Kehida, Wellness hotel Thermal **** s polopenzí a propojeným vstupem do vnitřních i vnějších lázní

Čtyřhvězdičkový Kehida Termál Hotel je součástí hotelového komplexu, který poskytuje volný vstup do lázní Kehida Termál a které jsou s hotelem propojeny. Představuje tak ideální volbu pro lidi, kteří touží po komfortu a pohodlí. Hotel je také oblíbeným cílem pro rodiny s dětmi, kterým hotel i přilehlé lázně nabízí mnohé vyžití. Blízkost hotelu k největšímu středoevropskému jezeru Balaton poskytuje skvělou příležitost k výletu.

Hotel disponuje 42 pokoji - vybírat můžete jak z dvoulůžkových a čtyřlůžkových pokojů, tak z apartmánů. Je zde i možnost samostatného dětského pokoje. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, pohodlným nábytkem, telefonem, minibarem, televizí či WiFi. Koupelny jsou vybaveny buď sprchovým koutem, nebo vanou; fén, osušky nebo župany jsou samozřejmostí.

K nabídce je strava formou polopenze. Součástí komplexu je restaurace, která nese jméno vyhlášeného gurmána Ference Deáka. Může vás zaujmout řadou kulinářských specialit z maďarské kuchyně. V nabídce však nechybí ani mezinárodní či vegetariánská kuchyně.

Léčebné a zážitkové lázně Kehida Termál se pyšní vodní plochou o rozloze 2 400 m² a středozemní atmosférou. 13 bazénů, dlouhé tobogány, vnitřní kamikadze tobogány, divoká řeka, pool bar či bazény s termální léčivou vodou - to vše lázně nabízí. Nechybí ani wellness služby a saunová oáza. Zdejší sirnatá léčivá voda se skvěle hodí k rehabilitaci po úrazech pohybového ústrojí, nervových či kožních chorobách. V okolí bazénů jsou vytvořeny tzv. klidové zóny, kde můžete v pohodlí relaxovat.

  • V případě pobytu během státních svátků se ceny mohou lišit.
  • Pro skupiny Vám rádi připravíme individuální nabídku.

Více informací na telefonu nebo e-mailu CK Metal.

Dětské ceny :

SEZÓNA A v termínu 31. 5. 2018 - 15. 6. 2018 a  1. 9. 2018 - 22. 12. 2018  : 5 - 11,99 let - 990 Kč / noc, 12 – 15,99 let a starší - 1.290 Kč / noc.
SEZÓNA B v termínu 16. 6. 2018 - 31. 8. 2018 : 5 - 11,99 let – 1.290 Kč / noc, 12 – 15,99 let a starší - 1.690 Kč / noc.

Termální komplex Kehida se nachází 9 km od Hévízu a asi 20 km od severozápadního cípu Balatonu v údolí řeky Zala.

V nejbližším okolí městečka najdete spoustu zajímavých míst, jako třeba světoznámé termální jezero Hévíz. V "hlavním městě Balatonu" v Keszthely nádherný barokní zámek rodu Festetics, muzeum panenek a muzeum marcipánu, v NP Kis-Balaton v obci Kápolnapuszta buvolí rezervatum nebo v městě Zalaegerszeg skanzen Göcseji.

Arborétum Cserszegtomaj  - vzdálenost 14km
(Region: Balaton a okolí, Župa: )
Západně od obce Cserszegtomaj se nachází turisticky vyhledávané arboretum a chráněná přírodní oblast. Na ploše přibližně 20 hektarů mohou návštěvníci vidět asi200 druhů borovic, zvláštních druhů stromů a keřů. Arboretum je otevřeno od začátku března do konce října.

Hrad Sümeg - vzdálenost 29km
(Region: Balaton a okolí, Župa: Veszprém)
Zřícenina hradu se tyčí na vápencovém vrchu ve výšce 270 mn m. Hrad je dlouhý 125 metrů, široký 80 metrů, má tvar nepravidelného mnohoúhelníku. První písomné zmínky o něm o pocházejí z roku 1318. Dnes je jedním z největších a nejlépe zachovaných hradů v Maďarsku . V bývalých hradních stájích je dnes Sedlářské muzeum, v areálu hradu najdeme hradní muzeum s expozicí zbraní a brnění, mučírnu a panoptikum. Na hradě se pravidelně konají hradní slavnosti a jejich součástí jsou středověké rytířské souboje a panské slavnostní hostiny

Petr S.:

Nově postavené lázně s několika léčebnými a zažitkovými bazény, sauna, masáže. V lázních je dostatek vyžití, že i ve víkendovém provoze není přeplněn. Personál ochotný a začíná se učit Česky, ale pro domluvu je stále lepší Angličtina a Němčina. Počítají se objevovat i české letáky. Byly by dobré i nějaké české nápisy.

30.10.2017

Gabriela T.:

Velmi pěkně strávená dovolená. Byli jsme ubytovaní v zážitkové vesničce v prostorném dvoupatrovém apartmánu s terasou - skvělé! Měli jsme pobyt se snídaní. Snídaně byla formou bufetu, bohatý výběr a vše bylo doplňováno po celou dobu snídaně. Jídlo velice chutné. Služby hotelu velmi dobré - denní úklid. Celý lázeňský areál je velmi dobře udržovaný. Velká rozloha a dostatek lehátek.

20.8.2017

Anonymní:

Jídlo perfektní. Myslím, že si každý najde svoje. Bazény super. Teplá i studená voda. Nám vyšlo i počasí takže naprosto bez komentáře. Nejsem nenáročný cestovatel takže určitě vyhovující, i když by se dali jisté věci vylepšit. Ti, kteří jsou ubytovaní s balkonem mají plus. Jinak dovolená jednoduše super. Jen podotknu, že na 3 dny tam nemá smysl jezdit. Určitě si dopřejte minimálně týden.

27.7.2015

Načítám varianty