Budapešť, Hotel Gellért **** se snídaní a vstupenkou do lázní propojených přímo s hotelem

Impozantní Hotel Gellért postavený v secesním stylu se nachází na úpatí hory Gellért v Budapešti a je propojen s termálními lázněmi fungujícími již od roku 1918.

Snoubí se zde tradice a dobové vybavení s komfortem spojeným s dnešní dobou. Přímo u budovy je linka metra, které poskytuje pohodlné spojení do centra města.

Hotel je mimo jiné výjimečný dobovým zařízením pokojů, jejichž atmosféra je doplněna výhledem na Dunaj, nebo na vrch Gellért. Zákazník si může vybrat z několika druhů pokojů, jak dvoulůžkových, tak apartmánů, v kategorii economy, standard a superior. K vybavení pokojů patří televizor, rádio a ve většině pokojů i minibar.

Součástí balíčku je bohatá snídaně, kterou si můžete vychutnat v hotelové restauraci Panorama, která již svým názvem odkazuje k nádhernému výhledu, jehož se vám zde dostane. Na jídelním lístku najdete nejznámější jídla maďarské gastronomie, nechybí ani řada dezertů a dalších oblíbených pochoutek. Nedělní brunch se zde stal již téměř společenskou událostí.

Vstup do termálních lázní Gellért mají hosté hotelu za zvýhodněnou cenu a přístupné jsou jim přímo z hotelu. Lázně se pyšní třemi venkovními a deseti krytými bazény, vířivkou, saunou, perličkovou a parní koupelí. Voda má teplotu 35–40 °C a obsahuje vápník, sodík, sírany a fluoridy, které jsou prospěšné především při chorobách pohybového ústrojí. Můžete si zde také dopřát léčebné procedury, masáže, kosmetiku a další služby.

  • Speciální akce (např. 6=7, 3=4 apod.) jsou množstevně omezeny.
  • V případě pobytu během státních svátků se ceny mohou lišit.
  • Pro skupiny Vám rádi připravíme individuální nabídku.

Více informací na telefonu nebo e-mailu CK Metal

Dětské ceny:

V termínu: 1. 1. 2018 - 22. 12. 2018 - dítě:  12 a více let – 1.290 Kč / noc.
V případě obsazení  2 dospělých osob a 2 dětí (2 přistýlky) - příplatek za pokoj Superior :  690 Kč / noc.

Budova Parlamentu
Že je Westminsterský palác nejkrásnější parlamentní budovou v Evropě? Zajeďte si do Budapešti a přesvědčte se, že místní budova parlamentu se jí přinejmenším vyrovná. Patří mezi národní symboly Maďarska a svou polohou na nábřeží Dunaje dává tvář celé metropoli. V exteriéru i interiéru se prolíná několik zajímavých architektonických stylů.


Rybářská bašta
 Ten nejkrásnější výhled na Dunaj a Pešť si užijete z Rybářské bašty, neorománského památníku na Hradním vrchu v Budapešti. Na místě se dřív prodávaly ryby, památník tu vznikl v letech 1895 - 1902 a jde o dílo Frigyese Schuleka. Před baštou stojí socha sv. Štěpána, pokud jste v hlavním městě Maďarska, rozhodně si tento zážitek nenechte ujít.


Lázně Császár
 Navštivte jedny z nejstarších tureckých lázní v Maďarsku. Lázně Császár (také Veli Bej) jsou nově zrekonstruované, přesto si uchovaly původní atmosféru a léčivou termální vodu. Relaxujte v osmihranném bazénu, který je obklopen dalšími čtyřmi menšími bazény. Nechybí zde ani vířivky, nespočet saun, Kneippův chodník a další lázeňská lákadla. Vstup do lázní pro dospělého stojí cca 7 - 9 €, otevřeno je každý den od 6:00 do 12:00 hodin a od 15:00 do 21:00 hodin. Lázně jsou velmi doporučované pro klidnou atmosféru a příznivé ceny.

Kateřina H.:

Výborné snídaně, příjemný personál a naprosté nadšení z umístění hotelu a především jejich úchvatných termálních bazénů. Všude bylo kousek do centra, krásný výhled. Vybavení sice starší, ale i to mělo své kouzlo. Určitě se tam vrátím. Pohodlné postele, a to jsem sakra vybíravá.

4.12.2017

Helena V.:

V hotelu Gellert jsme byli již po několikáté a vždy jsme byli spokojeni. Taková snídaně jako v hotelu je v málokterém městě v Evropě. V hotelu je i termální koupel, měli jsme pokoj superrior s výhledem na Dunaj. Počasí bylo také dobré, měli jsme hezkou dovolenou.

27.5.2017

Anonymní:

Kombinace úžasných termálních lázní a centra Budapešti bezchybná, pěšky podél Dunaje do Starého města je krásná procházka. Lázně jsou součástí hotelu, do bazénů je možné z pokoje jít v županu. Snídaně obrovské a pestré.

2.11.2016

Načítám varianty