.

Za sportem i hudbou

V okolí Büku si přijdete i na sportovní a kulturní vyžití. Ve městě je zbudované golfové hřiště s 18 jamkami. Časté jsou tady i hudební večery pod širým nebem s bohatým programem a množstvím vystupujících skupin a interpretů.

Jaroslav Z.:

Velmi dobrá kuchyně, kvalita pokoje naprosto v pořádku. Hezké prostředí. Kvalita za rozumnou cenu. Chladná voda ve venkovním bazenu. Tvořící se fronty u jídla v exponovaných časech.

16. listopad 2017

Marek O.:

Hezké a prostorné ubytování. Nadherny bazenovy komplex. Stravování postrádá větší pestrost, jinak dobré.

10. listopad 2017

Yvona M.:

Dobré jídlo, výborné zákusky, pěkně vybavený pokoj. Užili jsme si wellness a bazény - je skvělé, že jsou přístupné již od 7 hodin ráno. Je škoda, že na recepci není možné se domluvit česky nebo slovensky - hostů z těchto zemí je zde opravdu hodně.

​​​​​​​8. října 2017

 

Načítám varianty