Danubius Health Spa Resort**** Bük all inclusive

Vyzkoušejte přepychový Danubius Health Spa Resort Bük ****. Tento hotel se nachází v nádherné lokalitě světoznámých lázní Bük (Praha: 432 km Brno: 245 km) a uspokojí touhy i těch nejnáročnějších hostů. Jedná se o nejoblíbenější hotel v Bükfürdu s velkoryse řešeným wellness centrem a stravou All inclusive. Síť hotelů Danubius patří mezi nejluxusnější v celém Maďarsku. Zákazníci si nejvíce chválí ochotný personál a výbornou kuchyni.

Nyní jsme por vás také připravili vánoční a silvestrovské pobyty se slavnostním galavečerem, na kterém můžete oslavit příchod nového roku. 

V hotelu budou hosté ubytování v jednom z 200 klimatizovaných pokojů s balkonem, TV, minibarem, telefonem a vlastním sociálním zařízením s vanou a fénem. Na vyžádání jsou k dispozici bezbariérové pokoje a pokoje s antialergickým vybavením. A aby toho nebylo málo, hotel nezapomněl ani na ty nejmenší. Pro děti jsou zde připraveny programy plné zábavy. Za příplatek je možné zapůjčit i Xbox, Nintendo Wii a další. V případě, že budete potřebovat hlídání, budete mít k dispozici profesionální a zkušený personál, který se o vaše dítko dokonale postará. Hotel potěší milovníky gastronomie. Po celou dobu pobytu se můžete těšit na bohaté all inclusive. V následujících časech si pochutnáte na těchto dobrotách:

  • 07:00 - 10:00 hodin - bohatá snídaně formou bufetu.
  • 10:00 - 12:00 hodin - kontinentální snídaně (jogurty, pečivo, ovoce, káva a čaj).
  • 10:00 - 15:00 hodin - ovoce a bylinkový čaj ve wellness zóně.
  • 12:00 - 14:00 hodin - obědový bufet (polévky, těstoviny, grilovaná jídla, jídla z pánve Wok, zelenina, saláty, palačinky, zákusky, ovoce, zmrzlina, koutek se zdravou výživou, koutek s jídlem pro batolata a děti).
  • 14:00 - 17:30 hodin - odpolední sladké občerstvení (káva, čaj, zákusky, ovoce, zmrzlina).
  • 15:00 - 17:30 hodin - odpolední slané svačinky (pizza, hot dogy, hamburgery).
  • 18:00 - 22:00 hodin- večerní bufet (tématické večery plné předkrmů, sýrů, dezertů).
  • 11:00 - 22:00 hodin - nealkoholické nápoje (minerální voda, čerstvé ovocné a zeleninové šťávy, káva, čaj) a alkoholické nápoje (víno, točené pivo).


Užijte si dovolenou se vším všudy. V ceně pobytu máte neomezený vstup do wellness centra. Hotel má vlastní termální bazén o teplotě 37°C, vnitřní plavecký bazén 26 - 28 °C, venkovní plavecký bazén 25°C, vnitřní a venkovní zážitkový bazén s masážními tryskami(sofa, šachy, a karetní stůl v bazénu) 32 - 36 °C, římské parní lázně, finská sauna, jacuzzi. Nyní nově i bazének a atrakce pro děti. Hosté mohou využívat fitness studio, sportovní animace atd. Za příplatek je možnost dokoupení velkého množství wellness a léčebných procedur.

Ve wellness centru hotelu se nachází stejná léčivá voda, jako je v lázních Bük. Tato voda o teplotě 56 °C tryská z hloubky 1 282 m. Díky vysokému obsahu kyseliny uhličité má celkově osvěžující účinek a povzbuzuje krevní oběh.

Lázně Bük, druhé největší lázně v Maďarsku pouze 800 m (10 minut chůze) od hotelu. Celý areál lázní najdeme na ploše 14 ha a rozloha bazénů pokrývá neuvěřitelných 5 200 m². Celodenní vstupné pro dospělého stojí cca 2 500 HUF (cca 210 Kč).

Okolí hotelu je ideální k procházkám a menším výletům, třeba s nordic walking holemi anebo na kole.

•    V případě pobytu během státních svátků se ceny mohou lišit
•    Pro skupiny Vám rádi připravíme individuální nabídku.


Více informací na telefonu nebo e-mailu CK Metal.


Dětské ceny:
V sezoně od 2.4. 2018 - 20.12.2018:
•    0 - 5,99 let - zdarma
•    6 - 13,99 let - 1290 Kč/noc
•    14 let a více – cena jako u dospělých

 

Bük

Když se řekne Bük, obvykle se každému vybaví termální lázně. I mimo tuto hlavní turistickou atrakci jde však o město přímo tepající životem. Historie města sahá až do 13. století, z čehož vyplývá přítomnost mnoha zajímavých památek a také zdejší příjemná atmosféra. Maďarské speciality v místních restauracích jsou jejím příjemným doplněním.

Křišťálová věž

Pozoruhodná šplhací a dobrodružná dráha uspokojí i ty nejnáročnější výletníky. Pro všechny, kdo touží po aktivním trávení času, se nabízí tento zážitek plný lezení, houpaček, klouzaček a dalších atrakcí. Věž, stojící v lázeňském Büku, je otevřená od dubna do října, umožňuje tak využít hezkého počasí ke skvělé venkovní zábavě.

Köszeg

Klenotnici Maďarska, malebné městečko Köszeg plné gotických, renesančních a barokních budov, naleznete poblíž rakouských hranic. Dochované brány, ochranné valy, bašty a hrad, stejně jako středověká atmosféra kostelů a náměstí či nejrůznější muzea plná zajímavostí činí z tohoto města přitažlivý turistický cíl.
 

Zdena N.
„Všichni v hotelu byli moc přátelští a nápomocní. Jídla bylo hodně a bylo velmi dobrí. Skvělý, velký bazén. Tenhle hotel bych doporučila a určitě do něj zase vrátím!“

22.března 2018


Radka M.
„Příjemný personál, který se dokonce snažil mluvit česky. All inklusive bylo opravdu super, maďarská kuchyně nám moc chutnala.“

13. února 2018


Jan H.
„Chutná a pestrá strava, kvalita termální vody (měněná denně), umístění hotelu v klidném prostředí s příjemnou domácí atmosférou. Ocenili jsme venkovní plavecký bazén v hotelovém parku a parkování u hotelu.“


5. ledna 2018

 

Načítám varianty